impra-nabytek.cz

Pergola s boční stěnou a moskytiérou 3×3

Tento designový výrobek Pergola s boční stěnou a moskytiérou 3x3 od známé značky WH seženete tady opravdu výhodně. Akční cena již od 29 008 Kč. EAN: 62172
Pergola s boční stěnou a moskytiérou 3x3
Přejít do obchodu »
Značka: WH
29 008
Detailní popis produktu

Pergola s boční stěnou a sítí proti komárům (moskytiérou) má pevnou hliníkovou konstrukci. Střecha je průsvitná z polykarbonátu odolného vůči povětrnostním vlivům a UV záření.
Střecha pergoly je možné používat i při dešti, nesmí to být však silný déšť, bouře či krupobití
Na zimní období je nutno střechu pergoly demontovat, protože střešní vzpěry nejsou určeny pro sněhovou zátěž.Pergola je osazena šrouby, které jsou vyrobeny z oceli.Materiál:konstrukce – hliník střecha – polykarbonátRozměry:celková výška: 262 cmcelková šířka: 360 cmcelková hloubka: 300 cmvýška průchodu: 192 cmtloušťka sloupků: 7,5 x 7,5 cm tloušťka střešních vzpěr: 3 x 2,5 cmDodáváno v demontu.,Pergola s boční stěnou a sítí proti komárům (moskytiérou) má pevnou hliníkovou konstrukci. Střecha je průsvitná z polykarbonátu odolného vůči povětrnostním vlivům a UV záření.
Střecha pergoly je možné používat i při dešti, nesmí to být však silný déšť, bouře či krupobití
Na zimní období je nutno střechu pergoly demontovat, protože střešní vzpěry nejsou určeny pro sněhovou zátěž.Pergola je osazena šrouby, které jsou vyrobeny z oceli.Materiál:konstrukce – hliník střecha – polykarbonátRozměry:celková výška: 262 cmcelková šířka: 360 cmcelková hloubka: 300 cmvýška průchodu: 192 cmtloušťka sloupků: 7,5 x 7,5 cm tloušťka střešních vzpěr: 3 x 2,5 cmDodáváno v demontu.