Svíčka sójová ve skle ROZKVETLÁ LOUKA

silnostěnné sklo s dlouhou životností upcyklované sklo = nové poslání pro původní dosloužilé produkty přispívá k lepšímu... více informací »
Svíčka sójová ve skle ROZKVETLÁ LOUKA
Značka: Decodoma
489 Kč
Přejít do obchodu »
silnostěnné sklo s dlouhou životností upcyklované sklo = nové poslání pro původní dosloužilé produkty přispívá k lepšímu...
  • silnostěnné sklo s dlouhou životností
  • upcyklované sklo = nové poslání pro původní dosloužilé produkty
  • přispívá k lepšímu životnímu prostředí
  • ruční řemeslná výroba

 

Dopřejte si relaxaci s vonnou sójovou svíčkou se svěží nasládlou vůní rozkvetlé louky. Přírodní sójový vosk s obsahem esenciálních olejů vás omámí svou plnou, čistou vůní v kombinaci vlčích máků, chrpy, pryskyřníku a heřmánku.

Svíčka je lita do ručně vyráběných sklenic z upcyklovaného skla (sklo, které již dosloužilo a nemělo uplatnění – například lahve od vína, piva či sektu, řemeslně přepracované pro nový účel). Sklenice má matný povrch, který krásně rozptyluje světlo a dodá prostoru příjemnou atmosféru. Dodáváno v papírové dóze s plechovým víčkem. Tyto svíčky přispívají alespoň malým dílkem k lepšímu životnímu prostředí na naší planetě. 

Svíčka je chráněna silným sklem, avšak nezapomeňte dbát na bezpečnost vašeho domova a nenechávejte ji hořet bez dozoru. 

 

Doba hoření: 20 hodin

Materiál: sklo iWas, sójový vosk

Rozměry: v. 9 x pr. 7,3 cm

Ve slevě výrobek Svíčka sójová ve skle ROZKVETLÁ LOUKA od společnosti s úžasnou pověstí Decodoma jde pořídit již dnes za výhodné peníze! V akci za cenu 489 Kč.