impra-nabytek.cz

Zahradní postel polyratan / látka Hnědá

Tento kvalitní a levný výrobek Zahradní postel polyratan / látka Hnědá značky HOME-G snadno naleznete zde za akční cenu! Nabídka od 18 090 Kč. EAN: 63151_45783
Zahradní postel polyratan / látka Hnědá
Přejít do obchodu »
Značka: HOME-G
18 090
Detailní popis produktu

Originální zahradní postel je slušivou kombinací stylu a elegance v moderní edici, která perfektně zapadne do každého uspořádání terasy či zahrady.Díky kompaktním rozměrům má postel více možností nastavení a dobře se vejde i na malou terasu. Pohovka je vyrobena z vysoce kvalitního polyratanu s přirozenou strukturou povrchu, díky čemuž vypadá velmi efektivně, je solidním řešením a odolává povětrnostním podmínkám. Ocelové profily tvořící rám byly zde opatřeny práškovým nástřikem, který dokonale chrání konstrukci pohovky před korozí. Materiál potahu polštářů a stříšky byl impregnován a je tudíž odolný proti vlhkosti. Potahy jsou připevněny zipem a jsou snímatelné a pratelné.
Nejatraktivnějšími prvky postele jsou jistě rozkládací stříška a její kruhový tvar. Chytře řešený je také úložný prostor umístěný pod sedadlem, díky kterému lze nábytek snadno přeměnit na pohodlné lehátko na opalování s dvojitým opalováním, lehátko se slunečníkem, zahradní lavičku nebo plážový koš. Přebytečný díl se jednoduše zasune dovnitř pod sedací plochu.Barva:hnědá / hnědá melanž Materiál:polyratan / ocelové profily s práškovým povlakem / látkaRozměry:šířka: 165 cm hloubka: 175 cm výška: 143 cmvýška sedu:  35 cm (bez polštáře) / 43 cm (s polštářem).Balení obsahuje: 2x díl pohovky, baldachýn, 2 ks matrací na sedací plochu, 4 x polštáře na opěradla (bez červených dekorativních polštářů)Upozornění: červené polštářky viditelné na obrázcích nepatří k sadě a jsou pouze prvkem používaným pro dekoraci.,Originální zahradní postel je slušivou kombinací stylu a elegance v moderní edici, která perfektně zapadne do každého uspořádání terasy či zahrady.Díky kompaktním rozměrům má postel více možností nastavení a dobře se vejde i na malou terasu. Pohovka je vyrobena z vysoce kvalitního polyratanu s přirozenou strukturou povrchu, díky čemuž vypadá velmi efektivně, je solidním řešením a odolává povětrnostním podmínkám. Ocelové profily tvořící rám byly zde opatřeny práškovým nástřikem, který dokonale chrání konstrukci pohovky před korozí. Materiál potahu polštářů a stříšky byl impregnován a je tudíž odolný proti vlhkosti. Potahy jsou připevněny zipem a jsou snímatelné a pratelné.
Nejatraktivnějšími prvky postele jsou jistě rozkládací stříška a její kruhový tvar. Chytře řešený je také úložný prostor umístěný pod sedadlem, díky kterému lze nábytek snadno přeměnit na pohodlné lehátko na opalování s dvojitým opalováním, lehátko se slunečníkem, zahradní lavičku nebo plážový koš. Přebytečný díl se jednoduše zasune dovnitř pod sedací plochu.Barva:hnědá / hnědá melanž Materiál:polyratan / ocelové profily s práškovým povlakem / látkaRozměry:šířka: 165 cm hloubka: 175 cm výška: 143 cmvýška sedu:  35 cm (bez polštáře) / 43 cm (s polštářem).Balení obsahuje: 2x díl pohovky, baldachýn, 2 ks matrací na sedací plochu, 4 x polštáře na opěradla (bez červených dekorativních polštářů)Upozornění: červené polštářky viditelné na obrázcích nepatří k sadě a jsou pouze prvkem používaným pro dekoraci.