impra-nabytek.cz

Zahradní slunečník Ø 300 cm D2559

Kvalitní a oblíbený produkt Zahradní slunečník Ø 300 cm D2559 od odblíbeného výrobce DE pořídíte tady a teď ve výhodné akci! Levně za 2 880 Kč. EAN: 46630
Zahradní slunečník Ø 300 cm D2559 Dekorhome
Přejít do obchodu »
Značka: DE
2 880
Detailní popis produktu

Pro všechny milovníky velkých, lehkých hliníkových slunečníků.Tento elegantní slunečník z nerez hliníku má průměr 300 cm je robustní a díky hladkému chodu kliky velmi snadno rozložitelný a uzavíratelný. Je stabilní díky křížovému podstavci a může být umístěn kdekoliv. Robustní stožár je vyroben z lehkého hliníku a lze ho rozebrat pro úsporu místa a snadnou přepravu. Má stabilní vzpěry,  pevné prošívané švy a je vyroben z voděodpudivého materiálu.
Ideální ochrana proti slunečnímu záření v zahradě.Průměr: 300 cmVýška: 240 cmPrůměr trubky: 48 mmVrchní materiál: 100% polyesterMateriál stožáru: hliníkBarva: béžováPodstavec součástí.,Pro všechny milovníky velkých, lehkých hliníkových slunečníků.Tento elegantní slunečník z nerez hliníku má průměr 300 cm je robustní a díky hladkému chodu kliky velmi snadno rozložitelný a uzavíratelný. Je stabilní díky křížovému podstavci a může být umístěn kdekoliv. Robustní stožár je vyroben z lehkého hliníku a lze ho rozebrat pro úsporu místa a snadnou přepravu. Má stabilní vzpěry,  pevné prošívané švy a je vyroben z voděodpudivého materiálu.
Ideální ochrana proti slunečnímu záření v zahradě.Průměr: 300 cmVýška: 240 cmPrůměr trubky: 48 mmVrchní materiál: 100% polyesterMateriál stožáru: hliníkBarva: béžováPodstavec součástí.