Rozkládací jídelní stůl ODENSE bílá

Elegantní jídelní stůl ODENSE se bude vyjímat v prostorných jídelnách, kde krásně vynikne designová a mohutná noha stolu. Stůl je vyrobený z kvalitní MDF v bílém provedení s nerezovou ocelí. Barva:bílá / stříbrnáMateriál:lakovaná MDF / nerezová ocelRozměry:šířka: 160 – 200 cmhloubka: 90 cm výška: 76 cmHmotnost: 89 kgDodáváno v demontu. ,Elegantní jídelní stůl ODENSE se bude vyjímat v prostorných jídelnách, kde krásně vynikne designová a mohutná noha stolu. Stůl je vyrobený z kvalitní MDF v bílém provedení s nerezovou ocelí. Barva:bílá / stříbrnáMateriál:lakovaná MDF / nerezová ocelRozměry:šířka: 160 – 200 cmhloubka: 90 cm výška: 76 cmHmotnost: 89 kgDodáváno v demontu. 

Rozkládací jídelní stůl BACARDI dub / černá

Moderní jídelní stůl BACARDI v industriálním stylu zaujme svým elegantním vzhledem. Stůl je vyrobený v kombinaci kvalitní MDF a dýhy v barevném provedení: dub. Stabilitu zajišťují čtyři ocelové nohy lakované černou barvou. Stůl disponuje funkcí rozkladu. Deska lze rozšířit o 60 cm a díky tomu se ke stolu pohodlně usadí 6 – 8 osob. Barva:dub / černáMateriál:MDF / přírodní dýha / ocelRozměry:šířka: 160 – 220 cmhloubka: 90 cm výška: 76 cmDodáváno v demontu. ,Moderní jídelní stůl BACARDI v industriálním stylu zaujme svým elegantním vzhledem. Stůl je vyrobený v kombinaci kvalitní MDF a dýhy v barevném provedení: dub. Stabilitu zajišťují čtyři ocelové nohy lakované černou barvou. Stůl disponuje funkcí rozkladu. Deska lze rozšířit o 60 cm a díky tomu se ke stolu pohodlně usadí 6 – 8 osob. Barva:dub / černáMateriál:MDF / přírodní dýha / ocelRozměry:šířka: 160 – 220 cmhloubka: 90 cm výška: 76 cmDodáváno v demontu. 

Jídelní stůl DS-M179 OAK 180x90 cm dub / černá

Přírodní jídelní stůl DS-M179 OAK o rozměru 180×90 cm z masivního dubového dřeva v kombinaci s černými kovovými nohami ve tvaru U, zaujme svým rustikálním stylem i zpracováním. Je vyroben v minimalistickém severském designu, v kontrastu světlejším přírodním odstínu desky a černého laku. Výborně se hodí a bude velmi elegantním prvkem nejen v industriálních, ale i moderních a klasicky laděných jídelnách, kuchyních a obývacích prostorách.Stolní deska je z kvalitně zpracované průběžné dubové spárovky o síle 4 cm. Po delších stranách líce je nepravidelně zkosená pod úhlem téměř 45°, což podtrhuje její přírodní styl. Robustní kovové nohy jsou opatřeny kvalitním práškovým lakem v černé matné barvy, mají obdélníkový průřez o rozměru 8 x 4 cm. Ve spodní části jsou opatřeny plastovými rektifikačními kluzáky, zabraňující poškození podlahové krytiny a garantující dokonalé vyvážení celého stolu. Výška stolu je 75 cm. Rozteč mezi nohami je 114 cm na delší straně, 52 cm na kratší. Světlá výška k desce je 71 cm. Ze spodní části je deska vyztužena na třech místech kovovými L profily, zabraňujícími nechtěné zkrucování.Povrchová úprava je transparentním olejem. Ke stolu je možné umístit až 8 židlí.Barva: přírodní dub / černáMateriál: průběžná dubová spárovka / práškově lakovaná ocelRozměry: šířka: 180 cmhloubka: 90 cmvýška: 75 cmtloušťka desky: 4 cmHmotnost: 70 kgDodáváno v demontu.,Přírodní jídelní stůl DS-M179 OAK o rozměru 180×90 cm z masivního dubového dřeva v kombinaci s černými kovovými nohami ve tvaru U, zaujme svým rustikálním stylem i zpracováním. Je vyroben v minimalistickém severském designu, v kontrastu světlejším přírodním odstínu desky a černého laku. Výborně se hodí a bude velmi elegantním prvkem nejen v industriálních, ale i moderních a klasicky laděných jídelnách, kuchyních a obývacích prostorách.Stolní deska je z kvalitně zpracované průběžné dubové spárovky o síle 4 cm. Po delších stranách líce je nepravidelně zkosená pod úhlem téměř 45°, což podtrhuje její přírodní styl. Robustní kovové nohy jsou opatřeny kvalitním práškovým lakem v černé matné barvy, mají obdélníkový průřez o rozměru 8 x 4 cm. Ve spodní části jsou opatřeny plastovými rektifikačními kluzáky, zabraňující poškození podlahové krytiny a garantující dokonalé vyvážení celého stolu. Výška stolu je 75 cm. Rozteč mezi nohami je 114 cm na delší straně, 52 cm na kratší. Světlá výška k desce je 71 cm. Ze spodní části je deska vyztužena na třech místech kovovými L profily, zabraňujícími nechtěné zkrucování.Povrchová úprava je transparentním olejem. Ke stolu je možné umístit až 8 židlí.Barva: přírodní dub / černáMateriál: průběžná dubová spárovka / práškově lakovaná ocelRozměry: šířka: 180 cmhloubka: 90 cmvýška: 75 cmtloušťka desky: 4 cmHmotnost: 70 kgDodáváno v demontu.

Jídelní stůl DS-D080 OAK 80x80 cm masivní dub

Přírodní jídelní stůl DS-D080 OAK o rozměru 80×80 cm z masivního dubového dřeva zaujme svým rustikálním stylem i zpracováním. Je vyroben v minimalistickém severském designu, v světlejším přírodním odstínu. Výborně se hodí a bude velmi elegantním prvkem nejen v moderních, ale i klasicky laděných jídelnách, kuchyních a obývacích prostorách.Stolní deska je z kvalitně zpracované průběžné dubové spárovky o síle 2 cm, čtyři hranaté nohy mají čtvercový průřez o rozměru 7,5×7,5 cm. Ve spodní části jsou opatřeny plastovými kluzáky, zabraňující poškození podlahové krytiny. Výška stolu je 75 cm. Lub má výšku 8 cm. Rozteč mezi nohami je 65 cm, světlá výška k lubu je 65 cm. Ze spodní části je deska vyztužena na třech místech masívními dřevěnými špalíky, zabraňujícími nechtěné zkrucování.Povrchová úprava je transparentním olejem. Ke stolu je možné umístit 4 židle.Barva:dubMateriál: průběžná dubová spárovka / masivní dubRozměry:šířka: 80 cmhloubka: 80 cmvýška: 75 cmtloušťka materiálu: 20 mmHmotnost:25 kgDodáváno v demontu.,Přírodní jídelní stůl DS-D080 OAK o rozměru 80×80 cm z masivního dubového dřeva zaujme svým rustikálním stylem i zpracováním. Je vyroben v minimalistickém severském designu, v světlejším přírodním odstínu. Výborně se hodí a bude velmi elegantním prvkem nejen v moderních, ale i klasicky laděných jídelnách, kuchyních a obývacích prostorách.Stolní deska je z kvalitně zpracované průběžné dubové spárovky o síle 2 cm, čtyři hranaté nohy mají čtvercový průřez o rozměru 7,5×7,5 cm. Ve spodní části jsou opatřeny plastovými kluzáky, zabraňující poškození podlahové krytiny. Výška stolu je 75 cm. Lub má výšku 8 cm. Rozteč mezi nohami je 65 cm, světlá výška k lubu je 65 cm. Ze spodní části je deska vyztužena na třech místech masívními dřevěnými špalíky, zabraňujícími nechtěné zkrucování.Povrchová úprava je transparentním olejem. Ke stolu je možné umístit 4 židle.Barva:dubMateriál: průběžná dubová spárovka / masivní dubRozměry:šířka: 80 cmhloubka: 80 cmvýška: 75 cmtloušťka materiálu: 20 mmHmotnost:25 kgDodáváno v demontu.

Jídelní stůl DS-D120 OAK 120x80 cm masivní dub

Přírodní jídelní stůl DS-D120 OAK o rozměru 120×80 cm z masivního dubového dřeva zaujme svým rustikálním stylem i zpracováním. Je vyroben v minimalistickém severském designu, v světlejším přírodním odstínu. Výborně se hodí a bude velmi elegantním prvkem nejen v moderních, ale i klasicky laděných jídelnách, kuchyních a obývacích prostorách.Stolní deska je z kvalitně zpracované průběžné dubové spárovky o síle 2 cm, čtyři hranaté nohy mají čtvercový průřez o rozměru 7,5×7,5 cm. Ve spodní části jsou opatřeny plastovými kluzáky, zabraňující poškození podlahové krytiny. Výška stolu je 75 cm. Lub má výšku 8 cm. Rozteč mezi nohami je 105 cm na delší straně, 65 cm na kratší. Světlá výška k lubu je 65 cm. Ze spodní části je deska vyztužena na třech místech masívními dřevěnými špalíky, zabraňujícími nechtěné zkrucování.Povrchová úprava je transparentním olejem. Ke stolu je možné umístit až 6 židlí.Barva:dubMateriál: průběžná dubová spárovka / masivní dubRozměry:šířka: 120 cmhloubka: 80 cmvýška: 75 cmtloušťka materiálu: 20 mmHmotnost:31 kgDodáváno v demontu.,Přírodní jídelní stůl DS-D120 OAK o rozměru 120×80 cm z masivního dubového dřeva zaujme svým rustikálním stylem i zpracováním. Je vyroben v minimalistickém severském designu, v světlejším přírodním odstínu. Výborně se hodí a bude velmi elegantním prvkem nejen v moderních, ale i klasicky laděných jídelnách, kuchyních a obývacích prostorách.Stolní deska je z kvalitně zpracované průběžné dubové spárovky o síle 2 cm, čtyři hranaté nohy mají čtvercový průřez o rozměru 7,5×7,5 cm. Ve spodní části jsou opatřeny plastovými kluzáky, zabraňující poškození podlahové krytiny. Výška stolu je 75 cm. Lub má výšku 8 cm. Rozteč mezi nohami je 105 cm na delší straně, 65 cm na kratší. Světlá výška k lubu je 65 cm. Ze spodní části je deska vyztužena na třech místech masívními dřevěnými špalíky, zabraňujícími nechtěné zkrucování.Povrchová úprava je transparentním olejem. Ke stolu je možné umístit až 6 židlí.Barva:dubMateriál: průběžná dubová spárovka / masivní dubRozměry:šířka: 120 cmhloubka: 80 cmvýška: 75 cmtloušťka materiálu: 20 mmHmotnost:31 kgDodáváno v demontu.

Jídelní stůl DS-D160 OAK 160x90 cm masivní dub

Přírodní jídelní stůl DS-D160 OAK o rozměru 160×90 cm z masivního dubového dřeva zaujme svým rustikálním stylem i zpracováním. Je vyroben v minimalistickém severském designu, v světlejším přírodním odstínu. Výborně se hodí a bude velmi elegantním prvkem nejen v moderních, ale i klasicky laděných jídelnách, kuchyních a obývacích prostorách.Stolní deska je z kvalitně zpracované průběžné dubové spárovky o síle 2 cm, čtyři hranaté nohy mají čtvercový průřez o rozměru 7,5×7,5 cm. Ve spodní části jsou opatřeny plastovými kluzáky, zabraňující poškození podlahové krytiny. Výška stolu je 75 cm. Lub má výšku 8 cm. Rozteč mezi nohami je 145 cm na delší straně, 75 cm na kratší. Světlá výška k lubu je 65 cm. Ze spodní části je deska vyztužena na třech místech masívními dřevěnými špalíky, zabraňujícími nechtěné zkrucování.Povrchová úprava je transparentním olejem. Ke stolu je možné umístit 6 židlí.Barva:dubMateriál: průběžná dubová spárovka / masivní dubRozměry:šířka: 160 cmhloubka: 90 cmvýška: 75 cmtloušťka materiálu: 20 mmHmotnost:41,5 kgDodáváno v demontu.,Přírodní jídelní stůl DS-D160 OAK o rozměru 160×90 cm z masivního dubového dřeva zaujme svým rustikálním stylem i zpracováním. Je vyroben v minimalistickém severském designu, v světlejším přírodním odstínu. Výborně se hodí a bude velmi elegantním prvkem nejen v moderních, ale i klasicky laděných jídelnách, kuchyních a obývacích prostorách.Stolní deska je z kvalitně zpracované průběžné dubové spárovky o síle 2 cm, čtyři hranaté nohy mají čtvercový průřez o rozměru 7,5×7,5 cm. Ve spodní části jsou opatřeny plastovými kluzáky, zabraňující poškození podlahové krytiny. Výška stolu je 75 cm. Lub má výšku 8 cm. Rozteč mezi nohami je 145 cm na delší straně, 75 cm na kratší. Světlá výška k lubu je 65 cm. Ze spodní části je deska vyztužena na třech místech masívními dřevěnými špalíky, zabraňujícími nechtěné zkrucování.Povrchová úprava je transparentním olejem. Ke stolu je možné umístit 6 židlí.Barva:dubMateriál: průběžná dubová spárovka / masivní dubRozměry:šířka: 160 cmhloubka: 90 cmvýška: 75 cmtloušťka materiálu: 20 mmHmotnost:41,5 kgDodáváno v demontu.

Jídelní stůl DS-D200 OAK 200x100 cm masivní dub

Přírodní jídelní stůl DS-D200 OAK o rozměru 200×100 cm z masivního dubového dřeva zaujme svým rustikálním stylem i zpracováním. Je vyroben v minimalistickém severském designu, v světlejším přírodním odstínu. Výborně se hodí a bude velmi elegantním prvkem nejen v moderních, ale i klasicky laděných jídelnách, kuchyních a obývacích prostorách.Stolní deska je z kvalitně zpracované průběžné dubové spárovky o síle 2 cm, čtyři hranaté nohy mají čtvercový průřez o rozměru 10 x 10 cm. Ve spodní části jsou opatřeny plastovými kluzáky, zabraňující poškození podlahové krytiny. Výška stolu je 75 cm. Lub má výšku 8 cm. Rozteč mezi nohami je 180 cm na delší straně, 80 cm na kratší. Světlá výška k lubu je 65 cm. Ze spodní části je deska vyztužena na třech místech masívními dřevěnými špalíky, zabraňujícími nechtěné zkrucování.Povrchová úprava je transparentním olejem. Ke stolu je možné umístit až 8 židlí.Barva:dubMateriál: průběžná dubová spárovka / masivní dubRozměry:šířka: 200 cmhloubka: 100 cmvýška: 75 cmtloušťka materiálu: 20 mmHmotnost:64 kgDodáváno v demontu.,Přírodní jídelní stůl DS-D200 OAK o rozměru 200×100 cm z masivního dubového dřeva zaujme svým rustikálním stylem i zpracováním. Je vyroben v minimalistickém severském designu, v světlejším přírodním odstínu. Výborně se hodí a bude velmi elegantním prvkem nejen v moderních, ale i klasicky laděných jídelnách, kuchyních a obývacích prostorách.Stolní deska je z kvalitně zpracované průběžné dubové spárovky o síle 2 cm, čtyři hranaté nohy mají čtvercový průřez o rozměru 10 x 10 cm. Ve spodní části jsou opatřeny plastovými kluzáky, zabraňující poškození podlahové krytiny. Výška stolu je 75 cm. Lub má výšku 8 cm. Rozteč mezi nohami je 180 cm na delší straně, 80 cm na kratší. Světlá výška k lubu je 65 cm. Ze spodní části je deska vyztužena na třech místech masívními dřevěnými špalíky, zabraňujícími nechtěné zkrucování.Povrchová úprava je transparentním olejem. Ke stolu je možné umístit až 8 židlí.Barva:dubMateriál: průběžná dubová spárovka / masivní dubRozměry:šířka: 200 cmhloubka: 100 cmvýška: 75 cmtloušťka materiálu: 20 mmHmotnost:64 kgDodáváno v demontu.

Jídelní stůl DS-K160 OAK 160x90 masiv dub / černá

Přírodní jídelní stůl DS-K160 OAK o rozměru 160×90 cm z masivního dubového dřeva v kombinaci s černými kovovými nohami ve tvaru A, zaujme svým rustikálním stylem i zpracováním. Je vyroben v minimalistickém severském designu, v kontrastu světlejším přírodním odstínu desky a černého laku. Výborně se hodí a bude velmi elegantním prvkem nejen v industriálních, ale i moderních a klasicky laděných jídelnách, kuchyních a obývacích prostorách.Stolní deska je z kvalitně zpracované průběžné dubové spárovky o síle 4 cm. Robustní kovové nohy jsou opatřeny kvalitním práškovým lakem v černé matné barvy, mají obdélníkový průřez o rozměru 8 x 2 cm. Ve spodní části jsou opatřeny plastovými rektifikačními kluzáky, zabraňující poškození podlahové krytiny a garantující dokonalé vyvážení celého stolu. Výška stolu je 75 cm. Rozteč mezi nohami je 84 cm na delší straně, 61 (17 u desky) cm na kratší. Světlá výška k desce je 71 cm. Ze spodní části je deska vyztužena na třech místech kovovými L profily, zabraňujícími nechtěné zkrucování.Povrchová úprava je transparentním olejem. Ke stolu je možné umístit 6 židlí.Barva:dub / černá matnáMateriál: průběžná dubová spárovka / lakovaný kovRozměry:šířka: 160 cmhloubka: 90 cmvýška: 75 cmtloušťka desky: 40 mmHmotnost:45 kgDodáváno v demontu.,Přírodní jídelní stůl DS-K160 OAK o rozměru 160×90 cm z masivního dubového dřeva v kombinaci s černými kovovými nohami ve tvaru A, zaujme svým rustikálním stylem i zpracováním. Je vyroben v minimalistickém severském designu, v kontrastu světlejším přírodním odstínu desky a černého laku. Výborně se hodí a bude velmi elegantním prvkem nejen v industriálních, ale i moderních a klasicky laděných jídelnách, kuchyních a obývacích prostorách.Stolní deska je z kvalitně zpracované průběžné dubové spárovky o síle 4 cm. Robustní kovové nohy jsou opatřeny kvalitním práškovým lakem v černé matné barvy, mají obdélníkový průřez o rozměru 8 x 2 cm. Ve spodní části jsou opatřeny plastovými rektifikačními kluzáky, zabraňující poškození podlahové krytiny a garantující dokonalé vyvážení celého stolu. Výška stolu je 75 cm. Rozteč mezi nohami je 84 cm na delší straně, 61 (17 u desky) cm na kratší. Světlá výška k desce je 71 cm. Ze spodní části je deska vyztužena na třech místech kovovými L profily, zabraňujícími nechtěné zkrucování.Povrchová úprava je transparentním olejem. Ke stolu je možné umístit 6 židlí.Barva:dub / černá matnáMateriál: průběžná dubová spárovka / lakovaný kovRozměry:šířka: 160 cmhloubka: 90 cmvýška: 75 cmtloušťka desky: 40 mmHmotnost:45 kgDodáváno v demontu.

Jídelní stůl DS-K180 OAK 180x90 cm masiv dub / černá

Přírodní jídelní stůl DS-K180 OAK o rozměru 180×90 cm z masivního dubového dřeva v kombinaci s černými kovovými nohami ve tvaru A, zaujme svým rustikálním stylem i zpracováním. Je vyroben v minimalistickém severském designu, v kontrastu světlejším přírodním odstínu desky a černého laku. Výborně se hodí a bude velmi elegantním prvkem nejen v industriálních, ale i moderních a klasicky laděných jídelnách, kuchyních a obývacích prostorách.Stolní deska je z kvalitně zpracované průběžné dubové spárovky o síle 4 cm. Robustní kovové nohy jsou opatřeny kvalitním práškovým lakem v černé matné barvy, mají obdélníkový průřez o rozměru 8 x 2 cm. Ve spodní části jsou opatřeny plastovými rektifikačními kluzáky, zabraňující poškození podlahové krytiny a garantující dokonalé vyvážení celého stolu. Výška stolu je 75 cm. Rozteč mezi nohami je 105 cm na delší straně, 61 (17 u desky) cm na kratší. Světlá výška k desce je 71 cm. Ze spodní části je deska vyztužena na třech místech kovovými L profily, zabraňujícími nechtěné zkrucování.Povrchová úprava je transparentním olejem. Ke stolu je možné umístit až 8 židlí.Barva:dub / černá matnáMateriál: průběžná dubová spárovka / lakovaný kovRozměry:šířka: 180 cmhloubka: 90 cmvýška: 75 cmtloušťka desky: 40 mmHmotnost:49,5 kgDodáváno v demontu.,Přírodní jídelní stůl DS-K180 OAK o rozměru 180×90 cm z masivního dubového dřeva v kombinaci s černými kovovými nohami ve tvaru A, zaujme svým rustikálním stylem i zpracováním. Je vyroben v minimalistickém severském designu, v kontrastu světlejším přírodním odstínu desky a černého laku. Výborně se hodí a bude velmi elegantním prvkem nejen v industriálních, ale i moderních a klasicky laděných jídelnách, kuchyních a obývacích prostorách.Stolní deska je z kvalitně zpracované průběžné dubové spárovky o síle 4 cm. Robustní kovové nohy jsou opatřeny kvalitním práškovým lakem v černé matné barvy, mají obdélníkový průřez o rozměru 8 x 2 cm. Ve spodní části jsou opatřeny plastovými rektifikačními kluzáky, zabraňující poškození podlahové krytiny a garantující dokonalé vyvážení celého stolu. Výška stolu je 75 cm. Rozteč mezi nohami je 105 cm na delší straně, 61 (17 u desky) cm na kratší. Světlá výška k desce je 71 cm. Ze spodní části je deska vyztužena na třech místech kovovými L profily, zabraňujícími nechtěné zkrucování.Povrchová úprava je transparentním olejem. Ke stolu je možné umístit až 8 židlí.Barva:dub / černá matnáMateriál: průběžná dubová spárovka / lakovaný kovRozměry:šířka: 180 cmhloubka: 90 cmvýška: 75 cmtloušťka desky: 40 mmHmotnost:49,5 kgDodáváno v demontu.

Jídelní stůl 170x90 hnědá / černá  Dekorhome

Tento vysoce kvalitní dřevěný jídelní stůl má módní industriální vzhled a bude skvělým doplňkem do vaší jídelny nebo kuchyně.
Jídelní stůl je velmi robustní a odolný. Deska stolu je vyrobena z masivního akáciového dřeva, které je velmi trvanlivé. Nepravidelné hrany dřeva kopírují přirozený tvar stromu a zvyšují půvab stolu. Jedinečné kovové, práškovým nástřikem opatřené nohy ve tvaru písmene U umocňují industriální vzhled stolu a zajišťují jeho naprostou stabilitu.
Upozorňujeme, že dřevo je přírodní produkt, a může tak vykazovat jisté nedokonalosti.
Barva:hnědá / černáVýběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.Materiál:masivní akáciové dřevo s olejovou úpravou / kov s práškovým nástřikemRozměry:šířka: 170 cmhloubka: 90 cmvýška: 75 cm
tloušťka desky: 3 cmHmotnost:35 kgDodáváno v demontu.,Tento vysoce kvalitní dřevěný jídelní stůl má módní industriální vzhled a bude skvělým doplňkem do vaší jídelny nebo kuchyně.
Jídelní stůl je velmi robustní a odolný. Deska stolu je vyrobena z masivního akáciového dřeva, které je velmi trvanlivé. Nepravidelné hrany dřeva kopírují přirozený tvar stromu a zvyšují půvab stolu. Jedinečné kovové, práškovým nástřikem opatřené nohy ve tvaru písmene U umocňují industriální vzhled stolu a zajišťují jeho naprostou stabilitu.
Upozorňujeme, že dřevo je přírodní produkt, a může tak vykazovat jisté nedokonalosti.
Barva:hnědá / černáVýběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.Materiál:masivní akáciové dřevo s olejovou úpravou / kov s práškovým nástřikemRozměry:šířka: 170 cmhloubka: 90 cmvýška: 75 cm
tloušťka desky: 3 cmHmotnost:35 kgDodáváno v demontu.

Jídelní stůl CYRUS 2 NEW bílá / buk

Čistý a jednoduchý design je zárukou toho, že vás při obědě nic nebude vyrušovat. Bílá a přírodní dřevo – elegance, do které je oblečený jídelní stůl CYRUS 2 NEW. Kvalitní MDF v bílé barvě poskytuje dostatek místa na servírování jídel a nápojů. Nohy jsou z kvalitního masivu, které tvoří pevnou základnu pro vrchní desku. Nohy jsou v přírodním odstínu . Dizajnéři mysleli i na vaše děti. Do designu stolu zapracovali oblé rohy, proto stůl nepředstavuje pro vaše ratolesti žádné nebezpečí. Moderní jídelní stůl se hodí do jakéhokoli interiéru a snadno se kombinuje s ostatním nábytkem či dekoracemi.Barva:bílá / bukRozměry:šířka: 120 cm hloubka: 80 cm výška: 75 cm Materiál:MDF / masiv Hmotnost:18,5 kgDodáváno v demontu. ,Čistý a jednoduchý design je zárukou toho, že vás při obědě nic nebude vyrušovat. Bílá a přírodní dřevo – elegance, do které je oblečený jídelní stůl CYRUS 2 NEW. Kvalitní MDF v bílé barvě poskytuje dostatek místa na servírování jídel a nápojů. Nohy jsou z kvalitního masivu, které tvoří pevnou základnu pro vrchní desku. Nohy jsou v přírodním odstínu . Dizajnéři mysleli i na vaše děti. Do designu stolu zapracovali oblé rohy, proto stůl nepředstavuje pro vaše ratolesti žádné nebezpečí. Moderní jídelní stůl se hodí do jakéhokoli interiéru a snadno se kombinuje s ostatním nábytkem či dekoracemi.Barva:bílá / bukRozměry:šířka: 120 cm hloubka: 80 cm výška: 75 cm Materiál:MDF / masiv Hmotnost:18,5 kgDodáváno v demontu. 

Jídelní stůl TARINIO Bílá

Máte velmi omezené možnosti pro umístění jídelního stolu? Nabízíme vám moderní jídelní stůl TARINIO, který vás zaujme svým designem. Jeho rozměry jsou ideální do menších kuchyní či jídelně. Také pro malé občerstvení nebo nějakou tu večerní karetní hru je akorát. Stůl TARINIO také mohou využít hospodyňky v kuchyni jako praktický odkládací stolek, nebo pokud máte velký stůl v jídelně a do kuchyně chcete něco menší. Vyroben je z kvalitní DTD laminované v provedení bílá či dub sonoma. Barva:bílá dub sonomaVýběr barvy zvolte ve variantě produktu. Rozměry:šířka: 86 cm hloubka: 60 cm výška: 75 cm Materiál:DTD laminovaná Hmotnost:16,5 kg Dodáváno v demontu. ,Máte velmi omezené možnosti pro umístění jídelního stolu? Nabízíme vám moderní jídelní stůl TARINIO, který vás zaujme svým designem. Jeho rozměry jsou ideální do menších kuchyní či jídelně. Také pro malé občerstvení nebo nějakou tu večerní karetní hru je akorát. Stůl TARINIO také mohou využít hospodyňky v kuchyni jako praktický odkládací stolek, nebo pokud máte velký stůl v jídelně a do kuchyně chcete něco menší. Vyroben je z kvalitní DTD laminované v provedení bílá či dub sonoma. Barva:bílá dub sonomaVýběr barvy zvolte ve variantě produktu. Rozměry:šířka: 86 cm hloubka: 60 cm výška: 75 cm Materiál:DTD laminovaná Hmotnost:16,5 kg Dodáváno v demontu. 

Jídelní stůl TARINIO Dub sonoma

Máte velmi omezené možnosti pro umístění jídelního stolu? Nabízíme vám moderní jídelní stůl TARINIO, který vás zaujme svým designem. Jeho rozměry jsou ideální do menších kuchyní či jídelně. Také pro malé občerstvení nebo nějakou tu večerní karetní hru je akorát. Stůl TARINIO také mohou využít hospodyňky v kuchyni jako praktický odkládací stolek, nebo pokud máte velký stůl v jídelně a do kuchyně chcete něco menší. Vyroben je z kvalitní DTD laminované v provedení bílá či dub sonoma. Barva:bílá dub sonomaVýběr barvy zvolte ve variantě produktu. Rozměry:šířka: 86 cm hloubka: 60 cm výška: 75 cm Materiál:DTD laminovaná Hmotnost:16,5 kg Dodáváno v demontu. ,Máte velmi omezené možnosti pro umístění jídelního stolu? Nabízíme vám moderní jídelní stůl TARINIO, který vás zaujme svým designem. Jeho rozměry jsou ideální do menších kuchyní či jídelně. Také pro malé občerstvení nebo nějakou tu večerní karetní hru je akorát. Stůl TARINIO také mohou využít hospodyňky v kuchyni jako praktický odkládací stolek, nebo pokud máte velký stůl v jídelně a do kuchyně chcete něco menší. Vyroben je z kvalitní DTD laminované v provedení bílá či dub sonoma. Barva:bílá dub sonomaVýběr barvy zvolte ve variantě produktu. Rozměry:šířka: 86 cm hloubka: 60 cm výška: 75 cm Materiál:DTD laminovaná Hmotnost:16,5 kg Dodáváno v demontu. 

Jídelní stůl rozkládací 160/200 BONET NEW TYP 2 Dub

Jídelní stůl s výrazným designem a neobyčejnými detaily. Středem vaší kuchyně či jídelny se stane jídelní stůl BONET NEW TYP 2. Tento výjimečný stůl v provedení dub nebo dub sonoma působí moderně a prostoru dodává nádech noblesy. Vyroben je z MDF materiálu, který nikdy nevyjde z módy. Důležitou částí je podnož, která je vyrobena z kvalitní oceli, díky čemuž stůl pevně stojí. Určitě oceníte jeho další vlastnost, a to, že je rozkládací. Stačí několik sekund a máte velkou plochu na stolování, čímž zvýšíte komfort všech přísedících. Eleganci stolu dodává i zajímavé řešení středové nohy, která jen podtrhuje nadčasovost a jedinečný vzhled. Barva:dub sonomadubVýběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.aMateriál:MDF / ocelRozměry:šířka: 160 – 200 cmhloubka: 90 cmvýška: 75 cmtloušťka desky: 18-60 mmHmotnost:66 kgDodáváno v demontu.,Jídelní stůl s výrazným designem a neobyčejnými detaily. Středem vaší kuchyně či jídelny se stane jídelní stůl BONET NEW TYP 2. Tento výjimečný stůl v provedení dub nebo dub sonoma působí moderně a prostoru dodává nádech noblesy. Vyroben je z MDF materiálu, který nikdy nevyjde z módy. Důležitou částí je podnož, která je vyrobena z kvalitní oceli, díky čemuž stůl pevně stojí. Určitě oceníte jeho další vlastnost, a to, že je rozkládací. Stačí několik sekund a máte velkou plochu na stolování, čímž zvýšíte komfort všech přísedících. Eleganci stolu dodává i zajímavé řešení středové nohy, která jen podtrhuje nadčasovost a jedinečný vzhled. Barva:dub sonomadubVýběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.aMateriál:MDF / ocelRozměry:šířka: 160 – 200 cmhloubka: 90 cmvýška: 75 cmtloušťka desky: 18-60 mmHmotnost:66 kgDodáváno v demontu.

Jídelní stůl rozkládací 160/200 BONET NEW TYP 2 Dub sonoma

Jídelní stůl s výrazným designem a neobyčejnými detaily. Středem vaší kuchyně či jídelny se stane jídelní stůl BONET NEW TYP 2. Tento výjimečný stůl v provedení dub nebo dub sonoma působí moderně a prostoru dodává nádech noblesy. Vyroben je z MDF materiálu, který nikdy nevyjde z módy. Důležitou částí je podnož, která je vyrobena z kvalitní oceli, díky čemuž stůl pevně stojí. Určitě oceníte jeho další vlastnost, a to, že je rozkládací. Stačí několik sekund a máte velkou plochu na stolování, čímž zvýšíte komfort všech přísedících. Eleganci stolu dodává i zajímavé řešení středové nohy, která jen podtrhuje nadčasovost a jedinečný vzhled. Barva:dub sonomadubVýběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.aMateriál:MDF / ocelRozměry:šířka: 160 – 200 cmhloubka: 90 cmvýška: 75 cmtloušťka desky: 18-60 mmHmotnost:66 kgDodáváno v demontu.,Jídelní stůl s výrazným designem a neobyčejnými detaily. Středem vaší kuchyně či jídelny se stane jídelní stůl BONET NEW TYP 2. Tento výjimečný stůl v provedení dub nebo dub sonoma působí moderně a prostoru dodává nádech noblesy. Vyroben je z MDF materiálu, který nikdy nevyjde z módy. Důležitou částí je podnož, která je vyrobena z kvalitní oceli, díky čemuž stůl pevně stojí. Určitě oceníte jeho další vlastnost, a to, že je rozkládací. Stačí několik sekund a máte velkou plochu na stolování, čímž zvýšíte komfort všech přísedících. Eleganci stolu dodává i zajímavé řešení středové nohy, která jen podtrhuje nadčasovost a jedinečný vzhled. Barva:dub sonomadubVýběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.aMateriál:MDF / ocelRozměry:šířka: 160 – 200 cmhloubka: 90 cmvýška: 75 cmtloušťka desky: 18-60 mmHmotnost:66 kgDodáváno v demontu.

Hom`in JÍDELNÍ STŮL

Tento jídelní stůl Vás zaujme svým kvalitním provedením. Stůl má obdélníkovou desku o rozměrech cca 200 x 100 cm a je vyroben z trvanlivého masivního lakovaného a mořeného hrubě řezaného dřeva akácie v barvě dub. Robustní nohy ve tvaru X poskytují stolu potřebnou stabilitu. Tento kvalitní jídelní stůl Vám bude dlouho sloužit! – TYP:64088-200 – AKÁCIE MASIV, BARVA DUBU – MOŘENÉ A LAKOVANÉ,SUROVÉ. Barva – barvy dubu. Materiál – akácie.

Jídelní stůl ZARNI bílá lesk / ocel

Designový jídelní stůl ZARNI je ideální do moderní kuchyně či jídelny. Vrchní plát stolu má zkosené hrany, středová noha je ve tvaru elipsy. Stabilitu stolu zaručuje ocelová podnož. Luxusní vzhled násobí vysoký lesk. Stůl je vyroben z kvalitní MDF a nerezavějící oceli.Barva: bílá vysoký leskMateriál:MDF / nerezavějící ocel     Rozměry:Šířka: 150 cmHloubka: 80 cmVýška: 75 cmHmotnost:41 kgDodáváno v demontu.,Designový jídelní stůl ZARNI je ideální do moderní kuchyně či jídelny. Vrchní plát stolu má zkosené hrany, středová noha je ve tvaru elipsy. Stabilitu stolu zaručuje ocelová podnož. Luxusní vzhled násobí vysoký lesk. Stůl je vyroben z kvalitní MDF a nerezavějící oceli.Barva: bílá vysoký leskMateriál:MDF / nerezavějící ocel     Rozměry:Šířka: 150 cmHloubka: 80 cmVýška: 75 cmHmotnost:41 kgDodáváno v demontu.

Jídelní stůl AT-4005 WT bílá

Designový jídelní stůl AT-4005 WT je vyroben z kvalitní MDF v provedení: bílá vysoký lesk. Netradiční vysoce moderní noha stolu je v barevné kombinaci: bílá / šedá ve vysokém lesku. Deska stolu má sílu 4cm. Barva: bílá vysoký lesk / šedáMateriál:MDF Rozměry: šířka: 140 cm hloubka: 80 cm výška: 75 cm Rozměr podstavy:šířka: 80 cmhloubka: 50 cmHmotnost: 42 kg Dodáváno v demontu.     ,Designový jídelní stůl AT-4005 WT je vyroben z kvalitní MDF v provedení: bílá vysoký lesk. Netradiční vysoce moderní noha stolu je v barevné kombinaci: bílá / šedá ve vysokém lesku. Deska stolu má sílu 4cm. Barva: bílá vysoký lesk / šedáMateriál:MDF Rozměry: šířka: 140 cm hloubka: 80 cm výška: 75 cm Rozměr podstavy:šířka: 80 cmhloubka: 50 cmHmotnost: 42 kg Dodáváno v demontu.     

Jídelní stůl rozkládací 140/180 MEDAN bílá lesk

Jídelní stůl MEDAN si vás získá zajímavými tvary a odborným zpracováním.K výrobě byla použita kvalitní MDF v bílé barvě s extra vysokým leskem HG. Stabilitu stolu zajišťuje kovová podstava v povrchové úpravě nerezavějící oceli. Plát stolu má po obvodu zkosený tvar, oblé hrany působí něžně a elegantně.Se šířkou 140 cm poskytuje dostatek místa pro pohodlné stolování čtyř osob. Pomocí jednoduchého mechanismu rozložíte stůl až na šířku 180 cm. Synchronizovaný mechanismus rozkladu – kovové pojezdy, aretační páčky.Barva:bílá s extra vysokým leskem HG / kov s povrchovou úpravou nerezavějící oceliMateriál:MDF / kovRozměry:Šířka: 140 – 180 cmHloubka: 90 cmVýška: 76 cmRozměry kovové podstavy:Šířka: 80 cmHloubka: 50 cmVýška: 3 cmRozměry středové nohy: Šířka: 59 cmHloubka: 13 cmHmotnost: 61 kgDodáváno v demontu.,Jídelní stůl MEDAN si vás získá zajímavými tvary a odborným zpracováním.K výrobě byla použita kvalitní MDF v bílé barvě s extra vysokým leskem HG. Stabilitu stolu zajišťuje kovová podstava v povrchové úpravě nerezavějící oceli. Plát stolu má po obvodu zkosený tvar, oblé hrany působí něžně a elegantně.Se šířkou 140 cm poskytuje dostatek místa pro pohodlné stolování čtyř osob. Pomocí jednoduchého mechanismu rozložíte stůl až na šířku 180 cm. Synchronizovaný mechanismus rozkladu – kovové pojezdy, aretační páčky.Barva:bílá s extra vysokým leskem HG / kov s povrchovou úpravou nerezavějící oceliMateriál:MDF / kovRozměry:Šířka: 140 – 180 cmHloubka: 90 cmVýška: 76 cmRozměry kovové podstavy:Šířka: 80 cmHloubka: 50 cmVýška: 3 cmRozměry středové nohy: Šířka: 59 cmHloubka: 13 cmHmotnost: 61 kgDodáváno v demontu.

Jídelní stůl rozkládací 160/220 BONET dub sonoma

Luxusní designový jídelní stůl BONET v provedení dub sonoma působí moderně a prostoru dodává nádech noblesy. Vyroben je z MDF materiálu, podnož je vyrobena z kvalitní oceli, díky čemuž stůl pevně stojí. Je rozkládací. Stačí několik sekund a máte velkou plochu na stolování, čímž zvýšíte komfort všech přísedících. Eleganci stolu dodává i zajímavé řešení středové nohy, která jen podtrhuje nadčasovost a jedinečný vzhled.Barva:dub sonomaMateriál:MDF / ocelRozměry:Šířka: 160 – 220 cmHloubka: 90 cmVýška: 75 cmHmotnost:69,5 kgDodáváno v demontu.,Luxusní designový jídelní stůl BONET v provedení dub sonoma působí moderně a prostoru dodává nádech noblesy. Vyroben je z MDF materiálu, podnož je vyrobena z kvalitní oceli, díky čemuž stůl pevně stojí. Je rozkládací. Stačí několik sekund a máte velkou plochu na stolování, čímž zvýšíte komfort všech přísedících. Eleganci stolu dodává i zajímavé řešení středové nohy, která jen podtrhuje nadčasovost a jedinečný vzhled.Barva:dub sonomaMateriál:MDF / ocelRozměry:Šířka: 160 – 220 cmHloubka: 90 cmVýška: 75 cmHmotnost:69,5 kgDodáváno v demontu.

Carryhome JÍDELNÍ STŮL

Tento jídelní stůl od značky CARRYHOME vytvoří útulnou atmosféru ve Vaší jídelně. K desce o rozměrech cca 135 x 80 cm se může pohodlně posadit celá rodina. Desku nesou 2 robustní lehce sešikmené sloupy: ty vytvoří originální image celé Vaší kuchyně. Stůl je vyroben z kvalitní plošně lisované desky v imitaci dubu sonoma. Užijte si příjemné chvilky s rodinou při posezení u tohoto jídelního stolu! – IMITACE DUB SONOMA – Š/V/H: CCA 135/75,5/80 CM. Barva – Sonoma dub. Materiál – .

Jídelní stůl 140x80 RADIM bílá / dub sonoma

Jídelní stůl RADIM má unikátní, nadčasový vzhled. Vyroben je z kvalitní DTD laminované v nestárnoucí barevné kombinaci bílá a dub sonoma. Plocha stolu 140×80 cm poskytuje dostatek místa. Pohodlně za něj usadíte 4-6 osob.Barva:bílá / dub sonomaMateriál:DTD laminovanáRozměry:Šířka: 140 cmHloubka: 80 cmVýška: 75 cm
Hmotnost:26 kgDodáváno v demontu.,Jídelní stůl RADIM má unikátní, nadčasový vzhled. Vyroben je z kvalitní DTD laminované v nestárnoucí barevné kombinaci bílá a dub sonoma. Plocha stolu 140×80 cm poskytuje dostatek místa. Pohodlně za něj usadíte 4-6 osob.Barva:bílá / dub sonomaMateriál:DTD laminovanáRozměry:Šířka: 140 cmHloubka: 80 cmVýška: 75 cm
Hmotnost:26 kgDodáváno v demontu.

Carryhome JÍDELNÍ STŮL

Jídelní stůl 'Villa' od značky CARRYHOME: nechte se unést do světa úžasných gastronomických zážitků! Ať už to bude romantický večer při svíčkách nebo velký rodinný oběd, Váš nový stůl bude vždy připraven. Je vyroben z vysoce kvalitní plošně lisované desky a nalakovaný okouzlující bílou barvou ve vysokém lesku. Deska stolu o rozměrech cca 180 x 89 cm poskytne všem Vašim hostům dostatek místa. Jedinečnou výhodou tohoto promyšleného stolu je integrované osvětlení: vytvoří u Vás doma příjemnu atmosféru plnou útulnosti. Tento jídelní stůl: o stupeň krásnější domov! – **TYP: 629800H1H1 – **OSVĚTLENÍ V NOZE, – **LAK BÍLÁ LESKLÁ. Barva – bílá. Materiál – .