Hotová žakárová záclona PERLA – balkonový komplet

  První pohled při vstupu do místnosti patří většinou oknu. Upoutá nás světlo, které tudy proudí do místnosti. A působí... více informací »
Hotová žakárová záclona PERLA - balkonový komplet
Značka: Decodoma
799 Kč
Přejít do obchodu »
  První pohled při vstupu do místnosti patří většinou oknu. Upoutá nás světlo, které tudy proudí do místnosti. A působí...

 

První pohled při vstupu do místnosti patří většinou oknu. Upoutá nás světlo, které tudy proudí do místnosti. A působí ještě příjemněji, je-li rozptýlené přes pěkné záclony, které oddělí váš prostor od okolí, zútulní interiér, přinesou vzdušnost i pocit čistoty. 

Pro místnosti, kde je zapotřebí zastínění jako ložnice a místnosti orientované do ulice, jsou vhodnější záclony s hustě rozloženým dekorem. A naopak okna do dvora či zahrady a okna ve volném prostoru ozdobte lehčími záclonami s jemnými vzory. Ty také můžete více nařasit do vzdušných varhánků, výraznější dekory je zase lepší rozprostřít před oknem a nechat vyznít v ploše.

Hotová žakárová záclona PERLA – balkonový komplet

 

  • ihned k pověšení na žabky
  • univerzální rozměr
  • nadčasová záclona do jakéhokoliv interiéru
  • v nabídce i jako hotová záclona na okno

Hotová žakárová záclona Perla tvořící balkonový komplet s velmi jemným moderním dekorem a dobrou propustností světla je střižená přesně na míru a má začištěné okraje, proto ji není třeba upravovat. Stačí ji jenom rozbalit a pověsit na žabky. 

Je vyrobená ze 100% polyesteru, který si neklade vysoké nároky na údržbu. Záclonu doporučujeme prát na 30 °C při programu na jemné prádlo. Je tvarově stálá a nežloutne. V nabídce i jako hotová záclona na okno.

 

Materiál: 100% polyester

Rozměry na okno: 350 x 160 cm

Rozměry na dveře: 200 x 250 cm

Tento vynikající produkt Hotová žakárová záclona PERLA - balkonový komplet pocházející od značky Decodoma seženete tady za výprodejovou cenu. Produkt nakoupíte teď u nás za 799 Kč.