Hom`in OBÝVACÍ STĚNA, bílá, barvy dubu

Obývací stěna nadchne atraktivními a funkčními prvky. Lesklé bílé provedení elegantně doplňují prvky barvy divokého dubu,... více informací »
Hom`in OBÝVACÍ STĚNA
Značka: Hom`in
14 399 Kč
Přejít do obchodu »
Obývací stěna nadchne atraktivními a funkčními prvky. Lesklé bílé provedení elegantně doplňují prvky barvy divokého dubu,...

Obývací stěna nadchne atraktivními a funkčními prvky. Lesklé bílé provedení elegantně doplňují prvky barvy divokého dubu, které vnesou teplo do jejího vzhledu. TV-komoda je šikovně z obou stran orámovaná vitrínou a skříňkou, takže je televizor hezky uprostřed celé sestavy. TV-komoda disponuje 2 dvířky a 1 otevřenou přihrádkou, která je optimálním místem pro pro televizní techniku jako DVD přehravač nebo hrací konzoli. Vitrína a skříňka dohromady disponují 12 vkládacími policemi, takže si jejich vnitřní prostor můžete libovolně uspořádat. Prosklené části jsou ideální k prezentaci dekorace, vzácných sbírek nebo třeba porcelánu. Působnost ještě zdůrazní osvětlení, které je jejich součástí. Celou sestavu doplní nástěnná police o šířce cca 160 cm, která je ideálním místem pro rodinné fotografie. Obývací stěna s osvětlením je praktickým i estetickým doplňkem každého obývacího pokoje. – **TYP:89-265-17,KP:BÍLÁ/DŘEVO – **VYS.LESK,VČ.OSVĚTLENÍ – **Š/V/H: 340/196/40 CM. Barva – bílá. Materiál – sklo, kompozitní dřevo.

Kvalitní produkt Hom`in OBÝVACÍ STĚNA, bílá, barvy dubu od společnosti Hom`in snadno získáte tady skutečně levně. Právě lze objednat jen za 14 399 Kč.