Linea Natura KOMODA

Tato komoda od LINEA NATURA Vás zaujme svou jednoduchou elegancí. Komoda o rozměrech cca 120 x 89,2 x 41 cm (Š x V x H) je vyrobena z částečného masivu jádrového buku s olejovaným povrchem. Do prostoru za dvířky s vkládací policí a do 4 zásuvek uložíte své oblečení nebo různé věci denní potřeby, zatímco na horní desku umístíte své oblíbené dekorační předměty. Elegantní a funkční komoda! – ČELO+VRCHNÍ POLICE: JÁDR.BUK – MASIV OLEJOVANÝ, BOKY – IMITACE JÁDROVÝ BUK. Barva – barvy buku. Materiál – kompozitní dřevo,jádrový buk.

Linea Natura KOMODA

Tuto komodu si oblíbíte! Nábytek s rozměry cca 97 x 77 x 40 cm (Š x V x H) je vyroben částečně z masivu bukového dřeva. Díky olejovanému povrchu si dřevo ponechává svůj nezaměnitelný šarm přírodního materiálu. Skříňku ideálně využijete v ložnici jako prádelník: do 4 zásuvek se systémem jemného zavírání soft-close uložíte lehké letní i teplé zimní prádlo. Police za dvířky s tlumením je perfektní třeba na ubrusy nebo povlečení. Vsaďte na kvalitu, prostor a styl: Vaše nová komoda od značky LINEA NATURA!  – **TYP:2095-15-24/73,JÁDR.BUK – **ČÁST.MASIV,1DV.+4ZÁSUV.,GR:, – **NIKL,VČ.SOFTCL.,Š.:97CM. Barva – barvy buku. Materiál – kompozitní dřevo,jádrový buk.

Linea Natura KOMODA

Tato komoda od LINEA NATURA Vás zaujme svou jednoduchou elegancí. Komoda o rozměrech cca 100 x 143,1 x 41 cm (Š x V x H) je vyrobena z částečného masivu jádrového buku s olejovaným povrchem. Do prostoru za 2 dvířky s celkem 4 vkládacími policemi a do 4 zásuvek uložíte své oblečení nebo různé věci denní potřeby, zatímco na horní desku umístíte své oblíbené dekorační předměty. Elegantní a funkční komoda! – ČELO+HORNÍ POLICE: JÁDR.BUK – MASIV OLEJOVANÝ, BOKY: – IM.JÁDROVÝ BUK. Barva – barvy buku. Materiál – kompozitní dřevo,jádrový buk.