Xora SKŘÍŇ S OTOČNÝMI DVEŘMI

Potřebujete si vybavit ložnici a hledáte vhodný neutrální nábytek? Tento nadčasový ložnicový program v alpské bílé se hodí do každé ložnice i ke každému stylu vybavení.Tato šatní skříň o celkové šířce cca 226 cm disponuje celkem 6 otočnými dveřmi, z nichž jsou 2 dveře zrcadlové. To je u skříně velmi praktické, protože můžete ihned zkontrolovat, jak vám sedí vybraná kombinace oblečení. Kromě toho jsou pod zrcadlovými dvířky k dispozici 3 výsuvné zásuvky. Vnitřní vybavení se skládá celkově ze 3 vkládacích polic a 3 šatních tyčí. Rozměry: Š x V x H: cca 226 x 210 x 54 cm. Pořiďte si tuto praktickou šatní skříň a další doplňkový nábytek jednoduše v našem e-shopu! – **TYP:0V58,AR950 ALPSKÁ BÍLÁ, – **6DV.VČ.:2 ZRC.DV.3 ZÁSUVKY, – **Š/V/H:226/210/54CM. Barva – bílá. Materiál – kompozitní dřevo.

Carryhome SKŘÍŇ S OTOČNÝMI DVEŘMI

Hledáte praktickou šatní skříň se šikovným vnitřním uspořádáním? Pak vsaďte na tento moderní kus nábytku od značky CARRYHOME. Má elegantní bílou barvu a za jeho rozměry cca 120 x 195 x 55 cm (Š x V x H) se skrývá důmyslně řešený úložný prostor. Za 3 dveřmi jsou pro Vaše oblečení připraveny 4 nastavitelné police a jedna šatní tyč. 2 zásuvky se hodí na módní doplňky. Díky zrcadlu na přední straně budete vždy vypadat perfektně. Bílá šatní skříň: splněný sen o krásném šatníku! – 58-795-17,KP:IM.BÍLÁ – FR:IM.BÍLÁ/ZRCADLO,3DVEŘOVÁ – 2 ZÁS.,VČ.4 VKL.P., Š:120CM. Barva – bílá. Materiál – kompozitní dřevo.

Hom`in SKŘÍŇ S OTOČNÝMI DVEŘMI

Kam pověsit dlouhé šaty a kabáty? S touto klasickou šatní skříní se 2 otočnými dveřmi v šedobílé barvě toto dilema hravě vyřešíte. Rozměry cca 104 x 209,5 x 60 cm (Š x V x H) vám zaručí, že se vaše oblíbené šaty nebudou mačkat. K dispozici máte jednu závěsnou šatní tyč a jednu nastavitelnou polici. Díky svým praktickým rozměrům je ideální i do malé ložnice. Praktický šatník pro váš domov! – TYP: 2T, IM.PINE-AURELIO, PRV. – GRAY K18, 2 DVEŘE VČ. SOFT- – CLOSE, Š/V/H: 104/209/60 CM. Barva – šedá. Materiál – kompozitní dřevo.

Xora SKŘÍŇ

Skříň s otočnými dveřmi v moderní kombinaci bílé a hnědé dodá pokoji příjemnou atmosféru. Je jedno, jestli ji pořídíte do dětského pokojíčku, na studentskou kolej nebo do prvního vlastního bytu. Optimálně se hodí k dalšímu vybavení z této série. Korpus skříně je proveden v dekoru dubu a čelo v lesklé bílé. Tato kombinace působí neutrálně a moderně, proto se velmi dobře hodí do každého pokoje a stylu zařízení. Skříň nabízí dostatek úložného prostoru. Disponuje 2 zásuvkami s tlumeným dovíráním, které jsou praktické pro spodní prádlo a menší věci, naopak ty větší se dobře uskladní v prostoru za 3 otočnými dveřmi. Ve skříni se 2 dveřmi se nachází 1 šatní tyč a 1 vkládací police, zatímco jsou ve skříni vpravo k dispozici 3 police.  Rozměry: Š x V x H: cca 135 x 216 x 55 cm. Tato skříň je v kombinaci s dalšími skříněmi a postelí ideálním doplňkem každého pokojíčku a startovacího bytu, proto si ji objednejte hned teď a jednoduše v našem e-shopu! – **TYP:55-651-R1,KP:DUB HAVEL – **ČELO:MDF BÍLÁ HGL,3DV.VČ.: – **2 ZÁSUVKY,Š/V/H:135/216/55CM. Barva – bílá. Materiál – kompozitní dřevo.