Hom`in NÁSTĚNNÁ POLICE

NÁSTĚNNÁ POLICE, dub, 100/21/21,5 cm – **TYP: IM10 – **DUB/BILA VYSOKY LESK – **100X21X21,5 CM. Barva – . Materiál – dub.

NÁSTĚNNÁ POLICE

NÁSTĚNNÁ POLICE, barvy vlašských ořechů, 60/3,8/23,5 cm – **TYP: 60 P-001 BK (WAL), – **ORECH, – **60 X 3,8 X 23,5 CM.. Barva – barvy vlašských ořechů. Materiál – .

NÁSTĚNNÁ POLICE

NÁSTĚNNÁ POLICE, černá, 120/3,8/23,5 cm – **120 P-002 BK, – **ČERNÁ LESKLÁ – **120 X 3,8 X 23,5 CM.. Barva – černá. Materiál – .

Landscape NÁSTĚNNÁ POLICE

NÁSTĚNNÁ POLICE, bílá, 130/27/22 cm – TYP:31-076-17 – USED WHITE PATINA, – Š/V/H:130/27/22 CM. Barva – bílá. Materiál – .

Nástěnná polička BARIA 140 dub pískový / šedá

Obývací nábytek BARIA v klasickém stylu je designově jednoduchý, ale zato maximálně využitelný. Vyroben je z laminované dřevotřísky s ABS hranami, které jsou speciálně vytvořeny pro namáhavé plochy nábytku. Jsou pevné, vysokonárazové a odolné vůči mechanickému poškození, vůči vodě, mastnotě a čisticím prostředkům. Svou barevnou kombinací šedá a pískový dub bude příjemně ladit s vaším okolím, a dotvoří tak správnou atmosféru. BARIA stojí pevně na černých kovových nožkách. Pro lepší manipulaci je obdařena černými kovovými úchyty.
V nabídce máme i nábytek do předsíně BARIA. 
Základním doplňkem k sektorovému nábytku rozhodně patří police. Je vodná na odkládání knih, dekoraci nebo rodinných fotek. 
Barva:dub pískový / šedá
Materiál:DTD laminovaná / kov / ABS hrany
Rozměry:šířka: 140 cmhloubka: 22 cmvýška: 28 cm
tloušťka materiálu: 2,2 cm
Nosnost:5 kg
Hmotnost:9,2 kg
Dodáváno v demontu. ,Obývací nábytek BARIA v klasickém stylu je designově jednoduchý, ale zato maximálně využitelný. Vyroben je z laminované dřevotřísky s ABS hranami, které jsou speciálně vytvořeny pro namáhavé plochy nábytku. Jsou pevné, vysokonárazové a odolné vůči mechanickému poškození, vůči vodě, mastnotě a čisticím prostředkům. Svou barevnou kombinací šedá a pískový dub bude příjemně ladit s vaším okolím, a dotvoří tak správnou atmosféru. BARIA stojí pevně na černých kovových nožkách. Pro lepší manipulaci je obdařena černými kovovými úchyty.
V nabídce máme i nábytek do předsíně BARIA. 
Základním doplňkem k sektorovému nábytku rozhodně patří police. Je vodná na odkládání knih, dekoraci nebo rodinných fotek. 
Barva:dub pískový / šedá
Materiál:DTD laminovaná / kov / ABS hrany
Rozměry:šířka: 140 cmhloubka: 22 cmvýška: 28 cm
tloušťka materiálu: 2,2 cm
Nosnost:5 kg
Hmotnost:9,2 kg
Dodáváno v demontu. 

Xora NÁSTĚNNÁ POLICE

Na tuto nástěnnou polici efektně vystavíte své stylové doplňky. Svojí šířkou cca 110 cm Vám poskytne dostatek prostoru pro rodinné fotografie, knížky nebo další Vaši oblíbenou dekoraci. Díky vkusnému designu v lesklé bílé barvě a kvalitnímu provedení se tato police stane nepřehlédnutelným prvkem ve Vašem bytě. Nechte se okouzlit touto nástěnnou policí! Cena nezahrnuje upevňovací materiál a dekoraci. – TYP: ZY13030, LAK BÍLÝ LESKLÝ – MAXIMÁLNÍ NOSNOST: 10 KG – Š/V/H: 110/5/25 CM. Barva – bílá. Materiál – .

Xora NÁSTĚNNÁ POLICE

Na tuto nástěnnou polici efektně vystavíte své stylové doplňky. Svojí šířkou cca 50 cm Vám poskytne dostatek prostoru pro rodinné fotografie, knížky nebo další Vaši oblíbenou dekoraci. Díky vkusnému designu v lesklé bílé barvě a kvalitnímu provedení se tato police stane nepřehlédnutelným prvkem ve Vašem bytě. Nechte se okouzlit touto nástěnnou policí! Cena nezahrnuje upevňovací materiál a dekoraci. – TYP: ZY13028, LAK BÍLÝ LESKLÝ – MAXIMÁLNÍ NOSNOST: 10 KG – Š/V/H: 50/5/25 CM. Barva – bílá. Materiál – .

Landscape NÁSTĚNNÁ POLICE

Tento nástěnný regíál upoutá svým jednoduchým a zároveň vkusným vzhledem. Regál o rozměrech cca 120 x 30 x 21 cm (Š x V x H) je vyroben z masivního dřeva Sheesham v nugátové barvě s olejovaným povrchem. Horní odkládací plocha a 3 přihrádky dobře poslouží pro vystavení Vašich oblíbených dekoračních předmětů. Regál, který potěší! – TYP: 6592 – SHISHAM DŘEVO NUGÁTOVÁ – 2 ODKLÁDACÍ PLOCHY. Barva – barvy sheesham. Materiál – dřevo,sheesham.

Carryhome NÁSTĚNNÁ POLICE

NÁSTĚNNÁ POLICE, antracitová, barvy dubu, 56/51/24 cm – **TYP:ALG1QT50, – **TRÁM. DUB MELAMIN – **ANTRACIT, SADA 2KS. Barva – antracitová. Materiál – .

Závěsný regál - police MONTANA W1 Šedá

Moderní závěsná police MONTANA W1 ve dvou barevných variantách: dub lefkas tmavý a dub lefkas tmavý/smooth šedý patří do nábytkového systému MONTANA, díky kterému si snadno zařídíte vaši pracovnu, kancelář či obývací pokoj dle svých představ.
Barva:dub lefkas tmavýdub lefkas tmavý / smooth šedýVýběr barvy zvolte ve variantách produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná. Materiál:DTD laminovaná Rozměry:šířka: 130 cmhloubka: 25 cmvýška: 32 cmHmotnost:13 kgDodáváno v demontu.,Moderní závěsná police MONTANA W1 ve dvou barevných variantách: dub lefkas tmavý a dub lefkas tmavý/smooth šedý patří do nábytkového systému MONTANA, díky kterému si snadno zařídíte vaši pracovnu, kancelář či obývací pokoj dle svých představ.
Barva:dub lefkas tmavýdub lefkas tmavý / smooth šedýVýběr barvy zvolte ve variantách produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná. Materiál:DTD laminovaná Rozměry:šířka: 130 cmhloubka: 25 cmvýška: 32 cmHmotnost:13 kgDodáváno v demontu.

My Baby Lou NÁSTĚNNÁ POLICE

NÁSTĚNNÁ POLICE, barvy dubu, tmavě šedá, 106,2/33,5/21,6 cm – MDF DEKOR. FÓLIE, DUB ARTISAN, – RÁM DELIOS, – 3 HÁČKY , 106,2/33,5/21,6 CM. Barva – barvy dubu. Materiál – .

Moderano NÁSTĚNNÝ PANEL

Tento designový regál je tím pravým místem pro Vaši dekoraci! Stylový kus nábytku má rozměry cca 33 x 158 x 24 cm (Š x V x H). Je vyroben z dýhovaného dubového dřeva s nádhernou přírodní kresbou. 4 skleněné police v kamenné šedé barvě jsou stvořeny pro vázičky, knížky nebo milovanou květinu. Nástěnný panel od značky MODERANO: dopřejte si prvotřídní kvalitu 'Made in Germany'! – **TYP:PR4 – **KP/FR:TRÁM.DUB KAMEN.ŠEDÁ – **. Barva – barvy dubu. Materiál – dub.

Moderano NÁSTĚNNÝ PANEL

Tento designový regál je tím pravým místem pro Vaši dekoraci! Stylový kus nábytku má rozměry cca 33 x 123 x 24 cm (Š x V x H). Je vyroben z dýhovaného dubového dřeva s nádhernou přírodní kresbou. 3 skleněné police v kamenné šedé barvě jsou stvořeny pro vázičky, knížky nebo milovanou květinu. Nástěnný panel od značky MODERANO: dopřejte si prvotřídní kvalitu 'Made in Germany'! – **TYP:PR2 – **KP/FR:DUB TRÁMOVÝ KAMEN.ŠEDÁ – **. Barva – barvy dubu. Materiál – dub.