Rohož Excelent Duo půlkruh 40 x 60 cm

Půlkruhová rohožka před dveře na čištění obuvi je z části gumová a z části kobercová. Díky gumové spodní části je rohožka při čištění obuvi stabilní a po podlaze neklouže. Jednoduché čištění vysáváním nebo vyklepáním. Dodáváme v assortu dekorů bez možnosti výběru.

Materiál: guma, koberec
Rozměry: 40 x 60 cm

Kokosová rohožka PES 40 x 70 cm

Kokosová rohožka PES z přírodního kokosového vlákna potěší svým designem nejednoho milovníka psů. Rohožka je určena především k vnitřnímu využití a slouží jako ochrana před zanesením nečistot do interiéru. Rohožka je odolná vůči oděru, má antistatickou úpravu a gumový podklad zabraňuje uklouznutí.

 

Materiál: guma, kokos

Rozměry: 40 x 70 cm

 

Kokosová rohožka Exotic obdélník

Obdélníková rohožka EXOTIC z pletených kokosových vláken a gumy je praktickou pomůckou před dveře na čištění obuvi. Díky gumové spodní části je rohožka stabilní a po podlaze neklouže. Jednoduše ji vyčistíte vyluxováním nebo vyklepáním. Dodáváme v assortu dekorů bez možnosti výběru

Parametry:

  • Materiál: guma, kokos
  • Rozměr: 40 x 60 cm
Rohož Excelent Duo obdélník

Obdélníková rohožka EXCELENT DUO je z části gumová a z části kobercová. Díky gumové spodní části je rohožka při čištění obuvi stabilní a po podlaze neklouže. Rohožku jednoduše vyčistíte vyluxováním nebo vyklepáním.

 

Materiál: guma, koberec

Rozměry: 40 x 60 cm

Kokosová rohožka Exotic půlkruh

Půlkruhová rohožka EXOTIC z pletených kokosových vláken a gumy je praktickou pomůckou před dveře na čištění obuvi. Díky gumové spodní části je rohožka stabilní a po podlaze neklouže. Jednoduše ji vyčistíte vyluxováním nebo vyklepáním. Dodáváme v assortu dekorů bez možnosti výběru. 

 

Materiál: guma, kokos

Rozměr: 40 x 60 cm

Kokosová rohožka STROM 40 x 70 cm

Kokosová rohožka STROM z přírodního kokosového vlákna potěší svým designem při příchodu domů vás i vaši návštěvu. Rohožka je určena především k vnitřnímu využití a slouží jako ochrana před zanesením nečistot do interiéru. Rohožka je odolná vůči oděru, má antistatickou úpravu a gumový podklad zabraňuje uklouznutí.

 

Materiál: guma, kokos

Rozměry: 40 x 70 cm

 

 

Kokosová rohožka DVĚ KOČKY 40 x 70 cm

Kokosová rohožka DVĚ KOČKY z přírodního kokosového vlákna potěší svým vtipným designem nejednoho milovníka koček. Rohožka je určena především k vnitřnímu využití a slouží jako ochrana před zanesením nečistot do interiéru. Rohožka je odolná vůči oděru, má antistatickou úpravu a gumový podklad zabraňuje uklouznutí.

 

Materiál: guma, kokos

Rozměry: 40 x 70 cm