Landscape VITRÍNA

S touto vitrínou objevíte, jak chutná elegance! Nábytek je vyroben částečně z masivu exotického dřeva sheesham, které se velmi cení pro svoji pevnost a tvrdost. Přírodní kresba dřeva činí z každého kusu nábytku opravdový originál. Zde však získáte ještě něco navíc: dekor ve stylu oblíbeného orientálního umění vytváří ozdobný rám na přední straně skříňky. Ta se s rozměry cca 60 x 175 x 40 cm (Š x V x H) hodí do jídelny nebo obývacího pokoje. Na 2 police za prosklenými dvířky si vystavíte porcelán nebo dekoraci, na polici za dvířky si dáte ubrusy, do zásuvky uložíte suvenýry z dovolené. Kovové knoflíkové úchytky dodávají jemný nádech oblíbeného stylu retro. Zaoblené rohy a hrany oceníte, pokud máte děti nebo prostě jen patříte mezi milovníky uhlazenosti. Dřevěná vitrína s otvíráním vlevo: pro prvotřídní požitek z kvality a designu! – TYP: NAC-F16-142, LEVÁ, – SHEESHAM MASIV, – 2 DVEŘE, 1 ZÁSUVKA. Barva – barvy sheesham. Materiál – kompozitní dřevo,sheesham.

Landscape VITRÍNA

S touto vitrínou objevíte, jak chutná elegance! Nábytek je vyroben částečně z masivu exotického dřeva sheesham, které se velmi cení pro svoji pevnost a tvrdost. Přírodní kresba dřeva činí z každého kusu nábytku opravdový originál. Zde však získáte ještě něco navíc: dekor ve stylu oblíbeného orientálního umění vytváří ozdobný rám na přední straně skříňky. Ta se s rozměry cca 60 x 175 x 40 cm (Š x V x H) hodí do jídelny nebo obývacího pokoje. Na 2 police za prosklenými dvířky si vystavíte porcelán nebo dekoraci, na polici za dvířky si dáte ubrusy, do zásuvky uložíte suvenýry z dovolené. Kovové knoflíkové úchytky dodávají jemný nádech oblíbeného stylu retro. Zaoblené rohy a hrany oceníte, pokud máte děti nebo prostě jen patříte mezi milovníky uhlazenosti. Dřevěná vitrína s otvíráním vpravo: pro prvotřídní požitek z kvality a designu! – TYP: NAC-F16-141, PRAVÁ, – SHEESHAM MASIV, – 2 DVEŘE, 1 ZÁSUVKA. Barva – barvy sheesham. Materiál – dřevo,akácie.

Voglauer VITRÍNA

Rakouská značka VOGLAUER, to je dřevěný nábytek té nejvyšší kvality. Již více než 80 let přináší tento výrobce na trh stylový nábytek z masivu. Každý kus je originál a chlubí se pečetí 'Made in Austria'. Tato vitrína z pravého dřeva divokého dubu vnese do Vašeho obývacího pokoje autentičnost přírodních materiálů a jednoduchý moderní design. Nábytek s rozměry cca 96 x 202 x 43 cm (Š x V x H) zaujme příjemnou barevnou kombinací dub a bílá. Čelo ze speciálního skla Optiwhite dodává osobitý šarm. Tento druh skla je výjimečný svojí čirostí bez obvyklého zeleného nádechu. Díky olejovanému povrchu si dřevo ponechává svůj přírodní vzhled. Za 2 dvířky s tlumením je pro Váš porcelán, dekoraci nebo třeba knížky připraveno 10 polic ze dřeva s skla. Dřevěná vitrína od VOGLAUER: dopřejte si nábytek s duší přírody! Za příplatek jsou dostání v našem obchodním domě různé varianty, barevné alternativy, příslušenství a doplňkový nábytek. – **TYP:NVH96G-O-L – **EG DIVOKÝ DUB OLEJOVANÝ – **ČELO OPTIWHITE. Barva – bílá. Materiál – dřevo, sklo,divoký dub.

Landscape VITRÍNA

S touto vitrínou od značky LANDSCAPE propůjčíte svému domovu překrásný venkovský šarm! Je vyrobena z masivu dřeva sheesham a přesvědčí Vás svým precizním zpracováním. Díky 4 vkládacím policím a 2 zásuvkám nabízí dostatek prostoru pro talíře, misky i skleničky, navíc je možné ji rozšířit. Přírodní nugátová barva dřeva a jemné žilkování báječně oživí Váš interiér. Tato vysoce kvalitní vitrína o rozměrech cca 90 x 180 x 40 cm (Š x V x H) se stane ozdobou Vaší jídelny!   – **TYP: 6517, – **SHISHAM DŘEVO NUGÁTOVÁ, – **2 SKL.,2 DŘEV.DVEŘE,2 ZÁSUV.. Barva – barvy sheesham. Materiál – dřevo,sheesham.

Vitrína HILARD AR2 dub stirling

Vitrína AR2 je součástí elegantní sektorové sestavy HILARD. Nábytek je vyrobený z laminované DTD v dekoru dub sterling, ale na pohled vypadá jako vyrobený z masivu. Materiál má totiž tloušťku 5 cm. Konečný okouzlující výsledek dotváří 3D efekt, který zvýrazní kresbu dřeva, proto si nikdo nedovolí pochybovat, že HILARD není kvalitní, stabilní a odolný sektorový nábytek. Elegantní sestava, která v sobě ukrývá neokoukatelný design. Vitrína AR2 skvěle zapadne do vašeho obývacího pokoje. Nabízí úložný prostor v podobě šuplíku a tří polic. Kovové úchyty dodávají elegantní dojem a celkový moderní vzhled doplní barevné provedení: dub sterling. K vitríně doporučujeme přikoupit další komponenty ze sestavy HILARD. Barva: dub sterlingMateriál: DTD laminovaná / ABS hrany / kov / skloRozměry: šířka: 68 cmhloubka: 39 cmvýška: 198 cmtloušťka materiálu: 5 cmHmotnost: 53,5 kgDodáváno v demontu. ,Vitrína AR2 je součástí elegantní sektorové sestavy HILARD. Nábytek je vyrobený z laminované DTD v dekoru dub sterling, ale na pohled vypadá jako vyrobený z masivu. Materiál má totiž tloušťku 5 cm. Konečný okouzlující výsledek dotváří 3D efekt, který zvýrazní kresbu dřeva, proto si nikdo nedovolí pochybovat, že HILARD není kvalitní, stabilní a odolný sektorový nábytek. Elegantní sestava, která v sobě ukrývá neokoukatelný design. Vitrína AR2 skvěle zapadne do vašeho obývacího pokoje. Nabízí úložný prostor v podobě šuplíku a tří polic. Kovové úchyty dodávají elegantní dojem a celkový moderní vzhled doplní barevné provedení: dub sterling. K vitríně doporučujeme přikoupit další komponenty ze sestavy HILARD. Barva: dub sterlingMateriál: DTD laminovaná / ABS hrany / kov / skloRozměry: šířka: 68 cmhloubka: 39 cmvýška: 198 cmtloušťka materiálu: 5 cmHmotnost: 53,5 kgDodáváno v demontu. 

Vitrína HILARD AR3 dub stirling

Vitrína AR3 je součástí elegantní sektorové sestavy HILARD. Nábytek je vyrobený z laminované DTD v dekoru dub sterling, ale na pohled vypadá jako vyrobený z masivu. Materiál má totiž tloušťku 5 cm. Konečný okouzlující výsledek dotváří 3D efekt, který zvýrazní kresbu dřeva, proto si nikdo nedovolí pochybovat, že HILARD není kvalitní, stabilní a odolný sektorový nábytek. Elegantní sestava, která v sobě ukrývá neokoukatelný design. Vitrína AR3 skvěle zapadne do vašeho obývacího pokoje. Nabízí úložný prostor v podobě čtyř šuplíků, skříňky a tří polic. Kovové úchyty dodávají elegantní dojem a celkový moderní vzhled doplní barevné provedení: dub sterling. K vitríně doporučujeme přikoupit další komponenty ze sestavy HILARD. Barva: dub sterlingMateriál: DTD laminovaná / ABS hrany / kov / skloRozměry: šířka: 113 cmhloubka: 44 cmvýška: 165 cmtloušťka materiálu: 5 cmHmotnost: 83 kgDodáváno v demontu. ,Vitrína AR3 je součástí elegantní sektorové sestavy HILARD. Nábytek je vyrobený z laminované DTD v dekoru dub sterling, ale na pohled vypadá jako vyrobený z masivu. Materiál má totiž tloušťku 5 cm. Konečný okouzlující výsledek dotváří 3D efekt, který zvýrazní kresbu dřeva, proto si nikdo nedovolí pochybovat, že HILARD není kvalitní, stabilní a odolný sektorový nábytek. Elegantní sestava, která v sobě ukrývá neokoukatelný design. Vitrína AR3 skvěle zapadne do vašeho obývacího pokoje. Nabízí úložný prostor v podobě čtyř šuplíků, skříňky a tří polic. Kovové úchyty dodávají elegantní dojem a celkový moderní vzhled doplní barevné provedení: dub sterling. K vitríně doporučujeme přikoupit další komponenty ze sestavy HILARD. Barva: dub sterlingMateriál: DTD laminovaná / ABS hrany / kov / skloRozměry: šířka: 113 cmhloubka: 44 cmvýška: 165 cmtloušťka materiálu: 5 cmHmotnost: 83 kgDodáváno v demontu. 

Landscape VITRÍNA

VITRÍNA, akácie, černá, barvy akácie, 60/199,2/40 cm – TYP: DAO H, AKÁCIE MASIV, MDF – S DÝHOU AKÁCIE, KOVOVÉ NOHY – 1 SKL.DV.,Š/V/H: 60/199,2/40CM. Barva – černá. Materiál – kompozitní dřevo,akácie.

Landscape VITRÍNA

VITRÍNA, antracitová, barvy sheesham, 100/180/40 cm – TYP: 9157-K, SHEESHAM PŘÍRODNÍ – MASIV, PRVKY ANTRACITOVÁ, – 2 DVEŘE,VČ.OSVĚTLENÍ. Barva – antracitová. Materiál – sklo,sheesham.