Dětská modulární skříň AVERON

AVERON je šikovná, jedinečná a hravá skříň, které to bude slušet v každém dětském pokojíčku. Vyrobená je z kovové konstrukce, na níž se nachází šest plastových úložných boxů a dva trojité boxy se šatní tyčí. Kombinace barev šedá a dětský vzor zaručeně doplní a rozzáří každou pokojíček. Nosnost jednoho boxu je 5 kg, boxy však třeba rovnoměrně zatěžovat. Skříň je vhodná i dětských školek a kluboven.Barva:tmavě šedá / bílá / dětský vzorMateriál:konstrukce: kovbox: plastRozměry:šířka: 107 cmhloubka: 47 cmvýška: 142 cmNosnost boxu: 5 kgHmotnost:10 kgDodáváno v demontu.,AVERON je šikovná, jedinečná a hravá skříň, které to bude slušet v každém dětském pokojíčku. Vyrobená je z kovové konstrukce, na níž se nachází šest plastových úložných boxů a dva trojité boxy se šatní tyčí. Kombinace barev šedá a dětský vzor zaručeně doplní a rozzáří každou pokojíček. Nosnost jednoho boxu je 5 kg, boxy však třeba rovnoměrně zatěžovat. Skříň je vhodná i dětských školek a kluboven.Barva:tmavě šedá / bílá / dětský vzorMateriál:konstrukce: kovbox: plastRozměry:šířka: 107 cmhloubka: 47 cmvýška: 142 cmNosnost boxu: 5 kgHmotnost:10 kgDodáváno v demontu.

Dětská modulární skříň TEKIN

Vytvořte z dětského pokojíčku dokonalé pohádkové království. Jeho součástí by se rozhodně měla stát moderní skříň TEKIN. Hravá, veselá, podporující dětskou fantazii.Základ skříně tvoří kovová konstrukce, na které jsou upevněny čtyři plastové úložné boxy a jeden dvojitý box se šatní tyčí, aby se oblečení vašeho prcka nepomačkalo. Nosnost jednoho boxu je 5 kg, boxy však třeba rovnoměrně zatěžovat. Skříň je v zeleném provedení, dvířka jsou zdobena roztomilým dětským motivem. Skříň je ideální i do dětských školek a kluboven.Barva: zelená / bílá / růžová / dětský vzorMateriál:konstrukce: kovbox: plastRozměry:šířka: 75 cmhloubka: 37 cmvýška: 111 cmNosnost boxu: 5 kgHmotnost:5,2 kgDodáváno v demontu.,Vytvořte z dětského pokojíčku dokonalé pohádkové království. Jeho součástí by se rozhodně měla stát moderní skříň TEKIN. Hravá, veselá, podporující dětskou fantazii.Základ skříně tvoří kovová konstrukce, na které jsou upevněny čtyři plastové úložné boxy a jeden dvojitý box se šatní tyčí, aby se oblečení vašeho prcka nepomačkalo. Nosnost jednoho boxu je 5 kg, boxy však třeba rovnoměrně zatěžovat. Skříň je v zeleném provedení, dvířka jsou zdobena roztomilým dětským motivem. Skříň je ideální i do dětských školek a kluboven.Barva: zelená / bílá / růžová / dětský vzorMateriál:konstrukce: kovbox: plastRozměry:šířka: 75 cmhloubka: 37 cmvýška: 111 cmNosnost boxu: 5 kgHmotnost:5,2 kgDodáváno v demontu.

Dětská modulární skříň DINOS

Mezi základní vybavení každého dětského pokojíčku patří skříň. Dostatečně velká pro uložení všech věcí. Jednou takovou je i plastová skříň DINOS. Ta disponuje 6 úložnými boxy, které pojmou všechno oblečení či hračky. Konstrukce je vyrobena z kovu. Na konstrukci se upínají plastové boxy v bílém dekoru, ozdobené dětským motivem. Nosnost jednoho boxu je 5 kg, boxy však třeba rovnoměrně zatěžovat. Se skříní DINOS bude pokojíček vašeho dítěte vždy uspořádána, uklizená a čistá.Vhodná také do školek a kluboven.Barva: bílá / dětský vzorMateriál:konstrukce: kovbox: plastRozměry:šířka: 75 cmhloubka: 37 cmvýška: 111 cmNosnost boxu: 5 kgHmotnost:5,2 kgDodáváno v demontu.,Mezi základní vybavení každého dětského pokojíčku patří skříň. Dostatečně velká pro uložení všech věcí. Jednou takovou je i plastová skříň DINOS. Ta disponuje 6 úložnými boxy, které pojmou všechno oblečení či hračky. Konstrukce je vyrobena z kovu. Na konstrukci se upínají plastové boxy v bílém dekoru, ozdobené dětským motivem. Nosnost jednoho boxu je 5 kg, boxy však třeba rovnoměrně zatěžovat. Se skříní DINOS bude pokojíček vašeho dítěte vždy uspořádána, uklizená a čistá.Vhodná také do školek a kluboven.Barva: bílá / dětský vzorMateriál:konstrukce: kovbox: plastRozměry:šířka: 75 cmhloubka: 37 cmvýška: 111 cmNosnost boxu: 5 kgHmotnost:5,2 kgDodáváno v demontu.