Zahradní lehátko plast / látka Antracit

Toto zahradní lehátko vytvoří pohodlné útočiště na vaší zahradě nebo terase. Toto zahradní lehátko je vyrobené z plastu,... více informací »
Zahradní lehátko plast / látka Dekorhome Antracit
Značka: vidaXL
4 269 Kč
Přejít do obchodu »
Toto zahradní lehátko vytvoří pohodlné útočiště na vaší zahradě nebo terase. Toto zahradní lehátko je vyrobené z plastu,...

Toto zahradní lehátko vytvoří pohodlné útočiště na vaší zahradě nebo terase.
Toto zahradní lehátko je vyrobené z plastu, takže se snadno čistí. Opěradlo je nastavitelné, abyste si vždy našli nejpohodlnější polohu. Má lehkou konstrukci, takže ho můžete snadno přemisťovat. Součástí balení je též poduška pro extra komfort.Barva: bílá / antracitantracitVýběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.Materiál: plast / látka Rozměry: šířka: 65 cmdélka: 195 cmvýška: 32 cmtloušťka podušky: 3,5 cmHmotnost: 16 kgDodáváno v demontu. ,Toto zahradní lehátko vytvoří pohodlné útočiště na vaší zahradě nebo terase.
Toto zahradní lehátko je vyrobené z plastu, takže se snadno čistí. Opěradlo je nastavitelné, abyste si vždy našli nejpohodlnější polohu. Má lehkou konstrukci, takže ho můžete snadno přemisťovat. Součástí balení je též poduška pro extra komfort.Barva: bílá / antracitantracitVýběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.Materiál: plast / látka Rozměry: šířka: 65 cmdélka: 195 cmvýška: 32 cmtloušťka podušky: 3,5 cmHmotnost: 16 kgDodáváno v demontu. 

Kvalitní produkt Zahradní lehátko plast / látka Antracit pocházející od značky vidaXL naleznete tady teď opravdu levně! Právě teď jen za 4 269 Kč.