Keramická forma BANQUET na velikonočního beránka

Keramickou formu na beránka užijete především v době velikonočních příprav. Upéct v ní můžete klasického beránka, ale též... více informací »
Keramická forma BANQUET na velikonočního beránka
Značka: BANQUET
469 Kč
Přejít do obchodu »
Keramickou formu na beránka užijete především v době velikonočních příprav. Upéct v ní můžete klasického beránka, ale též...

Keramickou formu na beránka užijete především v době velikonočních příprav. Upéct v ní můžete klasického beránka, ale též v ní připravíte aspiky, nádivky, paštiky a tlačenky. Keramika výborně vede teplo, proto je v ní zapékání a pečení velice ekonomické.

Před pečením doporučujeme formu pečlivě vymazat tukem a vysypat moukou, aby byly při vyklopení zachovány všechny detaily. Výrobek má velmi vysoké pnutí, nesnáší proto okamžité teplotní změny. Nejlepší je dát studenou formu do studené trouby a pak teprve zapnout. Forma na beránka je vhodná do jakékoliv trouby, lze ji použít i v troubě mikrovlnné.

Parametry:

  • Materiál: poglazurovaná keramika
  • Vnější rozměr: 31 x 19 x 13 cm
  • Vhodné do mikrovlnné trouby: ano
Výjimečný a žádaný kus Keramická forma BANQUET na velikonočního beránka od společnosti se zárukou kvality BANQUET snadno můžete najít momentálně na našich stránkách za neuvěřitelně výhodnou cenu. Ceny již od 469 Kč.