Bavlněné ložní povlečení JAK VYCVIČIT DRAKA 3

Báječná země draků je na dosah! Originální bavlněnou ložní soupravu s motivem z oblíbené pohádkové série Jak vycvičit draka... více informací »
Bavlněné ložní povlečení JAK VYCVIČIT DRAKA 3
Báječná země draků je na dosah! Originální bavlněnou ložní soupravu s motivem z oblíbené pohádkové série Jak vycvičit draka...

Báječná země draků je na dosah! Originální bavlněnou ložní soupravu s motivem z oblíbené pohádkové série Jak vycvičit draka si děti zaručeně zamilují. Povlečení s Bezzubkou, Bílou Běskou a jejími ratolestmi se zároveň stane jedinečnou dekorací jejich pokoje. Oboustranné povlečení je vyrobené z jemné 100% bavlny, která je měkká, prodyšná a příjemná k pokožce. Povlečení je opatřeno pohodlným zapínáním na zip.

Z lícní strany peřiny naleznete obrázky draků a hlavního hrdiny Škyťáka. Rubová strana peřiny je v černomodrých barvách. Povlak na polštář je z obou stran potištěný dračími miminky.

Povlečení je dodáváno v sadě na jednolůžko, ve které obdržíte 1 x povlak na polštář 70 x 90 cm a 1 x povlak na přikrývku 140 x 200 cm. Povlečení doporučujeme prát naruby a zapnuté v pracím prostředku na jemné barevné prádlo bez obsahu bělidel, při teplotě 40 °C. 

Ve slevě výrobek Bavlněné ložní povlečení JAK VYCVIČIT DRAKA 3 originál od značky JERRY FABRICS snadno pořídíte na našich stránkách nyní za akční cenu. Nabídka již od 599 Kč.