Vitrína HILARD AR3 dub stirling

Vitrína AR3 je součástí elegantní sektorové sestavy HILARD. Nábytek je vyrobený z laminované DTD v dekoru dub sterling, ale na pohled vypadá jako vyrobený z masivu. Materiál má totiž tloušťku 5 cm. Konečný okouzlující výsledek dotváří 3D efekt, který zvýrazní kresbu dřeva, proto si nikdo nedovolí pochybovat, že HILARD není kvalitní, stabilní a odolný sektorový nábytek. Elegantní sestava, která v sobě ukrývá neokoukatelný design. Vitrína AR3 skvěle zapadne do vašeho obývacího pokoje. Nabízí úložný prostor v podobě čtyř šuplíků, skříňky a tří polic. Kovové úchyty dodávají elegantní dojem a celkový moderní vzhled doplní barevné provedení: dub sterling. K vitríně doporučujeme přikoupit další komponenty ze sestavy HILARD. Barva: dub sterlingMateriál: DTD laminovaná / ABS hrany / kov / skloRozměry: šířka: 113 cmhloubka: 44 cmvýška: 165 cmtloušťka materiálu: 5 cmHmotnost: 83 kgDodáváno v demontu. ,Vitrína AR3 je součástí elegantní sektorové sestavy HILARD. Nábytek je vyrobený z laminované DTD v dekoru dub sterling, ale na pohled vypadá jako vyrobený z masivu. Materiál má totiž tloušťku 5 cm. Konečný okouzlující výsledek dotváří 3D efekt, který zvýrazní kresbu dřeva, proto si nikdo nedovolí pochybovat, že HILARD není kvalitní, stabilní a odolný sektorový nábytek. Elegantní sestava, která v sobě ukrývá neokoukatelný design. Vitrína AR3 skvěle zapadne do vašeho obývacího pokoje. Nabízí úložný prostor v podobě čtyř šuplíků, skříňky a tří polic. Kovové úchyty dodávají elegantní dojem a celkový moderní vzhled doplní barevné provedení: dub sterling. K vitríně doporučujeme přikoupit další komponenty ze sestavy HILARD. Barva: dub sterlingMateriál: DTD laminovaná / ABS hrany / kov / skloRozměry: šířka: 113 cmhloubka: 44 cmvýška: 165 cmtloušťka materiálu: 5 cmHmotnost: 83 kgDodáváno v demontu. 

Hom`in TV DÍL

Hledáte TV skříňku do obýváku nebo studentského pokoje, která skvěle vypadá? Pak pro Vás máme jeden tip: tento TV stolek od značky HOM´IN výborně zapadne do Vašeho konceptu vybavení. Elegantní bílou doplňuje barva dubového dřeva. Nohy z masivu dubu poskytují vynikající stabilitu. V rozměrech cca 153 x 55 x 41 cm (Š x V x H) se skrývá chytře řešený úložný prostor na přehrávače, časopisy nebo sluchátka a filmy. Na vše jsou připraveny 3 zásuvky a otevřená polička. Moderní TV skříňka: ochutnejte kvalitu a design severského stylu! – TYP: 08, PROV: MDF BÍLÁ – NOHY: DUB MASIV, LAKOVANÝ – 3X ZÁSUVKA. Barva – bílá. Materiál – dub.

Novel BOTNÍK

Pozvěte eleganci a pravé dřevo do své předsíně! S tímto botníkem od značky NOVEL proměníte vstupní prostor svého bytu či domu v místo, kde se budete cítit báječně. A navíc nadchne i Vaše hosty. O vše se postará tato skříňka na boty s rozměry cca 44 x 105 x 37 cm (Š x V x H). Je vyrobena částečně z masivu dubu. Přírodní dekor pravého dřeva na přední straně vkusně doplňuje matné sklo v antracitové barvě. Do prostoru za dvířky s tlumením si uložíte cca 6 párů obuvi pro každé roční obodbí. Zásuvka s komfortním výsuvem se hodí na módní doplňky nebo krémy na boty. Dřevěný botník: prvotřídní kus nábytku pro moderní bydlení! – **TYP:871-73 RE, KP: DUB ČÁST. – **MASIV, FR: DUB TRÁMOVÝ DÝH., – **PRVKY: MATNÉ SKLO ANTRACIT.. Barva – antracitová. Materiál – kompozitní dřevo,dub, trámový dub.

Novel BOTNÍK

Pozvěte eleganci a pravé dřevo do své předsíně! S tímto botníkem od značky NOVEL proměníte vstupní prostor svého bytu či domu v místo, kde se budete cítit báječně. A navíc nadchne i Vaše hosty. O vše se postará tato skříňka na boty s rozměry cca 72 x 105 x 37 cm (Š x V x H). Je vyrobena částečně z masivu dubu. Přírodní dekor pravého dřeva na přední straně vkusně doplňuje matné sklo v antracitové barvě. Do prostoru za 2 dvířky s tlumením si uložíte cca 12 párů obuvi pro každé roční období. Zásuvka s komfortním výsuvem se hodí na módní doplňky nebo krémy na boty. Dřevěný botník: prvotřídní kus nábytku pro moderní bydlení! – **TYP:882-73 RE, KP: DUB – **ČÁST.MASIV, FR: DUB TRÁMOVÝ – **DÝH.,ABS: SKLO MAT.ANTRACIT.. Barva – antracitová. Materiál – dub, trámový dub.

Landscape VITRÍNA

S touto vitrínou objevíte, jak chutná elegance! Nábytek je vyroben částečně z masivu exotického dřeva sheesham, které se velmi cení pro svoji pevnost a tvrdost. Přírodní kresba dřeva činí z každého kusu nábytku opravdový originál. Zde však získáte ještě něco navíc: dekor ve stylu oblíbeného orientálního umění vytváří ozdobný rám na přední straně skříňky. Ta se s rozměry cca 60 x 175 x 40 cm (Š x V x H) hodí do jídelny nebo obývacího pokoje. Na 2 police za prosklenými dvířky si vystavíte porcelán nebo dekoraci, na polici za dvířky si dáte ubrusy, do zásuvky uložíte suvenýry z dovolené. Kovové knoflíkové úchytky dodávají jemný nádech oblíbeného stylu retro. Zaoblené rohy a hrany oceníte, pokud máte děti nebo prostě jen patříte mezi milovníky uhlazenosti. Dřevěná vitrína s otvíráním vlevo: pro prvotřídní požitek z kvality a designu! – TYP: NAC-F16-142, LEVÁ, – SHEESHAM MASIV, – 2 DVEŘE, 1 ZÁSUVKA. Barva – barvy sheesham. Materiál – kompozitní dřevo,sheesham.

Landscape VITRÍNA

S touto vitrínou objevíte, jak chutná elegance! Nábytek je vyroben částečně z masivu exotického dřeva sheesham, které se velmi cení pro svoji pevnost a tvrdost. Přírodní kresba dřeva činí z každého kusu nábytku opravdový originál. Zde však získáte ještě něco navíc: dekor ve stylu oblíbeného orientálního umění vytváří ozdobný rám na přední straně skříňky. Ta se s rozměry cca 60 x 175 x 40 cm (Š x V x H) hodí do jídelny nebo obývacího pokoje. Na 2 police za prosklenými dvířky si vystavíte porcelán nebo dekoraci, na polici za dvířky si dáte ubrusy, do zásuvky uložíte suvenýry z dovolené. Kovové knoflíkové úchytky dodávají jemný nádech oblíbeného stylu retro. Zaoblené rohy a hrany oceníte, pokud máte děti nebo prostě jen patříte mezi milovníky uhlazenosti. Dřevěná vitrína s otvíráním vpravo: pro prvotřídní požitek z kvality a designu! – TYP: NAC-F16-141, PRAVÁ, – SHEESHAM MASIV, – 2 DVEŘE, 1 ZÁSUVKA. Barva – barvy sheesham. Materiál – dřevo,akácie.

Linea Natura KOMODA

Tuto komodu si oblíbíte! Nábytek s rozměry cca 97 x 77 x 40 cm (Š x V x H) je vyroben částečně z masivu bukového dřeva. Díky olejovanému povrchu si dřevo ponechává svůj nezaměnitelný šarm přírodního materiálu. Skříňku ideálně využijete v ložnici jako prádelník: do 4 zásuvek se systémem jemného zavírání soft-close uložíte lehké letní i teplé zimní prádlo. Police za dvířky s tlumením je perfektní třeba na ubrusy nebo povlečení. Vsaďte na kvalitu, prostor a styl: Vaše nová komoda od značky LINEA NATURA!  – **TYP:2095-15-24/73,JÁDR.BUK – **ČÁST.MASIV,1DV.+4ZÁSUV.,GR:, – **NIKL,VČ.SOFTCL.,Š.:97CM. Barva – barvy buku. Materiál – kompozitní dřevo,jádrový buk.

Cantus KOMODA

Také se rádi díváte na krásné věci? Nic nepotěší po ránu více než pohled na něco, co pěkně vypadá. Den pak začíná tak nějak lépe. A proto je tu tato komoda od značky CANTUS. Skříňka s rozměry cca 125 x 89 x 37 cm (Š x V x H) je vyrobena částečně z masivu březového dřeva. Přírodní materiál jí propůjčuje jedinečný rustikální šarm. Nábytek se skvěle hodí jako prádelník do ložnice, ale dobře bude vypadat i v jakékoli jiné místnosti. Do 5 zásuvek si uložíte drobné prádlo, prostor za 2 dvířky se hodí na povlečení, ubrusy nebo prostírání. Objevte krásu a ušlechtilost této dřevěné komody: je na ni radost pohledět!  – **TYP:419,AUSF:833 BŘÍZA TM – **ABS:BARVA OLŠE,5 ZÁSUVEK, 2 – **DVEŘE, Š/V/H:125/89/37 CM. Barva – barvy olše. Materiál – bříza.

Cantus KOMODA

Také se rádi díváte na krásné věci? Nic nepotěší po ránu více než pohled na něco, co pěkně vypadá. Den pak začíná tak nějak lépe. A proto je tu tato komoda od značky CANTUS. Skříňka s rozměry cca 125 x 89 x 37 cm (Š x V x H) je vyrobena částečně z masivu olšového dřeva. Přírodní materiál jí propůjčuje jedinečný rustikální šarm. Nábytek se skvěle hodí jako prádelník do ložnice, ale dobře bude vypadat i v jakékoli jiné místnosti. Do 5 zásuvek si uložíte drobné prádlo, prostor za 2 dvířky se hodí na povlečení, ubrusy nebo prostírání. Objevte krásu a ušlechtilost této dřevěné komody: je na ni radost pohledět!  – **TYP:419,AUSF:834 OLŠEE Č.MA/ – **PRVKY TABAK,VČ.NOH Z MASIV. – **DŘEVA,5 ZÁSUVEK,2 DVEŘE. Barva – hnědá. Materiál – olše.

Hom`in VYSOKÁ KOMODA

Hledáte komodu do obýváku nebo studentského pokoje, která skvěle vypadá? Pak pro Vás máme jeden tip: tato skříňka od značky HOM´IN skvěle zapadne do Vašeho konceptu vybavení. Elegantní bílou doplňuje barva dubového dřeva. Nohy z masivu dubu poskytují vynikající stabilitu. V rozměrech cca 95 x 137 x 41 cm (Š x V x H) se skrývá chytře řešený úložný prostor na dekoraci, dokumenty nebo předměty denní potřeby. Na vše je připraveno 6 nastavitelných polic za 3 dvířky a také otevřená polička. Moderní komoda highboard: ochutnejte kvalitu a design severského stylu! – TYP: 07, 3T, PROV: MDF BÍLÁ – NOHY: DUB MASIV, LAKOVANÝ – 3X DVEŘE, 1 VÝKLENEK,VČ. OSV.. Barva – bílá. Materiál – sklo, kompozitní dřevo,dub.