Dvoustupňový brousek na nože

karbidový kámen pro hrubé broušení keramický kámen pro jemné broušení a leštění i na zoubkované a vroubkované ostří ... více informací »
Dvoustupňový brousek na nože
Značka: Decodoma
639 Kč
Přejít do obchodu »
karbidový kámen pro hrubé broušení keramický kámen pro jemné broušení a leštění i na zoubkované a vroubkované ostří ...
  • karbidový kámen pro hrubé broušení
  • keramický kámen pro jemné broušení a leštění
  • i na zoubkované a vroubkované ostří

Dvoustupňový brousek na nože německého výrobce Wüsthof se stane vaším nejlepším pomocníkem. Je vyroben z vysoce odolného plastu a je vybaven 2 brusnými kameny pro různé použití. Karbidový kámen je vhodný pro hrubé broušení, keramický kámen pro jemné broušení a leštění. Keramický kámen můžete použít i na zoubkované a vroubkované ostří. Měkká ergonomická rukojeť padne přesně do dlaně. 

Návod k použití:

1. Brousek položte na pevný stůl a jednou rukou jej pevně držte za rukojeť. Druhou rukou uchopte rukojeť nože.

2. Zadní konec čepele nože vložte do drážky s brusnými lamelami v úhlu 90°, poté čepel za použití mírného tlaku na čepel protáhněte do špičky. Opakujte tuto akci vždy od zadního konce čepele do špičky (nikdy tam a zpět) a to buď prostřednictvím karbidové nebo keramické drážky.

3. Pro maximální účinek by čepele měly být čištěny před a po každém broušení. Tento postup doporučujeme opakovat alespoň 5x pro každý kámen.

4. Po použití brousku jej očistěte vlhkým hadříkem nebo jemným kartáčkem vytřete do sucha. Neoplachujte tekoucí vodou.

 

Materiál: plast, karbidový kámen, keramický kámen

Není vhodné do myčky nádobí

Tento zlevněný kus Dvoustupňový brousek na nože od výrobce Decodoma snadno můžete sehnat u nás právě v akci! Cena od 639 Kč.