Konferenční stolek KIM

Elegantní konferenční stolek KIM s nádechem industirálního stylu je vhodný do každého obývacího pokoje. Stolek má desku... více informací »
Produkt bez obrázku
2 450 Kč
Přejít do obchodu »
Elegantní konferenční stolek KIM s nádechem industirálního stylu je vhodný do každého obývacího pokoje. Stolek má desku...

Elegantní konferenční stolek KIM s nádechem industirálního stylu je vhodný do každého obývacího pokoje. Stolek má desku vyrobenou z kvalitní MDF v trendy barevném provedení: bílý mramor. Zajímavá kovová podnož je lakovaná černou barvou. Barva:bílý mramor / černáMateriál:MDF / kovRozměry:šířka: 50 cmhloubka: 50 cm výška: 40 cmHmotnost: 12 kgDodáváno v demontu.,Elegantní konferenční stolek KIM s nádechem industirálního stylu je vhodný do každého obývacího pokoje. Stolek má desku vyrobenou z kvalitní MDF v trendy barevném provedení: bílý mramor. Zajímavá kovová podnož je lakovaná černou barvou. Barva:bílý mramor / černáMateriál:MDF / kovRozměry:šířka: 50 cmhloubka: 50 cm výška: 40 cmHmotnost: 12 kgDodáváno v demontu.

Nejprodávanější produkt Konferenční stolek KIM originál od značky Halmar snadno můžete sehnat teď trvale výhodně. Právě nyní za skvělou cenu 2 450 Kč.