Stojan na šaty RAINER bílá

Pokud chcete udržet své oblečení co nejdéle vyžehlené a nepokrčené, pořiďte si dvouřadý stojan na šaty RAINER. Vyroben je z kovu v bílém provedení. Stojan nabízí i dvě police, nacházející se ve spodní části. Je plně pojízdný díky kolečkům, dvě z nich mají brzdící systém. Kolečka umožňují přesun věšáku tam, kde ho právě potřebujete. Barva: bíláMateriál: kovRozměry:šířka: 80 cmhloubka: 51 cmvýška: 160 cmNosnost: 30 kgHmotnost:3,5 kgDodáváno v demontu.,Pokud chcete udržet své oblečení co nejdéle vyžehlené a nepokrčené, pořiďte si dvouřadý stojan na šaty RAINER. Vyroben je z kovu v bílém provedení. Stojan nabízí i dvě police, nacházející se ve spodní části. Je plně pojízdný díky kolečkům, dvě z nich mají brzdící systém. Kolečka umožňují přesun věšáku tam, kde ho právě potřebujete. Barva: bíláMateriál: kovRozměry:šířka: 80 cmhloubka: 51 cmvýška: 160 cmNosnost: 30 kgHmotnost:3,5 kgDodáváno v demontu.

Stojan na šaty s policemi TIRUS černá

Máte příliš mnoho věcí a málo odkládacího prostoru? Multifunkční stojan na šaty TIRUS nabízí tři police na odkládání pantoflí, kabelek, ale i jiných věcí. Vyroben je z kovu v černé barvě. TIRUS je pojízdný díky kolečkům, navíc dvě z nich mají brzdící systém. Kolečka umožňují přesun věšáku tam, kde ho právě potřebujete. Barva: černáMateriál:kovRozměry:šířka: 78,5 cmhloubka: 42 cmvýška: 165 cmHmotnost:3,1 kgDodáváno v demontu.,Máte příliš mnoho věcí a málo odkládacího prostoru? Multifunkční stojan na šaty TIRUS nabízí tři police na odkládání pantoflí, kabelek, ale i jiných věcí. Vyroben je z kovu v černé barvě. TIRUS je pojízdný díky kolečkům, navíc dvě z nich mají brzdící systém. Kolečka umožňují přesun věšáku tam, kde ho právě potřebujete. Barva: černáMateriál:kovRozměry:šířka: 78,5 cmhloubka: 42 cmvýška: 165 cmHmotnost:3,1 kgDodáváno v demontu.

Pojízdný stojan na šaty SVAN

Potřebujete prakticky vyřešit otázku odkládání věcí? Přinášíme dokonalé řešení v podobě pojízdného dvouřadého věšáku SVAN. Vyroben je v kombinaci kovu a nerezavějící oceli v barevné verzi černá a stříbrná.Ve spodní části má polici, kterou můžete využít k odkládání například bot či kabelek. Je pojízdný díky čtyřem černým plastovým kolečkům a z toho dvě jsou vybaveny brzdou.Barva:stříbrná / černáMateriál: nerezová ocel / kov / plastRozměry:šířka: 80 cmhloubka: 42 cmvýška: 165 cmHmotnost:2,25 kgDodáváno v demontu.,Potřebujete prakticky vyřešit otázku odkládání věcí? Přinášíme dokonalé řešení v podobě pojízdného dvouřadého věšáku SVAN. Vyroben je v kombinaci kovu a nerezavějící oceli v barevné verzi černá a stříbrná.Ve spodní části má polici, kterou můžete využít k odkládání například bot či kabelek. Je pojízdný díky čtyřem černým plastovým kolečkům a z toho dvě jsou vybaveny brzdou.Barva:stříbrná / černáMateriál: nerezová ocel / kov / plastRozměry:šířka: 80 cmhloubka: 42 cmvýška: 165 cmHmotnost:2,25 kgDodáváno v demontu.