impra-nabytek.cz

Super strečové potahy NIAGARA tabáková křeslo s dřevěnými rukojeťmi (š. 50 – 80 cm)

Tento nejprodávanější produkt Super strečové potahy NIAGARA tabáková křeslo s dřevěnými rukojeťmi (š. 50 - 80 cm) od známé společnosti Nueva Textura získáte na našich stránkách za akční cenu! Akční cena 1 095 Kč.
EAN: 9f5703f5175dfabe09a1dbabbf93c
Super strečové potahy NIAGARA tabáková křeslo s dřevěnými rukojeťmi (š. 50 - 80 cm)
Detailní popis produktu

 

Zaslouží si vaše křeslo nový kabátek? Toužíte po změně, ale vaše křesílko ještě slouží, jen je trošku „unavené“ na pohled?

Máme pro vás řešení! S našimi super strečovými napínacími potahy změníte vzhled vašeho starého, ale oblíbeného křesla během chvilky.

 

Nový „svetr“ pro vaše křeslo

 

Super strečové napínací potahy ze silné kvalitní tkaniny s výraznou strukturou jsou mimořádně roztažitelné všemi směry. Snadno se přizpůsobí téměř každému typu křesla – jednoduše je obléknete vašemu křeslu jako svetr. Navíc vypadají skutečně šik! 

Jedinečná plastická struktura 

 

 

Španělské super strečové potahy jsou vyrobeny z vysoce pružného úpletu s 60 % přírodních bavlněných vláken. Jsou příjemné na dotek a snadno se udržují.

Čisté jednobarevné provedení dává vyniknout výrazné elegantní struktuře, která je výsledkem unikátní patentované technologie a prvotřídního materiálu. 

Díky mimořádné elasticitě potah perfektně přilne ke křeslu a drží na místě.

 

Superstrečové potahy se snadno nasazují a vyměňují. Dokonale ochrání vaše křeslo před poničením dětmi nebo vašimi domácími mazlíčky. Lze prát v pračce na 30 °C.

K napínacímu potahu lze zakoupit upevňovací váleček k dokonalému zafixování potahu.

 

  • Vyrobeny ve Španělsku.
  • Lze prát v pračce na 30 °C.
  • Materiál: 60 % bavlna, 32 % polyester,  8% elastan