Kancelářské křeslo BERKEL ekokůže / látka Černá / červená

Kancelářské křeslo BERKEL je očalouněno ekokůží v kombinaci s membránovou tkaninou pro lepší prodyšnost, a to ve dvou... více informací »
Kancelářské křeslo BERKEL ekokůže / látka Černá / červená
Značka: Halmar
2 617 Kč
Přejít do obchodu »
Kancelářské křeslo BERKEL je očalouněno ekokůží v kombinaci s membránovou tkaninou pro lepší prodyšnost, a to ve dvou...

Kancelářské křeslo BERKEL je očalouněno ekokůží v kombinaci s membránovou tkaninou pro lepší prodyšnost, a to ve dvou barevných variantách: černá / červená a černá / šedá. Opěrka zad disponuje pohodlným podhlavníkem a dvěma efektními otvory, které usnadňují manipulaci se židlí. Pohodlný ergonomický sedák zajistí správnou oporu při dlouhém sezení.Kancelářská židle Berkel má nastavitelnou výšku sedu a pyšní se mechanismem TILT. Jedná se téměř o shodnou mechaniku jako je ta houpací. Tento mechanismus umožňuje nastavit výšku sedadla a blokaci opěradla ve zvolené poloze. Díky mechanismu TILT snadno přeměníte židli na houpací nebo klasickou. Během dlouhého sezení doporučujeme střídat funkci houpání a pevného zajištění židle.Stabilní pětiramenný kříž je vyrobený z kvalitního tvrzeného plastu s plastovými kolečky.Barva:černá / šedáčerná / červenáVýběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.Materiál:plast / látka / ekokůžeRozměry:šířka: 62 cmhloubka: 63 cmvýška: 108 – 117 cmvýška sedu: 44 – 56 cmHmotnost:21,7 kg Dodáváno v demontu.,Kancelářské křeslo BERKEL je očalouněno ekokůží v kombinaci s membránovou tkaninou pro lepší prodyšnost, a to ve dvou barevných variantách: černá / červená a černá / šedá. Opěrka zad disponuje pohodlným podhlavníkem a dvěma efektními otvory, které usnadňují manipulaci se židlí. Pohodlný ergonomický sedák zajistí správnou oporu při dlouhém sezení.Kancelářská židle Berkel má nastavitelnou výšku sedu a pyšní se mechanismem TILT. Jedná se téměř o shodnou mechaniku jako je ta houpací. Tento mechanismus umožňuje nastavit výšku sedadla a blokaci opěradla ve zvolené poloze. Díky mechanismu TILT snadno přeměníte židli na houpací nebo klasickou. Během dlouhého sezení doporučujeme střídat funkci houpání a pevného zajištění židle.Stabilní pětiramenný kříž je vyrobený z kvalitního tvrzeného plastu s plastovými kolečky.Barva:černá / šedáčerná / červenáVýběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.Materiál:plast / látka / ekokůžeRozměry:šířka: 62 cmhloubka: 63 cmvýška: 108 – 117 cmvýška sedu: 44 – 56 cmHmotnost:21,7 kg Dodáváno v demontu.

Tento zlevněný produkt Kancelářské křeslo BERKEL ekokůže / látka Černá / červená od výrobce s dlouholetou historií Halmar lze zakoupit právě nyní skutečně výhodně. Právě teď za cenu 2 617 Kč.