Welnova ROHOVÁ KUCHYŇ

V této kuchyni budete rádi nejen vařit, ale budete se na rádi i dívat! Kombinace bílé a červené opticky zvětší prostor, prosvětlí ho a vnese do něj špetku rafinovanosti. Rohová kuchyň od značky WELNOVA má rozměry ramen cca 225 x 215 cm, ale rádi Vám ji naplánujeme na míru. Nábytek je vyroben z vysoce kvalitní plošně lisované desky s melaminovým povrchem: díky tomu je čištění ploch velmi snadné. Praktický systém soft-close se vždy postará a tiché a jemné zavírání dvířek i zásuvek. Tato kuchyň je nejen kreativní jako Vy, ale také báječně flexibilní: je libo jinou barevnou kombinaci, jiné úchytky nebo třeba vybavení na míru? Kombinací je spoustu a tato rohová kuchyňská linka dokáže splnit každé Vaše přání. Inspirujte se! Za příplatek jsou dostání v našich obchodních domech různé varianty, barevné alternativy, příslušenství a doplňkový nábytek. Cena nezahrnuje armaturu, spotřebiče a dekoraci. – **EXD225M500GN1, ÚCHYTKY 213, – **FR:011 BÍLÁ,ZÁVĚS:MAT.ČERV. – **BEZ SPOTŘEBIČŮ A DŘEZU. Barva – červená. Materiál – .

Celina ROHOVÁ KUCHYŇ

Chcete mít kuchyň, která bude skvěle vyjadřovat Vaši osobnost? Prostě moderní, elegantní a šikovnou v každém detailu? Pak se pro tuto rohovou kuchyň od značky CELINA nadchnete! Sestava nábytku v atraktivní barevné kombinaci světlý dub halifax a břidlicově šedá vnese do prostoru pocit příjemné útulnosti.  Rozměry ramen cca 215 x 285 jsou ideální pro přípravu všech oblíbených dobrot i experimenty s novými pochoutkami. Samozřejmě Vám ale nejen rozměry rádi upravíme na míru tak, jak potřebujete. To stejné platí i pro vnitřní vybavení skříněk a zásuvek a také jejich barvu. Díky šikovnému systému soft-close se velmi snadno a jemně zavírají. Individuálně přizpůsobíme také výšku kuchyňské desky a pomůžeme zvolit ty pravé spotřebiče. Tato kuchyň Vám zkrátka splní každé přání. Začtěte se do kuchařky, vyberte si, na co máte chuť, a pak se do toho pusťte: v této rohové kuchyni Vám to půjde jako po másle. Dobrou chuť! Za příplatek jsou dostání v našem obchodním domě různé varianty, barevné alternativy, příslušenství a doplňkový nábytek. Cena nezahrnuje armaturu a dekoraci. – **B801315,FR:401 DUB HALIFAX – **KP+SO+FACH:BŘIDL.ŠEDÁ VÝKL. – **SKŘ.334,APL:352,GR:263,HS L. Barva – šedá. Materiál – .

Welnova ROHOVÁ KUCHYŇ

Tato rohová kuchyň se stane novým centrem Vašeho milovaného domova! Hravý mix klasických a moderních prvků jí propůjčuje jedinečný šarm. Originální barevná kombinace oříškové, tyrkysové a barvy magnólie Vás bude inspirovat ke zkoušení nových a nových receptů.  Prostorné skříňky a zásuvky nabízejí spoustu místa k uložení hrnců, misek i porcelánového nádobí. Svoji novou kuchyň si můžete individuálně naplánovat včetně vnitřního uspořádání: vše budete mít vždy po ruce. Stačí si jen vybrat z široké nabídky pracovních desek a dalšího nábytku a budete se v kuchyni cítit výborně. Rafinovaný soft-close systém zajistí jemné a tiché zavírání zásuvek a dvířek. Kvalitní vestavný sporák s keramickou varnou deskou a digestoř vytvářejí bezvadný základ k tvorbě Vašich oblíbených pochoutek. Trouba už se doslova těší na voňavý štrúdl. Ve velké ledničce bude vždy dostatek místa pro jogurty, maso i zeleninu. Myčka je zárukou pohodlí po dobrém jídle. Tato rohová kuchyň se Vám bude líbit! Za příplatek jsou dostání v našem obchodním domě různé varianty, barevné alternativy, příslušenství a doplňkový nábytek. Cena nezahrnuje armaturu a dekoraci. – **EXD210I508GS0,F:012 MAGNÓLIE – **KP+SO+APL:OŘECH, REGÁL – **TYRKYS,GR:219,SO:10,HS:VLEVO. Barva – tyrkysová. Materiál – .