impra-nabytek.cz

Super strečové potahy NIAGARA tabáková dvojkřeslo s dřevěnými rukojeťmi (š. 130 – 160 cm)

Tento žádaný produkt Super strečové potahy NIAGARA tabáková dvojkřeslo s dřevěnými rukojeťmi (š. 130 - 160 cm) od výrobce Nueva Textura jednoduše seženete na našich stránkách nyní levně. Nyní pořídíte jen za 1 595 Kč.
EAN: b36b1617110205a3852aae4833859
Super strečové potahy NIAGARA tabáková dvojkřeslo s dřevěnými rukojeťmi (š. 130 - 160 cm)
Detailní popis produktu

 

Zaslouží si vaše sedací souprava nebo křeslo nový kabátek? Toužíte po změně, ale vaše sedačka ještě slouží, jen je trošku „unavená“ na pohled?

Máme pro vás řešení! S našimi super strečovými napínacími potahy změníte vzhled vaší staré sedací soupravy nebo křesla během chvilky.

 

Nový „svetr“ pro vaši sedačku

 

Super strečové napínací potahy ze silné kvalitní tkaniny s výraznou strukturou jsou mimořádně roztažitelné všemi směry. Snadno se přizpůsobí téměř každému typu sedací soupravy či křesla – jednoduše je obléknete vaší sedačce jako svetr. Navíc vypadají skutečně šik! 

Jedinečná plastická struktura 

 

 

Španělské super strečové potahy jsou vyrobeny z vysoce pružného úpletu s 60 % přírodních bavlněných vláken. Jsou příjemné na dotek a snadno se udržují.

Čisté jednobarevné provedení dává vyniknout výrazné elegantní struktuře, která je výsledkem unikátní patentované technologie a prvotřídního materiálu. 

Díky mimořádné elasticitě potah perfektně přilne k sedačce a drží na místě.

 

Superstrečové potahy se snadno nasazují a vyměňují. Dokonale ochrání vaši sedací soupravu nebo křeslo před poničením dětmi nebo vašimi domácími mazlíčky. Většinu velikostí lze prát v pračce na 30 °C, s rohovými sedačkami si poradí v čistírně.

Potah se stahuje zavazovacími pásky na spodní straně sedačky. Lze také zakoupit upevňovací válečky k dokonalému zafixování.

 

  • Vyrobeny ve Španělsku.
  • Lze prát v pračce na 30 °C.
  • Materiál: 60 % bavlna, 32 % polyester,  8% elastan