Houpací křeslo LIBERTO

Designové houpací křeslo LIBERTO láká k tomu se do něj usadit, odpočívat nebo relaxovat s dobrou knihou. Houpací křeslo je... více informací »
Produkt bez obrázku
6 527 Kč
Přejít do obchodu »
Designové houpací křeslo LIBERTO láká k tomu se do něj usadit, odpočívat nebo relaxovat s dobrou knihou. Houpací křeslo je...

Designové houpací křeslo LIBERTO láká k tomu se do něj usadit, odpočívat nebo relaxovat s dobrou knihou. Houpací křeslo je čalouněné chlupatou a jemnou látkou v barevném provedení: krémová. Houpací podnož je vyrobena z chromované oceli ve zlaté barvě. K maximálnímu pocitu pohodlí přispívá tvar křesla, silný sedák a čalouněné područky. Barva:krémová / zlatáMateriál:látka / ocelRozměry:šířka: 72 cmhloubka: 100 cmvýška: 106 cmvýška sedu: 46 cmDodáváno v demontu.,Designové houpací křeslo LIBERTO láká k tomu se do něj usadit, odpočívat nebo relaxovat s dobrou knihou. Houpací křeslo je čalouněné chlupatou a jemnou látkou v barevném provedení: krémová. Houpací podnož je vyrobena z chromované oceli ve zlaté barvě. K maximálnímu pocitu pohodlí přispívá tvar křesla, silný sedák a čalouněné područky. Barva:krémová / zlatáMateriál:látka / ocelRozměry:šířka: 72 cmhloubka: 100 cmvýška: 106 cmvýška sedu: 46 cmDodáváno v demontu.

Velmi oblíbený produkt Houpací křeslo LIBERTO od našeho předního výrobce Halmar lze získat právě teď za skvělou cenu. Aktuálně výhodně za 6 527 Kč.