Ruční šlehač s otočnou mísou SR3140

otočná odnímatelná mísa vyklápěcí rameno šlehací metly a hnětací háky 5 rychlostí + turbo   Tento ruční šlehač se... více informací »
Ruční šlehač s otočnou mísou SR3140
Značka: Decodoma
1 199 Kč
Přejít do obchodu »
otočná odnímatelná mísa vyklápěcí rameno šlehací metly a hnětací háky 5 rychlostí + turbo   Tento ruční šlehač se...
  • otočná odnímatelná mísa
  • vyklápěcí rameno
  • šlehací metly a hnětací háky
  • 5 rychlostí + turbo

 

Tento ruční šlehač se stane vaším nepostradatelným a nejoblíbenějším pomocníkem v kuchyni. Jeho předností je odnímatelná mísa s víkem, kterou při míchání jednoduše vložíte do stojanu a může se začít šlehat. S metlami si pohodlně připravíte řídká těsta,domácí šlehačku, dortové krémy, žloutkovou pěnu nebo krásně nadýchaný sníh. Hnětací háky pomůžou s přípravou třeného, kynutého a perníkového těsta. Jeho snadná obsuha vás prostě nadchne. Příkon výkonného 300W motoru lze snadno regulovat. Můžete si zvolit z 5 rychlostí. Vhod jistě přijde i tlačítko „turbo“, po jehož stisku dojde k nárůstu výkonu na maximální možnou úroveň. To vám usnadní práci například při přípravě hustého těsta nebo většího množství krému. Díky praktickému vyklápěcímu rameni můžete jednoduše kontrolovat hustotu těsta nebo přidávat další ingredience. Klíčové součásti šlehače jsou z nerezové oceli, tělo šlehače je z odolného hladkého plastu.  V myčce lze mýt metly, mísu a víko.

 

Materiál: nerezová ocel, odolný hladký plast

Příkon: 300 W

Objem nádoby: 3,4 l

Tlačítko pro vyjmutí metel

Funkce Turbo

Bezpečnostní pojistka

Napětí: 220 – 240 V.50/60 Hz

Unikátní kus Ruční šlehač s otočnou mísou SR3140 od známého výrobce Decodoma získáte tady teď téměř zdarma. Nabídka od 1 199 Kč.