Komoda RAMIAK bílá

Udržet ložnici svěží a čistou je někdy opravdové umění. Samozřejmě, řád je na prvním místě žebříčku šikovných triků, jak v ložnici zachovat příjemnou atmosféru. Malým kouzlem je i barevné provedení nábytku, které do ložnice umístíte. Bílá je barva, která v nás evokuje čistotu, klid a harmonii. V bílém barevném provedení přichází ložnicový nábytek RAMIAK. Vyroben je z kvalitní laminované dřevotřísky DTD. Čisté linie, jednoduché tvary, praktičnost a funkčnost, to je ložnice RAMIAK.
Nabízíme komodu RAMIAK, která je unikátní z každého hlediska. Tato moderní a elegantní kráska je vybavena čtyřmi zásuvkami a dvěma skříňkami. Uvnitř skříněk najdete předělovací polici. Dopřejte si tuto absolutně dokonalou komodu RAMIAK. Ideální nejen do ložnice, ale i do obývacího pokoje, předsíně či dětského pokoje.Barva: bíláMateriál: laminová DTDRozměry: šířka: 130 cmhloubka: 43 cmvýška: 86 cmNosnost: komoda: 30 kgšuplík: 8 kgpolice: 10 kgHmotnost: 54 kgDodáváno v demontu. ,Udržet ložnici svěží a čistou je někdy opravdové umění. Samozřejmě, řád je na prvním místě žebříčku šikovných triků, jak v ložnici zachovat příjemnou atmosféru. Malým kouzlem je i barevné provedení nábytku, které do ložnice umístíte. Bílá je barva, která v nás evokuje čistotu, klid a harmonii. V bílém barevném provedení přichází ložnicový nábytek RAMIAK. Vyroben je z kvalitní laminované dřevotřísky DTD. Čisté linie, jednoduché tvary, praktičnost a funkčnost, to je ložnice RAMIAK.
Nabízíme komodu RAMIAK, která je unikátní z každého hlediska. Tato moderní a elegantní kráska je vybavena čtyřmi zásuvkami a dvěma skříňkami. Uvnitř skříněk najdete předělovací polici. Dopřejte si tuto absolutně dokonalou komodu RAMIAK. Ideální nejen do ložnice, ale i do obývacího pokoje, předsíně či dětského pokoje.Barva: bíláMateriál: laminová DTDRozměry: šířka: 130 cmhloubka: 43 cmvýška: 86 cmNosnost: komoda: 30 kgšuplík: 8 kgpolice: 10 kgHmotnost: 54 kgDodáváno v demontu. 

Komoda se zásuvkami hnědá Dekorhome

Tato okouzlující komoda se čtyřmi zásuvkami se stane ústředním bodem vaší haly, obývacího pokoje nebo ložnice. Může být také použita jako telefonní stolek, odkládací stolek, úložná skříňka, noční stolek.
Tato komoda se čtyřmi úchytkami různých tvarů bude praktickým i vysoce dekorativním doplňkem do vašeho obývacího pokoje, haly nebo ložnice. Čtvercová vrchní deska je ideální pro umístění dekorativních předmětů, zarámovaných fotografií nebo i hrnkových rostlin, zatímco čtyři velké zásuvky poskytují dostatek prostoru pro uspořádání všech druhů menších předmětů, aby byly na dosah.
Díky kvalitnímu materiálu z masivního dřeva je tato komoda velmi pevná a odolná. Montáž je opravdu snadná.Barva: hnědáMateriál: masivní dřevoRozměry: šířka: 35 cmhloubka: 35 cmvýška: 90 cmHmotnost: 11,2 kgDodáváno v demontu. ,Tato okouzlující komoda se čtyřmi zásuvkami se stane ústředním bodem vaší haly, obývacího pokoje nebo ložnice. Může být také použita jako telefonní stolek, odkládací stolek, úložná skříňka, noční stolek.
Tato komoda se čtyřmi úchytkami různých tvarů bude praktickým i vysoce dekorativním doplňkem do vašeho obývacího pokoje, haly nebo ložnice. Čtvercová vrchní deska je ideální pro umístění dekorativních předmětů, zarámovaných fotografií nebo i hrnkových rostlin, zatímco čtyři velké zásuvky poskytují dostatek prostoru pro uspořádání všech druhů menších předmětů, aby byly na dosah.
Díky kvalitnímu materiálu z masivního dřeva je tato komoda velmi pevná a odolná. Montáž je opravdu snadná.Barva: hnědáMateriál: masivní dřevoRozměry: šířka: 35 cmhloubka: 35 cmvýška: 90 cmHmotnost: 11,2 kgDodáváno v demontu. 

Komoda GRAPHIC 4 dub arizona / šedá

Moderní komoda GRAPHIC se čtyřmi zásuvkami, které poskytují dostatek úložného prostoru. Je vyrobená z foliované dřevotřísky v barevném provedení: dub arizona / šedá.Barva:dub arizona / šedáMateriál:DTD foliovanáRozměry:šířka: 86,6 cmhloubka: 41,9 cmvýška: 80,8 cmHmotnost:29,5 kgDodáváno v demontu.,Moderní komoda GRAPHIC se čtyřmi zásuvkami, které poskytují dostatek úložného prostoru. Je vyrobená z foliované dřevotřísky v barevném provedení: dub arizona / šedá.Barva:dub arizona / šedáMateriál:DTD foliovanáRozměry:šířka: 86,6 cmhloubka: 41,9 cmvýška: 80,8 cmHmotnost:29,5 kgDodáváno v demontu.

Komoda SLONE 3 beton / bílá

Komoda SLONE 3 se širokým rámem, který dodává komodě masivnější efekt. V provedení bílá lesklá / beton. Komoda typ 4Z + 3D se čtyřmi zásuvkami a třemi dvířky vhodná na zařízení obývacích pokojů a pracoven.Barva:bílá lesk + beton šedýMateriál: DTD laminovaná.Rozměry:Šířka: 152 cmHloubka: 37 cmVýška: 88 cmHmotnost:46 kgV nabídce také obývací stěna SLONE ve stejném barevném provedení.Dodáváno v demontu.,Komoda SLONE 3 se širokým rámem, který dodává komodě masivnější efekt. V provedení bílá lesklá / beton. Komoda typ 4Z + 3D se čtyřmi zásuvkami a třemi dvířky vhodná na zařízení obývacích pokojů a pracoven.Barva:bílá lesk + beton šedýMateriál: DTD laminovaná.Rozměry:Šířka: 152 cmHloubka: 37 cmVýška: 88 cmHmotnost:46 kgV nabídce také obývací stěna SLONE ve stejném barevném provedení.Dodáváno v demontu.