Beldomo Speed SEDACÍ SOUPRAVA, textil, šedá

Sedací souprava je ideálním kompromisem do každého obýváku. Šedě ocelová barva s kontrastními švy v béžové doplní každý... více informací »
Beldomo Speed SEDACÍ SOUPRAVA
Značka: Beldomo Speed
49 199 Kč59 999 Kč Sleva -18%
Přejít do obchodu »
Sedací souprava je ideálním kompromisem do každého obýváku. Šedě ocelová barva s kontrastními švy v béžové doplní každý...

Sedací souprava je ideálním kompromisem do každého obýváku. Šedě ocelová barva s kontrastními švy v béžové doplní každý styl i barvu zařízení. Také velikost ramene cca 260 x 320 cm se vejde do každého pokoje a nabízí místo pro 3 osoby. Konstrukce typu boxspring zaručí velmi pohodlné posezení. Za příplatek jsou v našich obchodních domech k dostání různé varianty, barevné alternativy, příslušenství a doplňkový nábytek. Základní verzi pohovky tak lze doplnit o praktický úložný prostor, funkci lůžka nebo nastavitelné hlavové opěrky či područky. Sedačku lze ideálně přizpůsobit vašim potřebám a požadavkům.  Sedačka pro dlouhodobé posezení a nekonečný relax, která se hodí do každého obývacího pokoje! – **POT.:HOLIDAY STELL, PG:2,K- – **ŠEV,BA:AHOL1,5ST-SE-3RST,SI – **BOXSPR.,KOV.NOHY,VČ.3ST-VER.. Barva – šedá. Materiál – .

Vynikající kus Beldomo Speed SEDACÍ SOUPRAVA, textil, šedá originál od výrobce Beldomo Speed naleznete u nás nyní za výhodnou cenu. Nabídka již od 49 199 Kč.