impra-nabytek.cz

Zatemňovací závěs UNNI šedý sada 2 ks 140 x 180 cm

Zlevněný výrobek Zatemňovací závěs UNNI šedý sada 2 ks 140 x 180 cm od výrobce Decodoma jednoduše seženete u nás teď za výprodejovou cenu! Nabídky od 1 499 Kč.
EAN: 4avc7ed22c856df41d39d4806a468b3a
Zatemňovací závěs UNNI šedý sada 2 ks 140 x 180 cm
Přejít do obchodu »
Značka: Decodoma
1 499
  • 70% zatemnění
  • tlumí zvuk
  • luxusní vzhled protkávaný kontrastní nitkou
  • volné zavěšení či nařasení

Hotový a velmi elegantní zatemňovací závěs, ušitý z kvalitní a pevné  polyesterové látky typu BLACKOUT o vysoké gramáži zajistí ideální podmínky pro váš nerušený spánek. Látka je tkaná ze 3 vrstev, které zajišťují velmi malou propustnost světla a zároveň tlumí hluk. Závěs ušitý z tohoto typu látky se snadno udržuje a má velmi dobrou tvarovou i barevnou stálost. Jemný saténový lesk dodává závěsu luxusní vzhled.

Závěs je obšitý a s našitou univerzální řasící stuhou v transparentní barvě, která je vhodná pro uchycení na klasické žabky nebo závěsné háčky. Až doma se tak můžete rozhodnout, zda závěs nařasíte nebo řasení nevyužijete a necháte si závěs rovný v plné délce. Nařasení je velmi jednoduché – stačí zatáhnout za stahovací šňůrky na konci závěsu. Nařasením dojde ke zkrácení šířky závěsu zhruba na polovinu, v závislosti na zvolené hustotě řasení; výška závěsu zůstává stejná. 

Nabízíme ve dvou výškách, vždy samostatně nebo jako zvýhodněnou sadu 2 kusů.