impra-nabytek.cz

Zahradní slunečník Ø 330 cm D2556

Akční a ve slevě produkt Zahradní slunečník Ø 330 cm D2556 od společnosti s výborným jménem DE jde pořídit v aktuální nabídce v akci. Nabídka od 2 980 Kč. EAN: 46618
Zahradní slunečník Ø 330 cm D2556 Dekorhome
Přejít do obchodu »
Značka: DE
2 980
Detailní popis produktu

Pro všechny milovníky velkých, lehkých hliníkových slunečníků.Tento elegantní slunečník z nerez hliníku má průměr 330 cm je robustní a díky hladkému chodu kliky velmi snadno rozložitelný a uzavíratelný. Je stabilní díky křížovému podstavci a může být umístěn kdekoliv. Robustní stožár je vyroben z lehkého hliníku a lze ho rozebrat pro úsporu místa a snadnou přepravu. Má stabilní vzpěry,  pevné prošívané švy a je vyroben z voděodpudivého materiálu.
Ideální ochrana proti slunečnímu záření v zahradě.Průměr: 330 cmVýška: 240 cmPrůměr trubky: 48 mmVrchní materiál: 100% polyesterMateriál stožáru: hliníkBarva: zelenáPodstavec součástí.,Pro všechny milovníky velkých, lehkých hliníkových slunečníků.Tento elegantní slunečník z nerez hliníku má průměr 330 cm je robustní a díky hladkému chodu kliky velmi snadno rozložitelný a uzavíratelný. Je stabilní díky křížovému podstavci a může být umístěn kdekoliv. Robustní stožár je vyroben z lehkého hliníku a lze ho rozebrat pro úsporu místa a snadnou přepravu. Má stabilní vzpěry,  pevné prošívané švy a je vyroben z voděodpudivého materiálu.
Ideální ochrana proti slunečnímu záření v zahradě.Průměr: 330 cmVýška: 240 cmPrůměr trubky: 48 mmVrchní materiál: 100% polyesterMateriál stožáru: hliníkBarva: zelenáPodstavec součástí.