Super strečové potahy GLAMOUR cihlové dvojkřeslo s dřevěnými rukojeťmi (š. 140 – 170 cm)

Nebaví Vás pohled na opotřebené potahy Vaší staré sedací soupravy? Máme pro vás řešení! S našimi super strešovými potahy... více informací »
Super strečové potahy GLAMOUR cihlové dvojkřeslo s dřevěnými rukojeťmi (š. 140 - 170 cm)
Značka: Nueva Textura
1 495 Kč
Přejít do obchodu »
Nebaví Vás pohled na opotřebené potahy Vaší staré sedací soupravy? Máme pro vás řešení! S našimi super strešovými potahy...

Nebaví Vás pohled na opotřebené potahy Vaší staré sedací soupravy? Máme pro vás řešení! S našimi super strešovými potahy změníte vzhled vaší staré sedací soupravy během chvilky. Napínací přehozy španělské výroby jsou vysoce roztažitelné všemi směry a přizpůsobí se lehce každému typu sedací soupravy a navíc vypadají skutečně šik!

Super strečové potahy na mají výraznou strukturu a jsou vyrobeny z prvotřídního materiálu. Jednobarevný a vysoce elastický úplet s 60 % přírodních bavlněných vláken je příjemný na dotek a snadno se udržuje. Dokonale ochrání Vaši sedací soupravu před poničením dětmi nebo Vašimi domácími mazlíčky.

K napínacímu potahu doporučujeme zakoupit upevňovací váleček k dokonalému zafixování potahu.

  • Vyrobeno ve Španělsku.
  • Lze prát v pračce na 30 °C.
  • Materiál: 60% bavlna, 32% polyester, 8% elastan

Unikátní a oblíbený kus Super strečové potahy GLAMOUR cihlové dvojkřeslo s dřevěnými rukojeťmi (š. 140 - 170 cm) od společnosti Nueva Textura jednoduše naleznete právě nyní opravdu levně. Ceny již od 1 495 Kč.