Rozkládací jídelní stůl AKAIKO dub / černá

AKAIKO, je jméno našeho rozkládacího jídelního stolu v minimalistickém designu s precizním zpracováním. Pevnou stabilitu zajišťuje konstrukce z kovu v černé barvě, která je ukončena kluzáky, čímž se sníží riziko poškození podlahy na minimum. Deska stolu je vyrobena z MDF v provedení dub. Přídavná deska je složena pod hlavní deskou. Plocha stolu před rozložením je 140×80 cm, po rozložení je 180×80 cm. Barva:černá / dubMateriál:kov / MDFRozměry:šířka: 140 – 180 cmhloubka: 80 cmvýška: 75 cmtloušťka desky: 4 cmHmotnost:48 kgDodáváno v demontu.,AKAIKO, je jméno našeho rozkládacího jídelního stolu v minimalistickém designu s precizním zpracováním. Pevnou stabilitu zajišťuje konstrukce z kovu v černé barvě, která je ukončena kluzáky, čímž se sníží riziko poškození podlahy na minimum. Deska stolu je vyrobena z MDF v provedení dub. Přídavná deska je složena pod hlavní deskou. Plocha stolu před rozložením je 140×80 cm, po rozložení je 180×80 cm. Barva:černá / dubMateriál:kov / MDFRozměry:šířka: 140 – 180 cmhloubka: 80 cmvýška: 75 cmtloušťka desky: 4 cmHmotnost:48 kgDodáváno v demontu.

Jídelní stůl HT-220 OAK3 dub

Moderní jídelní stůl HT-220 OAK3 svým úchvatným spojením rustikálního a moderního stylu očaruje úplně každého.Gigantická 180 cm dlouhá deska o výšce 6 cm je vyrobena z MDF v dekoru dubu a s úžasnými tvary hran připomínajících kmen stromu. Podnož s pevnou základnou je vyrobena z kovu matné černé barvy a je na plastových kluzácích, čímž se sníží riziko poškození podlahy. Rozteč nohou na delší straně stolu je 155 cm a noha má rozměr 5×2,5 cm a šíře jedné strany podnože je 80 cm.Barva:černá / dubMateriál:lakovaný kov / MDFRozměr:šířka: 180 cm hloubka: 90 cm výška: 76 cm Hmotnost:47 kgDodáváno v demontu.,Moderní jídelní stůl HT-220 OAK3 svým úchvatným spojením rustikálního a moderního stylu očaruje úplně každého.Gigantická 180 cm dlouhá deska o výšce 6 cm je vyrobena z MDF v dekoru dubu a s úžasnými tvary hran připomínajících kmen stromu. Podnož s pevnou základnou je vyrobena z kovu matné černé barvy a je na plastových kluzácích, čímž se sníží riziko poškození podlahy. Rozteč nohou na delší straně stolu je 155 cm a noha má rozměr 5×2,5 cm a šíře jedné strany podnože je 80 cm.Barva:černá / dubMateriál:lakovaný kov / MDFRozměr:šířka: 180 cm hloubka: 90 cm výška: 76 cm Hmotnost:47 kgDodáváno v demontu.

Jídelní stůl COLOMBO rozkládací 160/210 dub zlatý / černá

Moderní rozkládací jídelní stůl COLOMBO v kombinaci MDF a kovu. Deska stolu je z dýhované MDF v dekoru dub zlatý a nohy stolu jsou z lakované ocele.Stůl je dodáván samostatně, židle nejsou součástí.Barva:dub zlatý / černáMateriál:MDF dýhovaná / práškově lakovaná ocelRozměry:šířka: 160 – 210 cmhloubka: 100 cmvýška: 76 cmDodáváno v demontu.,Moderní rozkládací jídelní stůl COLOMBO v kombinaci MDF a kovu. Deska stolu je z dýhované MDF v dekoru dub zlatý a nohy stolu jsou z lakované ocele.Stůl je dodáván samostatně, židle nejsou součástí.Barva:dub zlatý / černáMateriál:MDF dýhovaná / práškově lakovaná ocelRozměry:šířka: 160 – 210 cmhloubka: 100 cmvýška: 76 cmDodáváno v demontu.

Jídelní stůl BERLIN rozkládací 140/180 medový ořech / černá

Moderní rozkládací jídelní stůl BERLIN v kombinaci MDF a kovu. Deska stolu je z MDF v dekoru medový ořech a nohy stolu jsou z černě lakované ocele.Stůl je dodáván samostatně, židle nejsou součástí.Barva:medový ořech / černáMateriál:MDF / lakovaná ocelRozměry:šířka: 140 – 180 cmhloubka: 85 cmvýška: 76 cmHmotnost:47 kgDodáváno v demontu.,Moderní rozkládací jídelní stůl BERLIN v kombinaci MDF a kovu. Deska stolu je z MDF v dekoru medový ořech a nohy stolu jsou z černě lakované ocele.Stůl je dodáván samostatně, židle nejsou součástí.Barva:medový ořech / černáMateriál:MDF / lakovaná ocelRozměry:šířka: 140 – 180 cmhloubka: 85 cmvýška: 76 cmHmotnost:47 kgDodáváno v demontu.

Jídelní stůl CARUZZO tmavý ořech

Moderní jídelní stůl CARUZZO v kombinaci MDF a kovu. Deska stolu je z dýhované MDF v dekoru tmavý ořech a nohy stolu jsou z lakované ocele.Stůl je dodáván samostatně, židle nejsou součástí.Barva:tmavý ořech / grafitMateriál:MDF dýhovaná / práškově lakovaná ocelRozměry:šířka: 180 cmhloubka: 90 cmvýška: 76 cmHmotnost:53 kgDodáváno v demontu.,Moderní jídelní stůl CARUZZO v kombinaci MDF a kovu. Deska stolu je z dýhované MDF v dekoru tmavý ořech a nohy stolu jsou z lakované ocele.Stůl je dodáván samostatně, židle nejsou součástí.Barva:tmavý ořech / grafitMateriál:MDF dýhovaná / práškově lakovaná ocelRozměry:šířka: 180 cmhloubka: 90 cmvýška: 76 cmHmotnost:53 kgDodáváno v demontu.

Carryhome JÍDELNÍ STŮL

U tohoto jídelního stolu od značky CARRYHOME se bude Vaše rodina ráda scházet! Deska stolu o průměru cca 100 cm je vyrobena z kvalitního bezpečnostního skla lakovaného bílou barvou. Noha ve formě sloupku je vyrobena z kovu a poskytuje stolu optimální stabilitu. S tímto jídelním stolem bude rodinné stolování zábava: je moderní a praktický! – **TYP: FA10EP-GW – **DESKA STOLU A DNA: SKLO – **KULATÝ,SLOUPEK:LEŠTĚNÝ. Barva – bílá. Materiál – .

Rozkládací jídelní stůl L31 bílá / stříbrná

Moderní jídelní rozkládací stůl L31 je vyrobený v kombinaci tvrzeného skla a kovu. Skleněná deska stolu je bílé barvy, nohy jsou z chromované oceli.Stůl je dodáván samostatně, židle nejsou součástí.Barva:bílá / stříbrnáMateriál:sklo / chromovaná ocelRozměry:šířka: 110 – 170 cmhloubka: 74 cmvýška: 76 cmHmotnost:56 kgDodáváno v demontu.,Moderní jídelní rozkládací stůl L31 je vyrobený v kombinaci tvrzeného skla a kovu. Skleněná deska stolu je bílé barvy, nohy jsou z chromované oceli.Stůl je dodáván samostatně, židle nejsou součástí.Barva:bílá / stříbrnáMateriál:sklo / chromovaná ocelRozměry:šířka: 110 – 170 cmhloubka: 74 cmvýška: 76 cmHmotnost:56 kgDodáváno v demontu.

Jídelní set HARRY SON dub sonoma / krémová

Jídelní set HARRY SON se skládá ze 4 židlí a stolu obdélníkového tvaru. Deska stolu je vyrobená z MDF potažené dekorativní folií v barevném provedení: dub sonoma. Konstrukce stolu i židlí je z kovu lakovaného šedou barvou. Sedáky a opěrky židlí jsou vyrobené z polyuretanu barevném provedení: krémová. Barva: dub sonoma / krémováRozměry stolu:šířka: 110 cmhloubka: 70 cmvýška: 76 cmRozměry židle: šířka: 41 cmhloubka: 40 cmvýška: 86 cmvýška sedu: 44 cmNosnost židle: 100 kgHmotnost: 29,5 kgDodáváno v demontu. ,Jídelní set HARRY SON se skládá ze 4 židlí a stolu obdélníkového tvaru. Deska stolu je vyrobená z MDF potažené dekorativní folií v barevném provedení: dub sonoma. Konstrukce stolu i židlí je z kovu lakovaného šedou barvou. Sedáky a opěrky židlí jsou vyrobené z polyuretanu barevném provedení: krémová. Barva: dub sonoma / krémováRozměry stolu:šířka: 110 cmhloubka: 70 cmvýška: 76 cmRozměry židle: šířka: 41 cmhloubka: 40 cmvýška: 86 cmvýška sedu: 44 cmNosnost židle: 100 kgHmotnost: 29,5 kgDodáváno v demontu.