Smaltovaný hrnec s poklicí MARIGOLD RED 4,7 l

atraktivní design vhodné i na indukci skleněná poklice s otvorem pro únimk páry   Krásné smaltované hrnce ve výrazné... více informací »
Smaltovaný hrnec s poklicí MARIGOLD RED 4
Značka: Decodoma
549 Kč
Přejít do obchodu »
atraktivní design vhodné i na indukci skleněná poklice s otvorem pro únimk páry   Krásné smaltované hrnce ve výrazné...
  • atraktivní design
  • vhodné i na indukci
  • skleněná poklice s otvorem pro únimk páry

 

Krásné smaltované hrnce ve výrazné energické barvě se skleněnými poklicemi skoncují s všedností ve vaší kuchyni. Smaltovaná ocel je osvědčený materiál pro výrobu kvalitního nádobí určeného ke každodennímu použití. Praktický profil hrnců zabrání rozlévání. Každý hrnec má skleněnou pokličku s otvorem pro únik páry. Smaltové nádobí je hygienické – smalt chrání potraviny proti pronikání škodlivých kovových iontů a na hladkém povrchu se nemnoží bakterie. Hrnce lze použít na všechny typy varných ploch včetně indukce. Bez pokliček můžete vkládat do trouby na 200 °C. Snadno je umyjete v myčce nádobí. Nabízíme ve 3 velikostech. 

TIP ke smaltovaným hrncům: sůl přidávaná do studené vody může zanechat na dně hrnce fleky. Proto sůl přidávejte vždy až do vroucí vody.

 

Materiál: kov, smalt, sklo

Rozměry: objem 4,7 l

Unikátní a žádaný produkt Smaltovaný hrnec s poklicí MARIGOLD RED 4,7 l od výrobce Decodoma jednoduše naleznete tady v akci. Právě teď jen za 549 Kč.