Herní křeslo JAMAR zelená / černá

Patříte k nadšencům počítačových her? Pak zajisté víte, jaké podstatné je mít židli, ve které můžete pohodlně sedět i několik hodin. Kancelářské / herní křeslo JAMAR je tou správnou volbou. Pohodlné a ergonomické sezení zajistí polštáře v oblasti hlavy a zad, které jsou odnímatelné. Polohovací opěrka zad má sklon 90-135 ° C. Nastavitelná výška sedu je samozřejmostí. Křeslo je čalouněné ekokůží v kombinaci barev zelená a černá. Pro maximální pohodlí jsou područky čalouněné a podstava je vyrobena z plastu v černém provedení. Toto herní křeslo můžete však využít i v pracovnách, kancelářích či studentských pokojích. Zajistí vám pohodlné a zdravé sezení během dlouhé práce.Barva:zelená / černáMateriál:eko kůže / plastRozměry:šířka: 65 cmhloubka: 65 cmvýška: 114 / 124 cmšířka sedu: 56 cmhloubka sedu: 50 cmvýška sedu: 45 – 55 cmšířka zádové opěrky: 56 cmvýška zádové opěrky: 80 cmNosnost:110 kgHmotnost:13,5 kgDodáváno v demontu.,Patříte k nadšencům počítačových her? Pak zajisté víte, jaké podstatné je mít židli, ve které můžete pohodlně sedět i několik hodin. Kancelářské / herní křeslo JAMAR je tou správnou volbou. Pohodlné a ergonomické sezení zajistí polštáře v oblasti hlavy a zad, které jsou odnímatelné. Polohovací opěrka zad má sklon 90-135 ° C. Nastavitelná výška sedu je samozřejmostí. Křeslo je čalouněné ekokůží v kombinaci barev zelená a černá. Pro maximální pohodlí jsou područky čalouněné a podstava je vyrobena z plastu v černém provedení. Toto herní křeslo můžete však využít i v pracovnách, kancelářích či studentských pokojích. Zajistí vám pohodlné a zdravé sezení během dlouhé práce.Barva:zelená / černáMateriál:eko kůže / plastRozměry:šířka: 65 cmhloubka: 65 cmvýška: 114 / 124 cmšířka sedu: 56 cmhloubka sedu: 50 cmvýška sedu: 45 – 55 cmšířka zádové opěrky: 56 cmvýška zádové opěrky: 80 cmNosnost:110 kgHmotnost:13,5 kgDodáváno v demontu.

Kancelářské křeslo IMELA TYP 2 Zelená

Kancelářské křeslo IMELA TYP 2 přináší elegantní desing a pohodlné sezení. Křeslo je čalouněné síťovinou ve třech barevných variantách: černá, černá / oranžová a černá / zelená. Síťovina je prodyšná a zabezpečuje cirkulaci vzduchu. Křeslo stojí na kovové podnoži v chromové úpravě, která je zakončená růžicí s pěti pogumovanými kolečky. Křeslo disponuje nastavitelnou výškou, houpacím mechanismem a opěrkami na ruce. Kancelářské křeslo IMELA nabízíme i bez opěrky hlavy – IMELA TYP 1. Barva: černá / chromčerná / zelená / chromčerná / oranžová / chromVýběr barvy zvolte ve variantách produktu. Materiál: kov / plast / síťovinaRozměry: šířka: 52 cmhloubka: 60 cmvýška: 95 – 105 cmšířka sedu: 50 cmhloubka sedu: 52 cmvýška sedu: 44 – 54 cmvýška zádové opěrky: 50 cmšířka zádové opěrky: 49 cmNosnost: 110 kgHmotnost: 10,1  kgDodáváno v demontu. ,Kancelářské křeslo IMELA TYP 2 přináší elegantní desing a pohodlné sezení. Křeslo je čalouněné síťovinou ve třech barevných variantách: černá, černá / oranžová a černá / zelená. Síťovina je prodyšná a zabezpečuje cirkulaci vzduchu. Křeslo stojí na kovové podnoži v chromové úpravě, která je zakončená růžicí s pěti pogumovanými kolečky. Křeslo disponuje nastavitelnou výškou, houpacím mechanismem a opěrkami na ruce. Kancelářské křeslo IMELA nabízíme i bez opěrky hlavy – IMELA TYP 1. Barva: černá / chromčerná / zelená / chromčerná / oranžová / chromVýběr barvy zvolte ve variantách produktu. Materiál: kov / plast / síťovinaRozměry: šířka: 52 cmhloubka: 60 cmvýška: 95 – 105 cmšířka sedu: 50 cmhloubka sedu: 52 cmvýška sedu: 44 – 54 cmvýška zádové opěrky: 50 cmšířka zádové opěrky: 49 cmNosnost: 110 kgHmotnost: 10,1  kgDodáváno v demontu. 

Kancelářské křeslo IMELA TYP 1 Zelená

Kancelářské křeslo IMELA TYP 1 přináší elegantní desing a pohodlné sezení. Křeslo je čalouněné síťovinou ve třech barevných variantách: černá a černá / zelená. Síťovina je prodyšná a zabezpečuje cirkulaci vzduchu. Křeslo stojí na kovové podnoži v chromové úpravě, která je zakončená růžicí s pěti pogumovanými kolečky. Křeslo disponuje nastavitelnou výškou, houpacím mechanismem, opěrkami na ruce a opěrkou hlavy. Kancelářské křeslo IMELA nabízíme i bez opěrky hlavy – IMELA TYP 2. Barva: černá / chromčerná / zelená / chromVýběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.Materiál: kov / plast / síťovinaRozměry: šířka: 52 cmhloubka: 60 cmvýška: 112 – 122 cmšířka sedu: 50 cmhloubka sedu: 52 cmvýška sedu: 44 – 54 cmvýška zádové opěrky: 50 cmšířka zádové opěrky: 49 cmNosnost: 110 kgHmotnost: 10,4  kgDodáváno v demontu. ,Kancelářské křeslo IMELA TYP 1 přináší elegantní desing a pohodlné sezení. Křeslo je čalouněné síťovinou ve třech barevných variantách: černá a černá / zelená. Síťovina je prodyšná a zabezpečuje cirkulaci vzduchu. Křeslo stojí na kovové podnoži v chromové úpravě, která je zakončená růžicí s pěti pogumovanými kolečky. Křeslo disponuje nastavitelnou výškou, houpacím mechanismem, opěrkami na ruce a opěrkou hlavy. Kancelářské křeslo IMELA nabízíme i bez opěrky hlavy – IMELA TYP 2. Barva: černá / chromčerná / zelená / chromVýběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.Materiál: kov / plast / síťovinaRozměry: šířka: 52 cmhloubka: 60 cmvýška: 112 – 122 cmšířka sedu: 50 cmhloubka sedu: 52 cmvýška sedu: 44 – 54 cmvýška zádové opěrky: 50 cmšířka zádové opěrky: 49 cmNosnost: 110 kgHmotnost: 10,4  kgDodáváno v demontu. 

Kancelářské křeslo OZELA zelená / černá / bílá

Kancelářské křeslo OZELA je ideální do kanceláře, do pracovny. Pro všechny, kteří tráví dlouhé hodiny u počítače. Díky křeslu OZELA si užijete maxímálně pohodlné sezení. Křeslo je má sedadlo a opěradlo čalouněné síťovinou v barevném provedení: černá / zelená. Výhodou síťoviny je její prodyšnost. Takto je přirozeně zabezpečená plynulá cirkulace vzduchu. Plastové opěrky na ruce jsou v bílé barvě. Křeslo stojí na stabilní podnoži z kovu v chromové úpravě s pěti pogumovanými kolečky. Křeslo disponuje možností nastavení výšky sedu a houpacím mechanismem. Barva: černá / zelená / bíláMateriál: kov / plast / síťovinaRozměry: šířka: 53 cmhloubka: 60 cmvýška: 91 – 101 cmšířka sedu: 45 cmhloubka sedu: 49 cmvýška sedu: 44 – 54 cmvýška zádové opěrky: 50 cmšířka zádové opěrky: 45 cmNosnost: 110 kgHmotnost: 10,1 kgDodáváno v demontu. ,Kancelářské křeslo OZELA je ideální do kanceláře, do pracovny. Pro všechny, kteří tráví dlouhé hodiny u počítače. Díky křeslu OZELA si užijete maxímálně pohodlné sezení. Křeslo je má sedadlo a opěradlo čalouněné síťovinou v barevném provedení: černá / zelená. Výhodou síťoviny je její prodyšnost. Takto je přirozeně zabezpečená plynulá cirkulace vzduchu. Plastové opěrky na ruce jsou v bílé barvě. Křeslo stojí na stabilní podnoži z kovu v chromové úpravě s pěti pogumovanými kolečky. Křeslo disponuje možností nastavení výšky sedu a houpacím mechanismem. Barva: černá / zelená / bíláMateriál: kov / plast / síťovinaRozměry: šířka: 53 cmhloubka: 60 cmvýška: 91 – 101 cmšířka sedu: 45 cmhloubka sedu: 49 cmvýška sedu: 44 – 54 cmvýška zádové opěrky: 50 cmšířka zádové opěrky: 45 cmNosnost: 110 kgHmotnost: 10,1 kgDodáváno v demontu. 

Kancelářské křeslo MORGEN Zelená

Moderní kancelářské křeslo MORGEN si vás získá svým elegantním designem. Křeslo je čalouněné kvalitní látkou ve třech barevných variantách: červená, azurově zelená a šedá. Stojí na chromové podnoži zakončené pogumovanými kolečky, které jsou vhodné na všechny typy podlah. Komfort zvyšují chromové opěrky čalouněné stejnou látkou jako sedadlo. Křeslo disponuje nastavitelnou výškou a houpacím mechanismem. Barva:červenáazurově zelenášedáVýběr barvy zvolte ve variantách produktu. Materiál:kov / látkaRozměry:šířka: 50,5 cmhloubka: 64 cmvýška: 92,5 – 102,5 cmšířka sedu: 48 cmhloubka sedu: 49 cmvýška sedu: 45,5 – 55,5 cmšířka zádové opěrky: 45,5 cmvýška zádové opěrky: 52 cmNosnost: 100 kgHmotnost:15 kgDodáváno v demontu.,Moderní kancelářské křeslo MORGEN si vás získá svým elegantním designem. Křeslo je čalouněné kvalitní látkou ve třech barevných variantách: červená, azurově zelená a šedá. Stojí na chromové podnoži zakončené pogumovanými kolečky, které jsou vhodné na všechny typy podlah. Komfort zvyšují chromové opěrky čalouněné stejnou látkou jako sedadlo. Křeslo disponuje nastavitelnou výškou a houpacím mechanismem. Barva:červenáazurově zelenášedáVýběr barvy zvolte ve variantách produktu. Materiál:kov / látkaRozměry:šířka: 50,5 cmhloubka: 64 cmvýška: 92,5 – 102,5 cmšířka sedu: 48 cmhloubka sedu: 49 cmvýška sedu: 45,5 – 55,5 cmšířka zádové opěrky: 45,5 cmvýška zádové opěrky: 52 cmNosnost: 100 kgHmotnost:15 kgDodáváno v demontu.

Kancelářská židle APOLO Zelená

Kancelářské křeslo APOLO je ideální volbou do vašeho pracovního koutku. Její ergonomické řešení se postará o příjemné sezení i při delší práci a kvalitní provedení vám zajistí dlouhou životnost. Nabízí propracovaný design a svým uživatelům poskytuje pohodlí při plnění povinností. Na čalounění byla použita kvalitní černá látka a síťovina v barevném provedení oranžová, zelená, šedá či šedohnědá (taupe) . Kovová růžice je pochromovaná. Pogumovaná kolečka jsou vhodné na plovoucí i dřevěné podlahy. Opěrky na ruce jsou vyrobeny z plastu.Výšku sedu si umíte jednoduše regulovat mechanismem umístěným pod sedadlem.Barva:oranžová / černášedá / černá  / bílášedohnědá (taupe) / černázelená / černá Výběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.Rozměry: šířka: 60,5 cm hloubka: 54 cm výška: 87 – 95 cm výška sedu:  41- 49 cmNosnost: 100 kg Hmotnost: 10,5 kg Dodáváno v demontu.,Kancelářské křeslo APOLO je ideální volbou do vašeho pracovního koutku. Její ergonomické řešení se postará o příjemné sezení i při delší práci a kvalitní provedení vám zajistí dlouhou životnost. Nabízí propracovaný design a svým uživatelům poskytuje pohodlí při plnění povinností. Na čalounění byla použita kvalitní černá látka a síťovina v barevném provedení oranžová, zelená, šedá či šedohnědá (taupe) . Kovová růžice je pochromovaná. Pogumovaná kolečka jsou vhodné na plovoucí i dřevěné podlahy. Opěrky na ruce jsou vyrobeny z plastu.Výšku sedu si umíte jednoduše regulovat mechanismem umístěným pod sedadlem.Barva:oranžová / černášedá / černá  / bílášedohnědá (taupe) / černázelená / černá Výběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.Rozměry: šířka: 60,5 cm hloubka: 54 cm výška: 87 – 95 cm výška sedu:  41- 49 cmNosnost: 100 kg Hmotnost: 10,5 kg Dodáváno v demontu.

Kancelářská židle KA-E807 ekokůže Zelená

Kancelářské křeslo má propracované, elegantní křivky opěráku čalouněném černou ekokůží s decentním prošitím. Křeslo má červené či zelené látkové detaily karbonového vzoru, ale také aerodynamické otvory čalouněné černou látkou MESH. K pohodlnému sezení tato židle nabízí polstrovaný sedák čalouněný černou ekokůží a červenou či zelenou látkou s karbonovým vzorem. Sedák i opěrák zdobí látková paspule červené barvy s karbonovým vzorem. Ruce si můžete pohodlně opřít o pevné plastové područky černé barvy. Díky kvalitnímu plynovému pístu je židle výškově nastavitelná. Židle má též houpací mechanismus a díky velkému šroubu pod sedákem lze upravovat tuhost pohupu. Kříž je z tvrzeného černého plastu a je na plastových kolečkách vhodnými na koberce.
Barva:červená / černá zelená / černá Výběr barvy zvolte ve variantě produktu. Rozměry:šířka: 63 cmhloubka: 63 cm výška: 111 – 120 cm šířka sedu: 39 cm hloubka sedu: 50 cmvýška sedu: 46 – 55 cmMateriál:látka / ekokůže / plast / kov
Nosnost:120 kg
Dodáváno v demontu.,Kancelářské křeslo má propracované, elegantní křivky opěráku čalouněném černou ekokůží s decentním prošitím. Křeslo má červené či zelené látkové detaily karbonového vzoru, ale také aerodynamické otvory čalouněné černou látkou MESH. K pohodlnému sezení tato židle nabízí polstrovaný sedák čalouněný černou ekokůží a červenou či zelenou látkou s karbonovým vzorem. Sedák i opěrák zdobí látková paspule červené barvy s karbonovým vzorem. Ruce si můžete pohodlně opřít o pevné plastové područky černé barvy. Díky kvalitnímu plynovému pístu je židle výškově nastavitelná. Židle má též houpací mechanismus a díky velkému šroubu pod sedákem lze upravovat tuhost pohupu. Kříž je z tvrzeného černého plastu a je na plastových kolečkách vhodnými na koberce.
Barva:červená / černá zelená / černá Výběr barvy zvolte ve variantě produktu. Rozměry:šířka: 63 cmhloubka: 63 cm výška: 111 – 120 cm šířka sedu: 39 cm hloubka sedu: 50 cmvýška sedu: 46 – 55 cmMateriál:látka / ekokůže / plast / kov
Nosnost:120 kg
Dodáváno v demontu.