impra-nabytek.cz

Zahradní jídelní set D0994 8+1 černá

Vynikající produkt Zahradní jídelní set D0994 8+1 černá od značky s dlouholetou historií DE snadno můžete sehnat teď extra výhodně. Akční cena od 29 580 Kč. EAN: 55301
Zahradní jídelní set D0994 8+1 černá Dekorhome
Přejít do obchodu »
Značka: DE
29 580
Detailní popis produktu

Tato exkluzivní zahradní jídelní sestava se skládá ze stolu a 8 křesel s polštářky.Dvě z židlí s vysokým opěradlem mají opěradla, která lze plynule sklápět pomocí plynových pístů a  s automatickou vyklápěcí podnožkou. Židle s vysokým opěradlem lze snadno nastavit ze sedu do polohy ležení.Stolní deska je rozdělena do tří částí a stejně jako područky židlí je vyrobena z tropického akáciového dřeva, které je velmi trvanlivé a odolné.Nohy nábytku jsou individuálně výškově nastavitelné pomocí vyrovnávacích šroubů. Tato elegantní jídelní sada je vyrobená z polyratanu, který byl vyvinut speciálně pro zahradní nábytek. Je odolný proti povětrnostním vlivům, UV záření, skvrnám a snadno se čistí.Propojené, 7 cm silné podsedáky jsou vodoodpudivé. Výsledkem je, že tekutiny nejsou okamžitě absorbovány a lze je jednoduše a bez zanechání zbytků setřít. Snímatelné potahy mají také zip a lze je snadno a pohodlně sundat a vyprat, pokud jsou velmi znečištěné.
Barva:černá / krémová / akácie
Materiál:umělý ratan / masivní akáciové dřevo / 100% polyester / pozinkovaný, práškově lakovaný kovRozměry stolu:šířka: 190 cm  hloubka: 90 cm výška: 75 cm Rozměry křesla:šířka: 63 cm hloubka: 63 cm výška: 108 cm Rozměry opěrky nohou: šířka: 35 cm hloubka: 46 cm výška: 2,5 cm Dodáváno v demontu. 
Balení obsahuje:1 x stůl včetně 3 x stolní deska z akátového dřeva6x křeslo s vysokým opěradlem2 x křeslo s vysokým opěradlem a sklopným opěradlem a opěrkou nohou8x poduška na sedákmontážní materiálmontážní návod,Tato exkluzivní zahradní jídelní sestava se skládá ze stolu a 8 křesel s polštářky.Dvě z židlí s vysokým opěradlem mají opěradla, která lze plynule sklápět pomocí plynových pístů a  s automatickou vyklápěcí podnožkou. Židle s vysokým opěradlem lze snadno nastavit ze sedu do polohy ležení.Stolní deska je rozdělena do tří částí a stejně jako područky židlí je vyrobena z tropického akáciového dřeva, které je velmi trvanlivé a odolné.Nohy nábytku jsou individuálně výškově nastavitelné pomocí vyrovnávacích šroubů. Tato elegantní jídelní sada je vyrobená z polyratanu, který byl vyvinut speciálně pro zahradní nábytek. Je odolný proti povětrnostním vlivům, UV záření, skvrnám a snadno se čistí.Propojené, 7 cm silné podsedáky jsou vodoodpudivé. Výsledkem je, že tekutiny nejsou okamžitě absorbovány a lze je jednoduše a bez zanechání zbytků setřít. Snímatelné potahy mají také zip a lze je snadno a pohodlně sundat a vyprat, pokud jsou velmi znečištěné.
Barva:černá / krémová / akácie
Materiál:umělý ratan / masivní akáciové dřevo / 100% polyester / pozinkovaný, práškově lakovaný kovRozměry stolu:šířka: 190 cm  hloubka: 90 cm výška: 75 cm Rozměry křesla:šířka: 63 cm hloubka: 63 cm výška: 108 cm Rozměry opěrky nohou: šířka: 35 cm hloubka: 46 cm výška: 2,5 cm Dodáváno v demontu. 
Balení obsahuje:1 x stůl včetně 3 x stolní deska z akátového dřeva6x křeslo s vysokým opěradlem2 x křeslo s vysokým opěradlem a sklopným opěradlem a opěrkou nohou8x poduška na sedákmontážní materiálmontážní návod