impra-nabytek.cz

Zahradní ratanová lavice D6712 krémová

Unikátní kus Zahradní ratanová lavice D6712 krémová od oblíbené značky DE jednoduše seženete tady teď se slevou. Teď za akční cenu 3 490 Kč. EAN: 63845
Zahradní ratanová lavice D6712 krémová Dekorhome
Přejít do obchodu »
Značka: DE
3 490
Detailní popis produktu

Tato ratanová lavice pojme až 2 osoby a je ideální na balkon nebo terasu. Díky opěrce zad a područkám můžete pohodlně sedět.
Polyrattan je velmi stabilní, rovnoměrně navinuté plastové vlákno, které bylo vyvinuto speciálně pro zahradní nábytek. Je odolný proti povětrnostním vlivům, UV záření, odpuzuje nečistoty a snadno se čistí. Vlákna jsou pro přirozený vzhled mírně zdrsněná.Barva: béžováMateriál: umělý ratan (100% polyetylen) / kov Rozměry: šířka: 122 cm hloubka: 55 cmvýška: 90 cmDodáváno v demontu. ,Tato ratanová lavice pojme až 2 osoby a je ideální na balkon nebo terasu. Díky opěrce zad a područkám můžete pohodlně sedět.
Polyrattan je velmi stabilní, rovnoměrně navinuté plastové vlákno, které bylo vyvinuto speciálně pro zahradní nábytek. Je odolný proti povětrnostním vlivům, UV záření, odpuzuje nečistoty a snadno se čistí. Vlákna jsou pro přirozený vzhled mírně zdrsněná.Barva: béžováMateriál: umělý ratan (100% polyetylen) / kov Rozměry: šířka: 122 cm hloubka: 55 cmvýška: 90 cmDodáváno v demontu.