Hom`in KANC. KONTEJNER NA KOLEČKÁCH

Tento pojízdný kontejner se stane skvělým doplňkem pro Váš psací stůl. Nábytek o rozměrech cca 45 x 57 x 39,6 cm (Š x V x H) je proveden v dekoru dub Wotan a díky 4 kolečkům s ním můžete snadno manipulovat. Do 3 zásuvek pohodlně uložíte své psací a kancelářské potřeby. Pořiďte si do své pracovny tento praktický pojízdný kontejner! – DEKOR DUB WOTAN – 3 ZÁSUVKY – Š/V/H: 45X57X39,6 CM. Barva – dub wotan. Materiál – .

Linea Natura KANC. KONTEJNER NA KOLEČKÁCH

Tento pojízdný kontejner od LINEA NATURA je ideálním doplňkem k Vašemu psacímu stolu ze stejné série. Nábytek o rozměrech cca 40 x 60 x 63 cm (Š x V x H) je vyroben z masivního bukového dřeva s přírodním olejovaným povrchem a do jeho 4 zásuvek se systémem soft-close uložíte nejrůznější kancelářské potřeby. Výhoda: díky 4 kolečkům na koberec můžete s kontejnerem snadno manipulovat. Kvalitní a praktický pojízdný kontejner! – **BUK MASIVNÍ, PŘÍRODNÍ OLEJ. – **3 ZÁS.:SOFT-CLOSE,PLNÝ VÝSUV – **Š/V/H: CCA 40 X 60 X 63 CM. Barva – barvy buku. Materiál – buk.

Xora KANC. KONTEJNER NA KOLEČKÁCH

Tento pojízný kontejner od XORA je skvělým doplňkem k psacímu stolu ze série 'Spice'. Nábytek o rozměrech cca 40 x 60 x 45 cm (Š x V x H) je proveden v elegantní bílé barvě s čelem ve vysokém lesku. Do 3 zásuvek s frézovanými úchytkami uložíte psací a kancelářské potřeby a díky 4 kolečkům můžete s kontejnerem snadno manipulovat. Praktický a elegantní pojízdný kontejner! – 34-965-13 – BÍLÁ MDF, ČELO VYSOKÝ LESK – Š/V/H: 40X60X45 CM. Barva – bílá. Materiál – .

Voleo POJÍZDNÝ KONTEJNER

Díky tomuto pojízdnému kontejneru k psacímu stolu budete mít při práci vše při ruce! 3 zásuvky poskytují dostatek místa pro kancelářské potřeby. Vrchní zásuvka je uzamykatelná. Milovníci moderního designu ocení také barevnou kombinaci bílé a dekoru dub lanýžový. Kontejner je vyroben z kvalitní plošně lisované desky s melaminovým povrchem. Díky kolečkům je nábytek mobilní. Zjednodušte si práci v kanceláři s tímto praktickým pojízdným kontejnerem od značky VOLEO! – **TYP:1216 8081,DUB LANÝŽOVÝ – **HR.ŘEZANÝ BÍLÝ LAK – **ZRCADLOVÝ LESK,3 ZÁSUVKY. Barva – bílá. Materiál – .

Linea Natura POJÍZDNÝ KONTEJNER

Tento pojízdný kontejner od značky NOVEL vtiskne Vaší pracovně jedinečné přírodní charisma! Nábytek s rozměry cca 45 x 62 x 58 cm (Š x V x H) je vyroben z masivního bukového dřeva s lakovaným povrchem. 3 zásuvky s rafinovaným systémem soft-close nabízejí úložný prostor pro dokumenty a kancelářské potřeby. Díky kolečkům je nábytek flexibilní. S tímto kvalitním kontejnerem vstoupí do Vaší kanceláře styl a elegance! – **JÁDR. BUK MASIV LAKOVANÝ – **3 ZÁSUVKY, KOVOVÉ ÚCHYTKY – **Š/V/H: CCA 45X62X58 CM. Barva – jádrový buk. Materiál – jádrový buk.

Voleo PŘÍSTAVNÝ ZÁSUVKOVÝ KONTEJNER

Díky tomuto přístavnému kontejneru k psacímu stolu budete mít při práci vše při ruce! 4 zásuvky poskytují dostatek místa pro kancelářské potřeby. Vrchní zásuvka je uzamykatelná: důležité dokumenty se Vám neztratí a budou všechny uspořádané na jednom místě. Milovníci moderního designu ocení také barevnou kombinaci jemné bílé a přírodní barvy dubu. Kontejner je vyroben z kvalitní plošně lisované desky s lakovaným povrchem. Elegantní úchyty ve stříbrné barvě krásně podtrhují celkový vizuální dojem. Zjednodušte si práci v kanceláři s tímto praktickým přístavným kontejnerem od značky VOLEO! – **TYP:1214 2581,DUB SONOMA – **LAK BÍLÁ ZRCADLOVĚ LESKLÁ – **4 ZÁSUVKY. Barva – bílá. Materiál – .

Voleo KANC. KONTEJNER NA KOLEČKÁCH

Díky tomuto pojízdnému kontejneru k psacímu stolu budete mít při práci vše při ruce!  3 zásuvky poskytují dostatek místa pro kancelářské potřeby. Vrchní zásuvka je uzamykatelná. Milovníci moderního designu ocení také barevnou kombinaci jemné bílé a přírodní barvy dubu. Kontejner je vyroben z kvalitní plošně lisované desky s lakovaným povrchem. Díky kolečkům je nábytek mobilní. Zjednodušte si práci v kanceláři s tímto praktickým pojízdným kontejnerem od značky VOLEO! – **TYP:1216 2581,DUB SONOMA – **LAK BÍLÁ ZRCADLOVĚ LESKLÁ – **3 ZÁSUVKY. Barva – bílá. Materiál – .

Xora KANC. KONTEJNER NA KOLEČKÁCH

Tento pojízdný kontejner od XORA se perfektně hodí jako doplněk k psacímu stolu ve stejném provedení. Nábytek o rozměrech cca 43 x 66,7 x 48 cm (Š x V x H) je vyroben z dřevotřísky v povedené kombinaci bílé barvy a dekoru dub san remo. Do 4 zásuvek s širokými hliníkovými úchytkami pohodlně uložíte sešity, psací potřeby a další kancelářské pomůcky. Pořiďte si do své pracovny tento praktický pojízdný kontejner! – **TYP: 14, ÚCHYTKA: AI – **KP: SAN REMO, FR: BÍLÁ – **Š/V/H: CCA 43/66,7/48 CM. Barva – bílá. Materiál – .