Rozložitelná patrová postel NEVIL šedá

Patrová postel NEVIL vyřeší problém se spaním v každém věku dítěte. Horní lůžko je určené pro starší dítě a je zabezpečené dřevěnou zábranou proti pádu. Spodní lůžko má větší plochu na spaní, ideální pro rodiče. Výstup na horní lůžko zabezpečuje žebřík, který lze umístit na pravou nebo levou stranu. Postel je vyrobená z masivního dřeva v kombinaci s MDF v barevném provedení: šedá. Zajímavé na posteli NEVIL je rozložitelnost. Postel lze rozložit na dvě samostatná lůžka. Součástí postele jsou dva laťkové rošty. Matrace není součástí postele. Barva:šedáMateriál:masivní dřevo / MDFRozměry:šířka: 143,6 cmhloubka: 209 cmvýška: 168,2 cmvýška po rošt spodní lůžko: 33,5 cmvýška po rošt horní lůžko: 127,5 cmrozměr lůžka: 90 x 200 cm a 140 x 200 cmNosnost: 110 kgDodáváno v demontu.,Patrová postel NEVIL vyřeší problém se spaním v každém věku dítěte. Horní lůžko je určené pro starší dítě a je zabezpečené dřevěnou zábranou proti pádu. Spodní lůžko má větší plochu na spaní, ideální pro rodiče. Výstup na horní lůžko zabezpečuje žebřík, který lze umístit na pravou nebo levou stranu. Postel je vyrobená z masivního dřeva v kombinaci s MDF v barevném provedení: šedá. Zajímavé na posteli NEVIL je rozložitelnost. Postel lze rozložit na dvě samostatná lůžka. Součástí postele jsou dva laťkové rošty. Matrace není součástí postele. Barva:šedáMateriál:masivní dřevo / MDFRozměry:šířka: 143,6 cmhloubka: 209 cmvýška: 168,2 cmvýška po rošt spodní lůžko: 33,5 cmvýška po rošt horní lůžko: 127,5 cmrozměr lůžka: 90 x 200 cm a 140 x 200 cmNosnost: 110 kgDodáváno v demontu.

Patrová rozložitelná postel ROWAN NEW bílá / hnědá

Postel ROWAN NEW je z borovicového dřeva v bílé barvě, vrchní lišty postele jsou v hnědém provedení. Žebřík je možno upevnit na pravé nebo levé straně.  Vrchní postel je opatřena zábranou proti pádu z jedné i druhé strany, která se dá snadno odmontovat. Patrová postel je rozložitelná na dvě samostatná lůžka. Lůžka mají po rozložení odlišnou výšku, což je velmi výhodné: vaše děti si tak mohou vybrat postel s výškou, která jim nejvíce vyhovuje.Součástí postele je flexibilní rolovaný laťkový překližkový rošt. Barva: bílá / hnědá Materiál: borovicové dřevoRozměry: šířka: 210 cm hloubka: 100 cm výška: 159 cmplocha na spaní: 90 x 200 cmvýška po rošt spodního lůžka: 23 cmmaximální výška matrace na horní lůžko: 14 cmtloušťka materiálu: 20 mm tloušťka materiálu nohou (ŠxH): 50×50 mmNosnost lůžka: 80 kgHmotnost:53 kgDodáváno v demontu. ,Postel ROWAN NEW je z borovicového dřeva v bílé barvě, vrchní lišty postele jsou v hnědém provedení. Žebřík je možno upevnit na pravé nebo levé straně.  Vrchní postel je opatřena zábranou proti pádu z jedné i druhé strany, která se dá snadno odmontovat. Patrová postel je rozložitelná na dvě samostatná lůžka. Lůžka mají po rozložení odlišnou výšku, což je velmi výhodné: vaše děti si tak mohou vybrat postel s výškou, která jim nejvíce vyhovuje.Součástí postele je flexibilní rolovaný laťkový překližkový rošt. Barva: bílá / hnědá Materiál: borovicové dřevoRozměry: šířka: 210 cm hloubka: 100 cm výška: 159 cmplocha na spaní: 90 x 200 cmvýška po rošt spodního lůžka: 23 cmmaximální výška matrace na horní lůžko: 14 cmtloušťka materiálu: 20 mm tloušťka materiálu nohou (ŠxH): 50×50 mmNosnost lůžka: 80 kgHmotnost:53 kgDodáváno v demontu. 

Patrová rozložitelná postel BAGIRA bílá

Postel je z borovicového dřeva v bílo barvě. Stabilní konstrukce zaručuje bezpečnost a pohodlí. Postel  je rozložitelná, takže se dá rozložit na dvě samostatná lůžka.
Součástí je rolovaný rošt. Matrace součástí nejsou. Zajímavá je právě tím, že postele mají rozdílnou šířku. Spodní postel se může pochlubit šířkou až 140 cm. Součástí postele je flexibilní překližkový rolovaný rošt. Má univerzální žebřík, který lze namontovat dle potřeby na levou nebo pravou stranu. Barva:bílá Materiál: borovicové dřevoRozměry: šířka: 211 cm hloubka: 151 cm výška: 150 cm plocha na spaní horní lůžko: 90 x 200 cmplocha na spaní dolní lůžko: 140 x 200 cmNosnost na lůžko: 140 kgDodáváno v demontu. ,Postel je z borovicového dřeva v bílo barvě. Stabilní konstrukce zaručuje bezpečnost a pohodlí. Postel  je rozložitelná, takže se dá rozložit na dvě samostatná lůžka.
Součástí je rolovaný rošt. Matrace součástí nejsou. Zajímavá je právě tím, že postele mají rozdílnou šířku. Spodní postel se může pochlubit šířkou až 140 cm. Součástí postele je flexibilní překližkový rolovaný rošt. Má univerzální žebřík, který lze namontovat dle potřeby na levou nebo pravou stranu. Barva:bílá Materiál: borovicové dřevoRozměry: šířka: 211 cm hloubka: 151 cm výška: 150 cm plocha na spaní horní lůžko: 90 x 200 cmplocha na spaní dolní lůžko: 140 x 200 cmNosnost na lůžko: 140 kgDodáváno v demontu. 

Rozložitelná patrová postel JAMILA bílá

Praktická patrová postel JAMILA vám ušetří hodně místa a vaše děti tak budou mít víc místa na hraní. Postel je vyrobená z kvalitního kovu v bílé barvě. Součástí postele jsou kovové rošty. Horní lůžko je zabezpečené zábranou proti pádu, na horní lůžko se dostanete pomocí žebříku. Velkou výhodou postele je její rozložitelnost na dvě lůžka. Doporučená výška matrace na horní lůžko je 16 cm. Barva:bíláMateriál:kovRozměry:šířka: 97 cmhloubka: 210 cmvýška: 153 cmrozměr lůžka: 90 x 200 cmNosnost na lůžko: 120 kgHmotnost:33 kgDodáváno v demontu.,Praktická patrová postel JAMILA vám ušetří hodně místa a vaše děti tak budou mít víc místa na hraní. Postel je vyrobená z kvalitního kovu v bílé barvě. Součástí postele jsou kovové rošty. Horní lůžko je zabezpečené zábranou proti pádu, na horní lůžko se dostanete pomocí žebříku. Velkou výhodou postele je její rozložitelnost na dvě lůžka. Doporučená výška matrace na horní lůžko je 16 cm. Barva:bíláMateriál:kovRozměry:šířka: 97 cmhloubka: 210 cmvýška: 153 cmrozměr lůžka: 90 x 200 cmNosnost na lůžko: 120 kgHmotnost:33 kgDodáváno v demontu.

Patrová postel FORKOLA 90x200 cm šedá

Palanda FORKOLA v moderním a elegantním designu je vyrobena z masivního dřeva v šedé barvě. Součástí dodávky jsou dva laťkové rošty. Během spánku zajišťuje bezpečnost vašeho dítěte zábrana na horní posteli. Tuto patrovou postel můžete doplnit o zásuvný kontejner FORKOLA, který lze využít dvěma způsoby: jako úložný prostor nebo jako přistýlka. Dodává se bez matrace – matraci si můžete zakoupit z naší nabídky.Barva:šedá Materiál:masivní dřevo / MDF Rozměry:šířka: 210,8 cmhloubka: 98,2 cmvýška: 169 cm Rozměry lůžka (ŠxH): 90×200 cmVýška matrace na horní lůžko max.15 cmHmotnost:58,9 kgDodáváno v demontu.,Palanda FORKOLA v moderním a elegantním designu je vyrobena z masivního dřeva v šedé barvě. Součástí dodávky jsou dva laťkové rošty. Během spánku zajišťuje bezpečnost vašeho dítěte zábrana na horní posteli. Tuto patrovou postel můžete doplnit o zásuvný kontejner FORKOLA, který lze využít dvěma způsoby: jako úložný prostor nebo jako přistýlka. Dodává se bez matrace – matraci si můžete zakoupit z naší nabídky.Barva:šedá Materiál:masivní dřevo / MDF Rozměry:šířka: 210,8 cmhloubka: 98,2 cmvýška: 169 cm Rozměry lůžka (ŠxH): 90×200 cmVýška matrace na horní lůžko max.15 cmHmotnost:58,9 kgDodáváno v demontu.

Patrová rozložitelná postel LUNI přírodní borovice

Originální postel LUNI disponuje nadčasovým designem a snadno vyřeší problém s nedostatkem místa. Postel LUNI je vyrobená z borovicového dřeva v barevném provedení: přírodní. Součástí postele jsou rolované rošty a pevný, stabilní žebřík, který je možné umístit na levou nebo pravou stranu postele. V případě potřeby je možné postele rozložit na dvě samostatná lůžka s velikostí spací plochy 90×200 cm a 140×200 cm. Lůžka mají po rozložení odlišnou výšku! Postel je dodávána s rolovanými rošty. Matrace nejsou součástí. Doporučujeme koupit pružinové matrace s maximální výškou 14 cm. Barva:přírodníMateriál:borovicové dřevo / překližkový roštRozměry:Šířka: 156 cmHloubka: 208 cmVýška: 152 cmRozměry plochy spodního lůžka:Šířka: 140 cmDélka: 200 cmRozměry plochy horního lůžka:Šířka: 90 cmDélka: 200 cmVýška po rošt: spodní lůžko: 28,5 cmTloušťka materiálu: konstrukce: 20 mmnohy: 30×70 mmNosnost: spodní lůžko: 100 kghorní lůžko: 80 kgHmotnost:60,5 kgDodáváno v demontu.,Originální postel LUNI disponuje nadčasovým designem a snadno vyřeší problém s nedostatkem místa. Postel LUNI je vyrobená z borovicového dřeva v barevném provedení: přírodní. Součástí postele jsou rolované rošty a pevný, stabilní žebřík, který je možné umístit na levou nebo pravou stranu postele. V případě potřeby je možné postele rozložit na dvě samostatná lůžka s velikostí spací plochy 90×200 cm a 140×200 cm. Lůžka mají po rozložení odlišnou výšku! Postel je dodávána s rolovanými rošty. Matrace nejsou součástí. Doporučujeme koupit pružinové matrace s maximální výškou 14 cm. Barva:přírodníMateriál:borovicové dřevo / překližkový roštRozměry:Šířka: 156 cmHloubka: 208 cmVýška: 152 cmRozměry plochy spodního lůžka:Šířka: 140 cmDélka: 200 cmRozměry plochy horního lůžka:Šířka: 90 cmDélka: 200 cmVýška po rošt: spodní lůžko: 28,5 cmTloušťka materiálu: konstrukce: 20 mmnohy: 30×70 mmNosnost: spodní lůžko: 100 kghorní lůžko: 80 kgHmotnost:60,5 kgDodáváno v demontu.