Natuzzi Editions SEDACÍ SESTAVA

S touto sedací soupravou značky NATUZZI si ve svém obývacím pokoji vytvoříte oázu klidu a relaxace. Kožený potah ve světle šedé barvě se hodí k jakémukoli nábytky a harmonicky zapadne do interiéru. Italská designová značka NATUZZI vsází právě na harmonii nejen jednotlivého kusu nábytku, ale i celkového zařízení. Souprava se skládá z 3-sedu o šířce cca 212 cm a 2-sedu cca 180 cm, které nabízí velkorysé posezení. O pohodlí se postarají pěnové čalounění a pásové pružení, které jsou potažení pravou kůží. Nohy z pochromované oceli elegantně doplňují celkový vzhled. Za příplatek jsou v našich obchodních domech k dostání různé varianty, barevné alternativy, příslušenství a doplňkový nábytek. Navštivte náš e-shop a pořiďte si designový kousek značky NATUZZI! – **KŮŽE 20JK, – **BA:009+005, NOHY:77 – **SEDÁK:MĚKKÝ. Barva – světle šedá. Materiál – .

Valdera SEDACÍ SOUPRAVA

Exkluzivní materiály, prvotřídní pohodlí a nezaměnitelná elegance: to vše je synonymem pro tuto sedací soupravu od značky VALDERA! Kožený potah v kvalitě 'Longlife' zaujme rafinovanou tmavě červenou barvou bordó. Kvalitní kůži doplňují decentní kovové nohy. Oblíbený tvar U s velkorysými rozměry cca 272 x 342 x 173 cm nabízí spoustu místa pro lenošení při odpočinkovém večeru doma i dostatek míst k sezení při rodinné oslavě nebo párty s přáteli.  Díky speciální kombinaci vlnkového pružicího roštu a pružinového jádra si v každém okamžiku vychutnáte prvotřídní komfort. Dokonalou relaxaci si užijete s polštářky a měkkými opěrkami hlavy. Funkci vysunutí opěrky pro nohy oceníte po náročném dni. K sedačce navíc můžete získat i funkci lůžka a praktický úložný prostor: obě se bude hodit při návštěvách. Rozhodněte se pro extra kvalitu, fantastické pohodlí a uhlazený design: tato sedací souprava Vás bude hýčkat! Za příplatek jsou dostání v našem obchodním domě různé varianty, barevné alternativy, příslušenství a doplňkový nábytek. – **KŮŽE BELVITA WINE, PG:59, – **BA:2,5L-RE-2,5EL-CANR, – **NEPRAVÁ ZÁDA,NOHY:KOV,SI:F1. Barva – bordeaux. Materiál – .

Valdera SEDACÍ SOUPRAVA

Exkluzivní materiály, prvotřídní pohodlí a nezaměnitelná elegance: to vše je synonymem pro tuto sedací soupravu od značky VALDERA! Kožený potah v kvalitě 'Longlife' zaujme rafinovanou tmavě červenou barvou bordó. Kvalitní kůži doplňují decentní kovové nohy. Oblíbený tvar U s velkorysými rozměry cca 173 x 342 x 272 cm nabízí spoustu místa pro lenošení při odpočinkovém večeru doma i dostatek míst k sezení při rodinné oslavě nebo párty s přáteli.  Díky speciální kombinaci vlnkového pružicího roštu a pružinového jádra si v každém okamžiku vychutnáte prvotřídní komfort. Dokonalou relaxaci si užijete s polštářky a měkkými opěrkami hlavy. Funkci vysunutí opěrky pro nohy oceníte po náročném dni. K sedačce navíc můžete získat i funkci lůžka a praktický úložný prostor: obě se bude hodit při návštěvách. Rozhodněte se pro extra kvalitu, fantastické pohodlí a uhlazený design: tato sedací souprava Vás bude hýčkat! Za příplatek jsou dostání v našem obchodním domě různé varianty, barevné alternativy, příslušenství a doplňkový nábytek. – **KŮŽE BELVITA WINE, PG:59, – **BA:CANL-2,5EL-RE-2,5R, – **NEPRAVÁ ZÁDA,NOHY:KOV,SI:F1. Barva – bordeaux. Materiál – .

Cantus SEDACÍ SOUPRAVA

Nechte se unést do říše fantastického odpočinku! S touto rohovou sedací soupravou od značky CANTUS zažijete spoustu krásných chvilek. Kožená sedačka upoutá na první pohled letní žlutou barvou: rozzáří Váš obývací pokoj a vnese do něho dobrou náladu. Přírodní kůže je fantasticky měkká na dotek a zároveň si zachovává vynikající prodyšnost. Praktický tvar L a rozměry ramen cca 271 x 242 cm nabízejí spoustu místa pro pohodlné posezení celé rodiny. O prvotřídní komfort se postará pásové pružení spolu s vlnkovým pružicím roštěm a elastickou polyéterovou pěnou. S touto sedací soupravou se nadchnete pro pohodlí s velkým P! Za příplatek jsou dostání v našem obchodním domě různé varianty, barevné alternativy, příslušenství a doplňkový nábytek. – **KŮŽE PUNCH CURRY, NEPR.ZÁDA – **BA:2501-5040-1043.69,AT.1 – **NOHY:HLINÍK ÚHLOVÉ. Barva – žlutá. Materiál – .

Sedací souprava VACO rozkládací karamelová - levá

Pohodlná kožená  sedací souprava VACO je v levém provedení. Sezení a zádová opěrka jsou čalouněné kůží v barvě karamel. Korupus a zadní část jsou z ekokůže v barvě karamel.  Díky funkci rozkladu jí několika jednoduchými pohyby proměníte na pohodlné lůžko o rozměrech 125 x 200 cm.Sedací souprava má v sobě zabudovaný objemný úložný prostor. Jednoduše si v něm uskladníte rezervní přikrývky a polštáře.Barva:  karamelová Rozměry:  šířka: 245 cm výška: 90 cmhloubka: 170 cm výška sedu: 44 cmhloubka sedu: 50 cmHmotnost:  168 kg,Pohodlná kožená  sedací souprava VACO je v levém provedení. Sezení a zádová opěrka jsou čalouněné kůží v barvě karamel. Korupus a zadní část jsou z ekokůže v barvě karamel.  Díky funkci rozkladu jí několika jednoduchými pohyby proměníte na pohodlné lůžko o rozměrech 125 x 200 cm.Sedací souprava má v sobě zabudovaný objemný úložný prostor. Jednoduše si v něm uskladníte rezervní přikrývky a polštáře.Barva:  karamelová Rozměry:  šířka: 245 cm výška: 90 cmhloubka: 170 cm výška sedu: 44 cmhloubka sedu: 50 cmHmotnost:  168 kg

Sedací souprava VACO rozkládací karamelová - pravá

Pohodlná kožená sedací souprava VACO je v pravém provedení. Sezení a zádová opěrka jsou čalouněné kůží v barvě karamel. Korpus a zadní část jsou z ekokůže v barvě karamel.Díky funkci rozkladu jí několika jednoduchými pohyby proměníte na pohodlné lůžko o rozměrech 125 x 200 cm.Sedací souprava má v sobě zabudovaný objemný úložný prostor. Jednoduše si v něm uskladníte rezervní přikrývky a polštáře.Barva:karamelováRozměry:šířka: 245 cm výška: 90 cmhloubka: 170 cm výška sedu: 44 cmhloubka sedu: 50 cmHmotnost:168 kg,Pohodlná kožená sedací souprava VACO je v pravém provedení. Sezení a zádová opěrka jsou čalouněné kůží v barvě karamel. Korpus a zadní část jsou z ekokůže v barvě karamel.Díky funkci rozkladu jí několika jednoduchými pohyby proměníte na pohodlné lůžko o rozměrech 125 x 200 cm.Sedací souprava má v sobě zabudovaný objemný úložný prostor. Jednoduše si v něm uskladníte rezervní přikrývky a polštáře.Barva:karamelováRozměry:šířka: 245 cm výška: 90 cmhloubka: 170 cm výška sedu: 44 cmhloubka sedu: 50 cmHmotnost:168 kg