Carryhome ŠATNÍ SKŘÍŇ

Tato šatní skříň se bude báječně hodit do vaší ložnice či chodby. Nábytek o rozměrech cca 80 x 177 x 52 cm (Š x V x H) je proveden v elegantní bílé barvě. Za 2 dvířky s obloukovými úchytkami v barvě hliníku je ukryt velký úložný prostor s 1 šatní tyčí a 1 vkládací policí, kam pohodlně uložíte své kabáty, bundy, svetry a další oblečení. Praktická šatní skříň! – TYP: 58-122-17, – BÍLÁ, 2DVEŘOVÁ, – Š/V/H:80/177/52CM. Barva – bílá. Materiál – kompozitní dřevo.

Šatní skříň 5D LINDY bílá lesk / zrcadlo

Obývací pokoj je místo, kde se setká celá rodina, kde usadíte návštěvu, nebo jen tak odpočíváte po těžkém dni. Proto by měl být zařízen účelně, stylově, ale zejména tak, abyste se tam cítili co nejpříjemněji. Pro milovníky moderního stylu je tou správnou volbou sektorový systém LINDY. Tento obývákový sektorový systém je vyroben z DTD laminované, dvířka jsou z MDF a samozřejmostí jsou ABS hrany.Obývák LINDY je moderní a nadčasová. Bílá barva je elegantní a působí decentně. Bílý lesk jí dodá stylovost a eleganci. Sektor obsahuje různé druhy nábytku, abyste si mohli zařídit velký, ale i menší obývák. A nejen to! Tento nábytek můžete umístit i do ložnice, studentských pokojů nebo jídelen.
Pětidveřová skříň LINDY se zrcadlem je ideální řešení ložnic či obýváků. Díky svým rozměrům nabízí mnoho úložného prostoru. Obsahuje 4 police a jednu věšákovou tyč. Zrcadlo je po celé výšce skříně. Dvířka jsou bez úchytek a jsou navrženy tak, abyste je otevřeli pouze lehkým potaženým.Barva: bílá leskMateriál: laminovaná DTD / MDF / zrcadloRozměry: šířka: 151 cmhloubka: 56 cmvýška: 202 cmtloušťka materiálu: 1,6 cmHmotnost: 140 kgDodáváno v demontu. ,Obývací pokoj je místo, kde se setká celá rodina, kde usadíte návštěvu, nebo jen tak odpočíváte po těžkém dni. Proto by měl být zařízen účelně, stylově, ale zejména tak, abyste se tam cítili co nejpříjemněji. Pro milovníky moderního stylu je tou správnou volbou sektorový systém LINDY. Tento obývákový sektorový systém je vyroben z DTD laminované, dvířka jsou z MDF a samozřejmostí jsou ABS hrany.Obývák LINDY je moderní a nadčasová. Bílá barva je elegantní a působí decentně. Bílý lesk jí dodá stylovost a eleganci. Sektor obsahuje různé druhy nábytku, abyste si mohli zařídit velký, ale i menší obývák. A nejen to! Tento nábytek můžete umístit i do ložnice, studentských pokojů nebo jídelen.
Pětidveřová skříň LINDY se zrcadlem je ideální řešení ložnic či obýváků. Díky svým rozměrům nabízí mnoho úložného prostoru. Obsahuje 4 police a jednu věšákovou tyč. Zrcadlo je po celé výšce skříně. Dvířka jsou bez úchytek a jsou navrženy tak, abyste je otevřeli pouze lehkým potaženým.Barva: bílá leskMateriál: laminovaná DTD / MDF / zrcadloRozměry: šířka: 151 cmhloubka: 56 cmvýška: 202 cmtloušťka materiálu: 1,6 cmHmotnost: 140 kgDodáváno v demontu. 

Cantus SKŘÍŇ S POS. DVEŘMI.(HOR.VED.)

S touto skříní od značky CANTUS chytře vyřešíte problém s úložným prostorem  v ložnici! Skříň s rozměry cca 225 x 223 x 65 cm (Š x V x H) zaujme atraktivním vzhledem a šikovně uspořádaným vnitřním prostorem. Půvabný dekor dubu sanremo doplňují 3 velká křišťálová zrcadla. Za posuvnými dveřmi je pro Vaše oblečení na všechna roční období připravenop 6 nastavitelných polic a 3 šatní tyče. Ať jste milovník módy nebo jen máte rádi vše pěkně uspořádané, tuto skříň s posuvnými dveřmi v kvalitě 'Made in Germany' si oblíbíte! – **TYP:5I08,A4J16 SAN REMO – **SV.,ZCELA ZRCADLOVÁ 3DV. – **Š/V/H:225/223/65CM. Barva – barvy dubu. Materiál – kompozitní dřevo.

Dieter Knoll SKŘÍŇ S POS. DVEŘMI.(HOR.VED.)

Dopřejte si do své ložnice něco jedinečného! S touto skříní s posuvnými dveřmi od značky DIETER KNIOLL vstoupí k Vám domů kouzlo přírody. Nábytek s velkorysými rozměry cca 300 x 217 x 67 cm (Š x V x H) je vyroben částečně z masivu dubového dřeva. Značka DIETER KNOLL je synonymem nejen pro top kvalitu zpracování, ale i pro vybraný design. Vroubkované prvky na přední straně skříně dodávají nábytku osobitou image, která bude ve Vaší ložnici k nepřehlédnutí. Abyste každý den vypadali šik, jsou na čele 2 velká zrcadla. Velikost a vnitřní uspořádání skříně Vás nadchne: na 3 šatní tyče si pověsíte koktejlové šaty, lehké letní blůzky nebo třeba business saka. 6 polic si můžete nastavit podle svých potřeb a budete mít oblečení pro všechna roční období vždy po ruce. Nechte se inspirovat designem a kvalitou této skříně s posuvnými dveřmi: Vaší ložnici dodá půvab! Za příplatek jsou dostání v našem obchodním domě různé varianty, barevné alternativy, příslušenství a doplňkový nábytek. – **TYP:442,AUSF:223 DUB ČÁST.M/ – **PARSOL-BRONZ.ZRCADLO,BAUCHB. – **STRUKTURA,Š/V/H:300/217/67CM. Barva – barvy dubu. Materiál – kompozitní dřevo,dub.

Xora SKŘÍŇ S POS. DVEŘMI.(HOR.VED.)

Tato elegantní skříň s posuvnými dveřmi od značky XORA Vás osloví svým moderním vzhledem ve světlých barvách! Příjemná barva subu sonoma skvěle ladí s elegantní plochou čela z bílého skla. Za 2 posuvnými dveřmi naleznete velký úložný prostor pro své oblečení: 3 nastavitelné vkládací police umožní individuální uspořádání vnitřního prostoru. Na šatní tyč pověsíte své košile a blůzy nebo kabáty. Prosvětlete svoji ložnici touto prostornou skříní s posuvnými dveřmi, bude vypadat výborně! Cena nezahrnuje osvětlení. Za příplatek jsou dostání v našem obchodním domě různé varianty, barevné alternativy a příslušenství. – **KP:48K3-AP613 DUB,FR:44B1- – **AP613 SONOMA DUB,55B2- – **AP626,SKLO BÍLÁ, Š:226 CM. Barva – bílá. Materiál – kompozitní dřevo.

Šatní skříň s posuvnými dveřmi BIRGAMO TYP 1 dub sonoma

Šatní skříň BIRGAMO TYP 1 vás přesvědčí svou multifunkčností, moderním provedením, barvou i kvalitními materiály. Dvoje posouvací dveře ukrývají velké množství úložného prostoru. Na jedné straně najdete policovou část, ve druhé šatní tyč a jednu polici – viz obrázek. Skříň BIRGAMO byla obohacena o zrcadlo, které je v netradičním tvaru. Skříň díky tomu působí svěže a trendy.Barva:dub sonoma Materiál:DTD laminovaná / zrcadlo Rozměry:šířka: 205 cmhloubka: 63 cmvýška: 215 cmHmotnost:165 kg Dodáváno v demontu.,Šatní skříň BIRGAMO TYP 1 vás přesvědčí svou multifunkčností, moderním provedením, barvou i kvalitními materiály. Dvoje posouvací dveře ukrývají velké množství úložného prostoru. Na jedné straně najdete policovou část, ve druhé šatní tyč a jednu polici – viz obrázek. Skříň BIRGAMO byla obohacena o zrcadlo, které je v netradičním tvaru. Skříň díky tomu působí svěže a trendy.Barva:dub sonoma Materiál:DTD laminovaná / zrcadlo Rozměry:šířka: 205 cmhloubka: 63 cmvýška: 215 cmHmotnost:165 kg Dodáváno v demontu.

Šatní skříň s posuvnými dveřmi BIRGAMO TYP 1 bílá

Šatní skříň BIRGAMO TYP 1 vás přesvědčí svou multifunkčností, moderním provedením, barvou i kvalitními materiály. Dvoje posouvací dveře ukrývají velké množství úložného prostoru. Na jedné straně najdete policovou část, ve druhé šatní tyč a jednu polici – viz obrázek. Skříň BIRGAMO byla obohacena o zrcadlo, které je v netradičním tvaru. Skříň díky tomu působí svěže a trendy.Barva:bílá Materiál:DTD laminovaná / zrcadlo Rozměry:šířka: 205 cmhloubka: 63 cmvýška: 215 cmHmotnost:165 kg Dodáváno v demontu.
 ,Šatní skříň BIRGAMO TYP 1 vás přesvědčí svou multifunkčností, moderním provedením, barvou i kvalitními materiály. Dvoje posouvací dveře ukrývají velké množství úložného prostoru. Na jedné straně najdete policovou část, ve druhé šatní tyč a jednu polici – viz obrázek. Skříň BIRGAMO byla obohacena o zrcadlo, které je v netradičním tvaru. Skříň díky tomu působí svěže a trendy.Barva:bílá Materiál:DTD laminovaná / zrcadlo Rozměry:šířka: 205 cmhloubka: 63 cmvýška: 215 cmHmotnost:165 kg Dodáváno v demontu.
 

Šatní skříň s posuvnými dveřmi BIRGAMO TYP 1 tmavě šedá grafit

Šatní skříň BIRGAMO TYP 1 vás přesvědčí svou multifunkčností, moderním provedením, barvou i kvalitními materiály. Dvoje posouvací dveře ukrývají velké množství úložného prostoru. Na jedné straně najdete policovou část, ve druhé šatní tyč a jednu polici – viz obrázek. Skříň BIRGAMO byla obohacena o zrcadlo, které je v netradičním tvaru. Skříň díky tomu působí svěže a trendy.Barva:tmavě šedá grafit Materiál:DTD laminovaná / zrcadlo Rozměry:šířka: 205 cmhloubka: 63 cmvýška 215 cmHmotnost:165 kg Dodáváno v demontu.,Šatní skříň BIRGAMO TYP 1 vás přesvědčí svou multifunkčností, moderním provedením, barvou i kvalitními materiály. Dvoje posouvací dveře ukrývají velké množství úložného prostoru. Na jedné straně najdete policovou část, ve druhé šatní tyč a jednu polici – viz obrázek. Skříň BIRGAMO byla obohacena o zrcadlo, které je v netradičním tvaru. Skříň díky tomu působí svěže a trendy.Barva:tmavě šedá grafit Materiál:DTD laminovaná / zrcadlo Rozměry:šířka: 205 cmhloubka: 63 cmvýška 215 cmHmotnost:165 kg Dodáváno v demontu.

MID.YOU ŠATNÍ SKŘÍŇ

Šatní skříň o celkové šířce cca 120 cm je ideálním doplňkem nejen ložnice, ale i předsíně. Za 2 otočnými dveřmi nabízí velký úložný prostor pro veškeré vaše oblečení. Díky šatní tyči lze košile a halenky zavěsit na ramínka, zatímco ostatní kousky najdou místo na 6 vkládacích policích. Na další doplňky máte k dispozici 2 zásuvky. Uvnitř praktická, zvenku zajímavá: šatní skříň je vyrobená z masivního jádrového buku. Přírodní struktura dřeva zaujme širokou paletou odstínů hnědé. Díky praktickému zrcadlu můžete ještě zkontrolovat výběr svého outfitu. Rozměry: Š x V x H: cca 120 x 203 x 60 cm. Ať už umístíte šatní skříň do ložnice nebo předsíně, její rustikální šarm obohatí každou místnost. – TYP: FEN04T84, – KP+FR: BUK JÁDR.MASIV OLEJ., – 1 DVEŘE,1 ZRC.DVEŘE,2 ZÁSUVKY. Barva – barvy buku. Materiál – dřevo,jádrový buk.

Carryhome PRŮCHOZÍ ROHOVÁ SKŘÍŇ

Mít vlastní šatnu je snem mnoha lidí. Tato rohová skříň vám to umožní! Skříň umístěná u rohové zdi vytváří iluzi dalšího pokoje! S šířkou cca 133-146 cm a výškou 198 cm získáte velký úložný prostor pro všechno vaše oblečení. Otevřete bílé elegantní skládací dveře a vstupte do vaší osobní šatny!  Ta disponuje šatní tyčí, kam si můžete pověsit například všechny vaše košile, šaty, bundy atd. 5 vkládacích polic pak nabízí dostatek místa pro složené věci. Pro vaše velmi oblíbené kousky můžete využít i regálů na vnější straně skříně. Pokud ale máte oblečení raději pěkně ve skříni, pak lze tento prostor využít jako knihovnu.  Navíc se provedení v bílé a dekoru dubu velmi dobře hodí ke každému zařízení pokoje. Splňte si své sny a pořiďte si vlastní šatnu! – **TYP:38-251-D9,KP+FR:IM.DUB – **PÍSKOVÝ/BÍLÁ,REGÁL SE 4 – **POLIC.,Š/V/H:146/198/133 CM. Barva – bílá. Materiál – kompozitní dřevo.

Moderano SKŘÍŇ S POSUVNÝMI DVEŘMI

Tato skříň s posuvnými dveřmi najde své místo ve Vaší ložnici či na chodbě. Kvalitní nábytek 'Made in Germany' s velkorysými rozměry cca 280 x 222 x 68 cm (Š x V x H) je proveden v neutrální šedé barvě a díky 3 rozměrným křišťálovým zrcadlům na čele si budete moci snadno zkontrolovat svůj outfit pro ten který den. Za 3 posuvnými dveřmi se ukrývá velký úložný prostor se 3 šatními tyčemi a s celkem 6 přestavitelnými vkládacími policemi, do kterého se snadno vejde Vaše oblečení. Pořiďte si tuto praktickou šatní skříň! – **TYP:53731,AUSF:OGSP81GS36,KP – **KR:DEK VULKAN,FR:KŘIŠŤ.ZRC., – **AUFL:ŠED.ZRC.,GR:CHROM,3DV.. Barva – šedá. Materiál – kompozitní dřevo.

Ti`me SKŘÍŇ

Tuto skříň si oblíbíte! Moderní kus nábytku v šedé a barvě dubu zaujme šikovně řešeným úložným prostorem pro oblečení na všechna roční období. Nábytek s rozměry cca 228 x 213 x 59 cm (Š x V x H) se perfektně hodí do ložnice. Za 4 dveřmi je pro Vaše módní kousky připraveno 5 nastavitelných polic a šatní tyč. Velké fazetové zrcadlo na přední straně se postará o to, že Váš outfit bude vždy perfektní. Vsaďte na moderní design a vynikající vybavení: to vše je tato skříň od značky TI`ME! – **TYP:CRXS94S,AUSF:N89,KP+FR: – **DUB PŘÍRODNÍ/WOLFRAM.ŠEDÁ – **GR:ALU,4D.Ř,Š/V: 228/213 CM. Barva – šedá. Materiál – kompozitní dřevo.

Šatní skříň GERI Buk

GERI je jednoduchá, praktická a moderní šatní skříň, která se pyšní čistými liniemi. Nabízí velké množství praktického úložného prostoru.
Policová část se nachází v pravé části, věšáková část je umístěna na levé straně. Ve spodní části skříně se nacházejí čtyři šuplíky. Vrchní část tvoří nástavce.
Vyrobena je z DTD laminovaná v barevném provedení buk nebo dub sonoma.
Barva:bukdub sonoma
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
Materiál:DTD laminovanáRozměry: šířka: 135 cmhloubka: 54,6 cmvýška: 194 cmvýška šuplíku: 14 cmHmotnost:111,6 kgDodáváno v demontu.,GERI je jednoduchá, praktická a moderní šatní skříň, která se pyšní čistými liniemi. Nabízí velké množství praktického úložného prostoru.
Policová část se nachází v pravé části, věšáková část je umístěna na levé straně. Ve spodní části skříně se nacházejí čtyři šuplíky. Vrchní část tvoří nástavce.
Vyrobena je z DTD laminovaná v barevném provedení buk nebo dub sonoma.
Barva:bukdub sonoma
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
Materiál:DTD laminovanáRozměry: šířka: 135 cmhloubka: 54,6 cmvýška: 194 cmvýška šuplíku: 14 cmHmotnost:111,6 kgDodáváno v demontu.

Šatní skříň GERI Dub sonoma

GERI je jednoduchá, praktická a moderní šatní skříň, která se pyšní čistými liniemi. Nabízí velké množství praktického úložného prostoru.
Policová část se nachází v pravé části, věšáková část je umístěna na levé straně. Ve spodní části skříně se nacházejí čtyři šuplíky. Vrchní část tvoří nástavce.
Vyrobena je z DTD laminovaná v barevném provedení buk nebo dub sonoma.
Barva:bukdub sonoma
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
Materiál:DTD laminovanáRozměry: šířka: 135 cmhloubka: 54,6 cmvýška: 194 cmvýška šuplíku: 14 cmHmotnost:111,6 kgDodáváno v demontu.,GERI je jednoduchá, praktická a moderní šatní skříň, která se pyšní čistými liniemi. Nabízí velké množství praktického úložného prostoru.
Policová část se nachází v pravé části, věšáková část je umístěna na levé straně. Ve spodní části skříně se nacházejí čtyři šuplíky. Vrchní část tvoří nástavce.
Vyrobena je z DTD laminovaná v barevném provedení buk nebo dub sonoma.
Barva:bukdub sonoma
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
Materiál:DTD laminovanáRozměry: šířka: 135 cmhloubka: 54,6 cmvýška: 194 cmvýška šuplíku: 14 cmHmotnost:111,6 kgDodáváno v demontu.

Ti`me ŠATNÍ SKŘÍŇ

Tato skříň s posuvnými dveřmi Vám nabízí zázračně velký úložný prostor. V jejích rozměrech cca 270 x 225 x 61 cm (Š x V x H) je dostatek místa pro všechny druhy Vašeho oblečení. Ať už máte hodně triček, světrů nebo společenských šatů, tuto skříň si zamilujete. Celkem 9 vkládacích polic je připraveno pro uložení kalhot, svetrů, módních doplňků nebo spodního prádla. Díky praktické šatní tyči se Vám sametové šaty, elegantní košile, blůzy i hřejivé kabáty už nikdy nepomačkají. Uložte si do skříně své oblečení zavřete ji a nechte se okouzlit také jejím vzhledem. 2 prostřední posuvné dveře v příjemné bílé barvě vytvářejí úžasnou barevnou kombinaci s 2 krajními otočnými dveřmi v přírodní barvě buku. Skříň je vyrobena z robustní plošně lisované desky potažené vkusnou dekorační fólií. S touto skříní s posuvnými dveřmi budete mít dokonalý pořádek ve svém oblečení!    – **TYP:58-727-37,KP:UŠL.BUK, – **FR:UŠL.BUK-BÍLÝ,2POSUV.+ – **2 OT.DVEŘE, 270/225/61CM. Barva – bílá. Materiál – kompozitní dřevo.

hülsta SKŘÍŇ

Nechte se okouzlit touto precizně zpracovanou šatní skříní ve značkové kvalitě prémiové značky HÜLSTA. V této skříni se promyšleným způsobem snoubí propracovaný design a funkčně řešený prostor. Elegantní kombinace lakované bílé barvy a barvy ořechu prosvětlí Váš interiér a dodá mu nezaměnitelný šarm. Kovové lesklé úchyty v barvě chromu podtrhují luxusní design této skříně. Skříň je častečně vyrobena z pravého dřeva. Osloví Vás také sofistikovaně uspořádaný vnitřní prostor: za 6 dveřmi a v 10 zásuvkách naleznete opravdu velký prostor pro uložení veškerého Vašeho oblečení. Na šatní tyč pověsíte své blůzy, šaty nebo košile: už se Vám nikdy nepomačkají. Speciální 'soft-close' systém se postará o jemné a tiché zavírání. Díky rozměrům cca 302 x 229 x 61 cm (Š x V x H) se tato jedinečná šatní skříň stane domovem Vaší garderoby: vše naleznete na jednom místě. Dopřejte si vysokou kvalitu a maximální funkčnost s touto exkluzivní šatní skříní od prémiové značky HÜLSTA. V ceně není zahrnuto odvětlení a vnitřní zásuvka. K dostání jsou také další barvy, velikosti a široký výběr příslušenství a doplňkového nábytku.  – **KP:LACK BÍLÁ/FR:LAK BÍLÁ – **JÁDR. OŘEC,B.A:A2011,2XA023, – **A0012,ÚCHYT:026 LESKLÁ. Barva – bílá. Materiál – jádrový ořech.