Ti`me SEDACÍ SOUPRAVA, textil, světle modrá

Tato sedací souprava ve světle modré je kombinací elegance a praktických funkcí. Pohovka má tvar 'L' s délkou ramene cca... více informací »
Ti`me SEDACÍ SOUPRAVA
Značka: Ti`me
19 799 Kč21 999 Kč Sleva -10%
Přejít do obchodu »
Tato sedací souprava ve světle modré je kombinací elegance a praktických funkcí. Pohovka má tvar 'L' s délkou ramene cca...

Tato sedací souprava ve světle modré je kombinací elegance a praktických funkcí. Pohovka má tvar 'L' s délkou ramene cca 260 x 160 cm. Na prostorném otomanu vpravo je dostatek místa na natažení nohou a odpočinku po náročném dni.  Pokud už máte dost šedé, nabízí tato sedací souprava s potahovou látkou ve světle modré příjemnou změnu. Díky potažení zad lze pohovku umístit i volně do prostoru. Její vzhled ještě elegantně doplňují masivní nohy z bukového dřeva. Za příplatek jsou na našich pobočkách k dostání další barevné varianty a příslušenství jako například opěrky hlavy. Pohodlné pěnové čalounění přímo vyzývá k odpočinku a relaxaci. Pokud se večer prodlouží, disponuje pohovka funkcí lůžka s plochou cca 124 x 210 cm. Vše potřebné k přenocování jako deky, peřiny a povlečení můžete umístit do úložného prostoru pod otomanem.  S touto sedací soupravou jste připraveni na vše! – **T:2FL-OBKR,RE,POTAH:INARI 72 – **BF+BK,NOHY:BUK,PLL:210X124CM – **RAMENA: 260X160 CM. Barva – světle modrá. Materiál – .

Levný produkt Ti`me SEDACÍ SOUPRAVA, textil, světle modrá od populární značky Ti`me jednoduše můžete získat právě za akční cenu! Akční cena 19 799 Kč.