Nepropustné prostěradlo FROTÉ dvojlůžko

Jedná se o chytrou kombinaci napínacího froté prostěradla a nepropustné podložky. Chrání matraci proti mechanickému poškození... více informací »
Nepropustné prostěradlo FROTÉ dvojlůžko
Značka: Decodoma
849 Kč
Přejít do obchodu »
Jedná se o chytrou kombinaci napínacího froté prostěradla a nepropustné podložky. Chrání matraci proti mechanickému poškození...

Jedná se o chytrou kombinaci napínacího froté prostěradla a nepropustné podložky. Chrání matraci proti mechanickému poškození jako klasické prostěradlo, díky polyuretanovému zátěru nepropustí žádnou tekutinu a tím zajistí vysokou hygienu lůžka

Voděodolné prostěradlo je navrženo především pro zdravotnická zařízení. Polyuretanová speciální membrána je nepropustná směrem dolů, ale paropropustná směrem nahoru, což znamená, že prostěradlo „dýchá“.

Prodyšné nepropustné prostěradlo můžete zakoupit na dětskou postýlku 60 x 120 cm, dětskou postel 70 x 140 cm, jednolůžko 90 x 200 cm nebo dvojlůžko 180 x 200 cm. Prostěradlo má po obvodu gumu v tunýlku pro snadnou výměnu. Je vhodné pro matrace až do výšky 20 cm. Praní doporučujeme na 90 °C.

 

 

Složení horního froté: 82 % bavlna, 18 % polyester

Složení spodní vrstvy: 100 % polyethylen

Nežehlivá úprava: ano

Tento akční a ve slevě produkt Nepropustné prostěradlo FROTÉ dvojlůžko značky Decodoma jednoduše můžete sehnat na našich stránkách opravdu levně! Cena již od 849 Kč.