Nerezový tlakový hrnec PROFI 7 l

technická novinka - silikonový ventil pro větší bezpečnost  kratší doba přípravy pokrmů úspora energie na všechny typy... více informací »
Nerezový tlakový hrnec PROFI 7 l
Značka: Decodoma
999 Kč
Přejít do obchodu »
technická novinka - silikonový ventil pro větší bezpečnost  kratší doba přípravy pokrmů úspora energie na všechny typy...
  • technická novinka – silikonový ventil pro větší bezpečnost 
  • kratší doba přípravy pokrmů
  • úspora energie
  • na všechny typy varných ploch

Tlakový hrnec s  poklicí rovného tvaru je opatřen silným 3vrstvým akutermickým dnem, které díky svým vlastnostem výrazně spoří tepelnou energii i čas strávený při přípravě pokrmů. Hrnec je opatřen pružným víkem s tvarovanou rukojetí a s bezpečnostním a pracovním ventilem pro upouštění tlaku. Hrnec je vhodný na všechny typy tepelných zdrojů.

Max. výška naplnění hrnce je vyznačena z vnější strany nádoby. Tlakový hrnec je opatřen speciálním třetím silikonovým ventilem, který slouží jako další pojistka pro případ, kdyby oba standardní ventily selhaly. Při tlaku převyšujícím 2 bary se tento ventil sám uvolní, aby mohlo dojít ke snížení tlaku v nádobě a nedošlo k jejímu poškození či vymrštění víka. Silikonový ventil je umístěn tak, aby při uvolnění neohrozil nikoho v bezprostřední blízkosti hrnce. Jedná se o technickou novinku zajišťující větší bezpečnost spotřebitele. Součástí balení je návod s uvedenými časy pro přípravu vybraných potravin.

Materiál: nerezová ocel

Rozměry: objem celé nádoby (ne objem pracovní)  7 l, pr. 21 cm, v. 19,5 cm

Oblíbený a kvalitní kus Nerezový tlakový hrnec PROFI 7 l originál od značky Decodoma získáte právě teď skutečně levně. Aktuálně v akci za 999 Kč.