Hotová žakárová záclona CASTELA 350 x 160 cm

  První pohled při vstupu do místnosti patří většinou oknu. Upoutá nás světlo, které tudy proudí do místnosti. A působí... více informací »
Hotová žakárová záclona CASTELA 350 x 160 cm
Značka: Decodoma
399 Kč
Přejít do obchodu »
  První pohled při vstupu do místnosti patří většinou oknu. Upoutá nás světlo, které tudy proudí do místnosti. A působí...

 

První pohled při vstupu do místnosti patří většinou oknu. Upoutá nás světlo, které tudy proudí do místnosti. A působí ještě příjemněji, je-li rozptýlené přes pěkné záclony, které oddělí váš prostor od okolí, zútulní interiér, přinesou vzdušnost i pocit čistoty. 

Pro místnosti, kde je zapotřebí zastínění jako ložnice a místnosti orientované do ulice, jsou vhodnější záclony s hustě rozloženým dekorem. A naopak okna do dvora či zahrady a okna ve volném prostoru ozdobte lehčími záclonami s jemnými vzory. Ty také můžete více nařasit do vzdušných varhánků, výraznější dekory je zase lepší rozprostřít před oknem a nechat vyznít v ploše.

Hotová žakárová záclona CASTELA 350 x 160 cm

 

  • ihned k pověšení na žabky
  • nejčastější rozměr 350 x 160 cm
  • nadčasová záclona do jakéhokoliv interiéru
  • v nabídce i jako balkonový komplet

Záclona Castela vás na první pohled zaujme tradičním celoplošným ornamentálním vzorem, který zakončuje zdobná bordura. Hotová neboli kusová záclona je střižená přesně na míru a má začištěné okraje. Tuto záclonu není třeba nijak upravovat, stačí ji jenom rozbalit a pověsit na žabky. Tuto záclonu si můžete pořídit jak v klasickém provedení, tak v kompletu pro okno a balkonové dveře.

Je vyrobená ze 100% polyesteru, který si neklade vysoké nároky na údržbu. Záclonu doporučujeme prát na 30 °C při programu na jemné prádlo. Záclona Castela se snadno udržuje, je tvarově stálá a nežloutne.

Diskontní výrobek Hotová žakárová záclona CASTELA 350 x 160 cm od předního výrobce Decodoma snadno seženete již dnes výhodně. Nyní pořídíte od 399 Kč.