Valnatura KONFERENČNÍ STOLEK, černá, barvy dubu, dřevo, kov, 110/70/45 cm

Konferenční stolek z masivního dubu a kovu v sobě spojuje prvky rustikálního designu a moderního venkovského vzhledu. Železné... více informací »
Valnatura KONFERENČNÍ STOLEK
Značka: Valnatura
8 199 Kč9 999 Kč Sleva -18%
Přejít do obchodu »
Konferenční stolek z masivního dubu a kovu v sobě spojuje prvky rustikálního designu a moderního venkovského vzhledu. Železné...

Konferenční stolek z masivního dubu a kovu v sobě spojuje prvky rustikálního designu a moderního venkovského vzhledu. Železné nohy ve tvaru 'U' v černé barvě vytvářejí stabilní rám. Deska stolku o rozměru cca 110 x 70 cm k rámu krásně kontrastuje a nabízí dostatek místa pro odložení novin, nápojů i pamlsků. Každá deska je navíc díky jedinečné struktuře dřeva unikátem! Konferenční stolek ze dřeva a kovu vnese do každé domácnosti kousek přírody a stylu. – **TYP: 58733EI8,PL:DUB MASIV – **OLEJ.,OBLINA,PRŮBĚŽNÁ – **LAMELA,KONSTR.:KOV ČERNÁ PB. Barva – černá. Materiál – dub.

Tento akční kus Valnatura KONFERENČNÍ STOLEK, černá, barvy dubu, dřevo, kov, 110/70/45 cm od populární značky Valnatura jednoduše můžete získat právě teď ve výprodejové akci! Teď za akční cenu 8 199 Kč.