Zahradní jídelní set z akáciového dřeva

Tento skládací zahradní jídelní set je skvělou volbou, chcete-li si na své zahradě nebo terase vychutnat večeři pod širým nebem. Jedinečná dřevěná konstrukce jen vybízí k posazení a vyzařuje přirozený šarm. Jídelní set je vyroben z vysoce kvalitního akáciového dřeva. Jedná se o tropické tvrdé dřevo, které je odolné vůči klimatickým vlivům a má velmi dlouhou životnost. Povrch s olejovou úpravou lze snadno očistit vlhkým hadříkem. Stolní deska je uprostřed vybavena otvorem pro zasazení slunečníku. Pokud je právě nepoužíváte, je možné stůl i židle složit, a ušetřit tak místo. Sestavení zahradního setu je snadné. Balení obsahuje 1 skládací stůl a 4 skládací židle.Barva:přírodní Rozměry stolu:šířka: 120 cm hloubka: 70 cm výška: 74 cm Rozměry židle:šířka: 51 cm hloubka: 56 cm výška: 91 cm výška sedu: 44 cmMateriál:masivní akáciové dřevo s přírodní olejovou povrchovou úpravouHmotnost:34,5 kgDodáváno v demontu. ,Tento skládací zahradní jídelní set je skvělou volbou, chcete-li si na své zahradě nebo terase vychutnat večeři pod širým nebem. Jedinečná dřevěná konstrukce jen vybízí k posazení a vyzařuje přirozený šarm. Jídelní set je vyroben z vysoce kvalitního akáciového dřeva. Jedná se o tropické tvrdé dřevo, které je odolné vůči klimatickým vlivům a má velmi dlouhou životnost. Povrch s olejovou úpravou lze snadno očistit vlhkým hadříkem. Stolní deska je uprostřed vybavena otvorem pro zasazení slunečníku. Pokud je právě nepoužíváte, je možné stůl i židle složit, a ušetřit tak místo. Sestavení zahradního setu je snadné. Balení obsahuje 1 skládací stůl a 4 skládací židle.Barva:přírodní Rozměry stolu:šířka: 120 cm hloubka: 70 cm výška: 74 cm Rozměry židle:šířka: 51 cm hloubka: 56 cm výška: 91 cm výška sedu: 44 cmMateriál:masivní akáciové dřevo s přírodní olejovou povrchovou úpravouHmotnost:34,5 kgDodáváno v demontu. 

Zahradní barový set 3ks z akáciového dřeva

Tento zahradní barový set skvěle doplní pohodovou atmosféru vaší zahrady nebo terasy. Je také možné jej používat jako jídelní set. Díky kvalitní akáciové dřevěné konstrukci s úpravou z přírodního oleje je tento barový set velmi stabilní, snadno se čistí a je odolný vůči povětrnostním vlivům. Stolní deska má otvor pro slunečník, takže si můžete vychutnat letní vánek bez obav, že byste se spálili od přímého slunce. Skládací židle mají integrované opěrky nohou, které vám umožní pohodlně sedět. Tyto skládací židle lze snadno sklopit, když se nepoužívají. Dodávka obsahuje 1 barový stůl a 2 barové židle. Upozorňujeme, že dodávka neobsahuje slunečník.Barva:přírodní Rozměry stolu:šířka: 75 cm hloubka: 75 cm výška: 110 cm Rozměry židle:šířka: 48 cm hloubka: 58 cm výška: 118 cmvýška sedu: 75 cmMateriál: akáciové dřevo s přírodní olejovou povrchovou úpravouHmotnost:29,5 kg Dodáváno v demontu. ,Tento zahradní barový set skvěle doplní pohodovou atmosféru vaší zahrady nebo terasy. Je také možné jej používat jako jídelní set. Díky kvalitní akáciové dřevěné konstrukci s úpravou z přírodního oleje je tento barový set velmi stabilní, snadno se čistí a je odolný vůči povětrnostním vlivům. Stolní deska má otvor pro slunečník, takže si můžete vychutnat letní vánek bez obav, že byste se spálili od přímého slunce. Skládací židle mají integrované opěrky nohou, které vám umožní pohodlně sedět. Tyto skládací židle lze snadno sklopit, když se nepoužívají. Dodávka obsahuje 1 barový stůl a 2 barové židle. Upozorňujeme, že dodávka neobsahuje slunečník.Barva:přírodní Rozměry stolu:šířka: 75 cm hloubka: 75 cm výška: 110 cm Rozměry židle:šířka: 48 cm hloubka: 58 cm výška: 118 cmvýška sedu: 75 cmMateriál: akáciové dřevo s přírodní olejovou povrchovou úpravouHmotnost:29,5 kg Dodáváno v demontu. 

Zahradní jídelní set 7 ks hnědá

Tento skládací zahradní jídelní set je skvělou volbou, chcete-li si na své zahradě nebo terase vychutnat večeři pod širým nebem. Jedinečná dřevěná konstrukce jen vybízí k posazení a vyzařuje přirozený šarm. Jídelní set je vyroben z vysoce kvalitního akáciového dřeva. Jedná se o tropické tvrdé dřevo, které je odolné vůči klimatickým vlivům a má velmi dlouhou životnost. Povrch s olejovou úpravou lze snadno očistit vlhkým hadříkem. Stolní deska je uprostřed vybavena otvorem pro zasazení slunečníku. Pokud je právě nepoužíváte, je možné stůl i židle složit, a ušetřit tak místo. Sestavení zahradního setu je snadné. Balení obsahuje 1 skládací stůl a 6 skládacích židlí.Barva: hnědáMateriál:akáciové dřevoRozměry stolu: šířka: 160 cm hloubka: 85 cmvýška: 74 cm průměr otvoru na slunečník: 5 cmRozměry židle: šířka: 51 cm hloubka: 56 cm výška: 91 cm šířka sedu: 44 cm hloubka sedu: 39 cm výška sedu: 44 cmvýška područek: 64 cmHmotnost: 49 cm,Tento skládací zahradní jídelní set je skvělou volbou, chcete-li si na své zahradě nebo terase vychutnat večeři pod širým nebem. Jedinečná dřevěná konstrukce jen vybízí k posazení a vyzařuje přirozený šarm. Jídelní set je vyroben z vysoce kvalitního akáciového dřeva. Jedná se o tropické tvrdé dřevo, které je odolné vůči klimatickým vlivům a má velmi dlouhou životnost. Povrch s olejovou úpravou lze snadno očistit vlhkým hadříkem. Stolní deska je uprostřed vybavena otvorem pro zasazení slunečníku. Pokud je právě nepoužíváte, je možné stůl i židle složit, a ušetřit tak místo. Sestavení zahradního setu je snadné. Balení obsahuje 1 skládací stůl a 6 skládacích židlí.Barva: hnědáMateriál:akáciové dřevoRozměry stolu: šířka: 160 cm hloubka: 85 cmvýška: 74 cm průměr otvoru na slunečník: 5 cmRozměry židle: šířka: 51 cm hloubka: 56 cm výška: 91 cm šířka sedu: 44 cm hloubka sedu: 39 cm výška sedu: 44 cmvýška područek: 64 cmHmotnost: 49 cm