Globus bar masivní dřevo

Tento elegantní globus bar je ideální pro uložení množství lahví a sklenic. Je vyroben z masivního dřeva a lze ho používat... více informací »
Globus bar masivní dřevo Dekorhome
Značka: vidaXL
4 243 Kč
Přejít do obchodu »
Tento elegantní globus bar je ideální pro uložení množství lahví a sklenic. Je vyroben z masivního dřeva a lze ho používat...

Tento elegantní globus bar je ideální pro uložení množství lahví a sklenic. Je vyroben z masivního dřeva a lze ho používat doma, v kanceláři nebo kdekoli byste chtěli přijímat hosty elegantním způsobem.
Tento globus bar stojí na kolečkách, takže je snadné ho přemisťovat. Globus představuje starobylou mapu světa. Je vybavený držáky na lahve a sklenice, výborně se proto hodí pro ukládání hned několika lahví a sklenic. Upozorňujeme, že lahve ani sklenice nejsou součástí baleníBarva: hnědá / modráMateriál: masivní eukalyptové dřevoRozměry: šířka: 47 cmhloubka: 47 cmvýška: 88 – 102 cm (zavřený / otevřený)průměr glóbu: 36 cmHmotnost: 7,7 kgDodáváno v demontu. .,Tento elegantní globus bar je ideální pro uložení množství lahví a sklenic. Je vyroben z masivního dřeva a lze ho používat doma, v kanceláři nebo kdekoli byste chtěli přijímat hosty elegantním způsobem.
Tento globus bar stojí na kolečkách, takže je snadné ho přemisťovat. Globus představuje starobylou mapu světa. Je vybavený držáky na lahve a sklenice, výborně se proto hodí pro ukládání hned několika lahví a sklenic. Upozorňujeme, že lahve ani sklenice nejsou součástí baleníBarva: hnědá / modráMateriál: masivní eukalyptové dřevoRozměry: šířka: 47 cmhloubka: 47 cmvýška: 88 – 102 cm (zavřený / otevřený)průměr glóbu: 36 cmHmotnost: 7,7 kgDodáváno v demontu. .

Tento zlevněný kus Globus bar masivní dřevo od známého výrobce vidaXL snadno můžete pořídit teď za akční cenu. Cena od 4 243 Kč.