Stínící markýza 3 x 4 m antracit

Kvalitní a žádaný výrobek Stínící markýza 3 x 4 m antracit originál od výrobce vidaXL snadno můžete pořídit právě zde za výprodejovou cenu! Teď za akční cenu 6 435 Kč. EAN: 8719883770734
Stínící markýza 3 x 4 m antracit Dekorhome
Značka: vidaXL
6 435 Dostupnost: SKLADEM
Přejít do obchodu »

Detailní popis produktu

Užívejte si spolu s vaší rodinou různé společenské události a buďte chráněni před rozmary počasí pod tímto altánem. Tento altán je vhodný pro všechny typy počasí; jeho zatahovací střecha vás chrání před škodlivým UV zářením a také před deštěm. Tento altán je vyroben z kovového rámu s práškovým nástřikem a 100% voděodolné polyesterové střechy.
Pokud bude altán vystaven silným dešťům, pak ho doporučujeme ošetřit impregnačním sprejem.Barva: antracitMateriál: ocel / 100% polyester Rozměry: šířka: 3 mhloubka: 4 mvýška: 2,6 mvýška po střechu: 2 mHmotnost: 30 kgDodáváno v demontu.,Užívejte si spolu s vaší rodinou různé společenské události a buďte chráněni před rozmary počasí pod tímto altánem. Tento altán je vhodný pro všechny typy počasí; jeho zatahovací střecha vás chrání před škodlivým UV zářením a také před deštěm. Tento altán je vyroben z kovového rámu s práškovým nástřikem a 100% voděodolné polyesterové střechy.
Pokud bude altán vystaven silným dešťům, pak ho doporučujeme ošetřit impregnačním sprejem.Barva: antracitMateriál: ocel / 100% polyester Rozměry: šířka: 3 mhloubka: 4 mvýška: 2,6 mvýška po střechu: 2 mHmotnost: 30 kgDodáváno v demontu.