Konferenční stolek AHG-262 OAK divoký dub / černá

TV stolek přinese do Vašeho domova trochu industriálního šarmu. Obdélníkovou desku z MDF v dekoru divoký dub harmonicky doplňují... více informací »
Konferenční stolek AHG-262 OAK divoký dub / černá
Značka: Autronic
3 231 Kč
Přejít do obchodu »
TV stolek přinese do Vašeho domova trochu industriálního šarmu. Obdélníkovou desku z MDF v dekoru divoký dub harmonicky doplňují...

TV stolek přinese do Vašeho domova trochu industriálního šarmu. Obdélníkovou desku z MDF v dekoru divoký dub harmonicky doplňují černé kovové nohy do tvaru obráceného V, přecházející do dekorativního kování na bocích a horní straně desky.Obdélníková deska má rozměr 120 x 40 cm, tloušťku 10 cm. Nohy jsou obdélníkového průřezu a zakončené plastovými kluzáky. 
Barva:divoký dub / černáMateriál:MDF / kovRozměry:šířka: 120 cmhloubka: 40 cmvýška: 40 cmtloušťka desky: 10 cmNosnost:20 kgHmotnost:14,5 kgDodáváno v demontu.,TV stolek přinese do Vašeho domova trochu industriálního šarmu. Obdélníkovou desku z MDF v dekoru divoký dub harmonicky doplňují černé kovové nohy do tvaru obráceného V, přecházející do dekorativního kování na bocích a horní straně desky.Obdélníková deska má rozměr 120 x 40 cm, tloušťku 10 cm. Nohy jsou obdélníkového průřezu a zakončené plastovými kluzáky. 
Barva:divoký dub / černáMateriál:MDF / kovRozměry:šířka: 120 cmhloubka: 40 cmvýška: 40 cmtloušťka desky: 10 cmNosnost:20 kgHmotnost:14,5 kgDodáváno v demontu.

Tento kvalitní a žádaný výrobek Konferenční stolek AHG-262 OAK divoký dub / černá od oblíbené značky Autronic snadno můžete získat u nás za výprodejovou cenu! Nabídka již od 3 231 Kč.