Valnatura ŠATNÍ SKŘÍŇ

Tato šatní skříň Vás zaujme svým kvalitním provedením. Nábytek o rozměrech cca 60 x 205 x 38 cm (Š x V x H) je zhotoven z masivního dubového dřeva s elegantním kartáčovaným povrchem a je vyzdoben prvky ze skla v antracitové barvě. Dveře z bezúchytkovým otevíráním ukrývají úložný prostor se 2 vkládacími policemi a šatní tyčí pro uložení Vašeho oblečení a obuvi. Vkusná a praktická šatní skříň! – **TYP: 01L, KP+FR:DUB MASIV – **KARTÁČ.,PRVKY:SKLO ANTRACIT. – **MAT.LAK.,1DV.VL.,1V.P.,1Š.T.. Barva – antracitová. Materiál – dub.

Novel ŠATNÍ SKŘÍŇ

Pozvěte eleganci a pravé dřevo do své předsíně! S touto šatní skříní od značky NOVEL proměníte vstupní prostor svého bytu či domu v místo, kde se budete cítit báječně. A navíc nadchne i Vaše hosty. O vše se postará tento nábytek s rozměry cca 72 x 195 x 37 cm (Š x V x H). Je vyroben částečně z masivu dubu. Přírodní dekor pravého dřeva na přední straně vkusně doplňuje matné sklo v antracitové barvě. Za 2 dveřmi s tlumením je na vkládací polici a šatní tyči spousta místa pro Vaše kabáty, bundy, saka i sezonní módní doplňky. Dřevěná šatní skříň: prvotřídní kus nábytku pro moderní bydlení! – **TYP:878-73, KP:DUB Č.MASIV, – **FR. DUB TRÁM.DÝHOVANÝ., ABS: – **SKLO MAT.ANTR.,1Š.TYČ,1V.POL. Barva – antracitová. Materiál – dřevo,dub, trámový dub.

Valnatura ŠATNÍ SKŘÍŇ

Tato šatní skříň Vás zaujme svým kvalitním provedením. Nábytek o rozměrech cca 60 x 205 x 38 cm (Š x V x H) je zhotoven z masivního dubového dřeva s elegantním kartáčovaným povrchem a je vyzdoben prvky ze skla v antracitové barvě. Dveře z bezúchytkovým otevíráním ukrývají úložný prostor s vkládací policí a šatní tyčí pro uložení Vašeho oblečení a obuvi. Vkusná a praktická šatní skříň! – **TYP: 01R, KP+FR:DUB MASIV – **KARTÁČ.,PRVKY:SKLO ANTRACIT. – **MAT.LAK.,1DV.P.,1VK.P.,1Š.T.. Barva – antracitová. Materiál – dřevo,dub.

Novel ŠATNÍ SKŘÍŇ

ŠATNÍ SKŘÍŇ, šedá, barvy dubu, divoký dub, 61/200/40 cm – **TYP:100L,KP+ČE.:DUB DIV.DÝH. – **PRV.:GRANIT ULTRAMAT.,GR:ES, – **1 DV.VLEVO, VÝSUV.ŠAT.TYČ. Barva – šedá. Materiál – divoký dub.